Анекдоты
 
Армейские будни
Фотоприколы

 

Щоденник натураліста (приписується Пришвіну)


30.01.48. Доїли лося, яке вчора підійшло до нашого вогнища погрітися... Мірали роги. На запах м'яса прийшов Тургенєв. Чудово розповідав!

31.01.48. Бачив собачку, повішену на каштані. Є ідея. Обов'язково напишу Чехову.

02.02.49. Знайшов скелет Сусаніна. Нарахував 750 ножових поранень. Взяв на згадку золотий зубик. Заблукав у гущавині. Викинув зубик Сусаніна. Знайшов дорогу додому.

03.02.49. МЮНХГАУЗЕН ВСІ БРЕХНЯ!

04.02.49. Зустрів у лісі цю наволоч Біанки, обвішаного качками. Сказав, що коли ще раз побачу його у своїх угіддях, то... (нерозбірливо).

05.02.49. Пив у Паустовського. Потім він приніс нову англійську нарізний карабін. Стріляли свинями. (Опис природи та загадкової російської душі).

09.03.51. Годував пташенят.

10.03.51. Палив кошенят.

11.03.51. Випадково настав на вухо ведмедя. Звір виглядав мляво і довго бурчав, щоб його дали спокій.

12.03.51. Слухав шлюбні пісні росомах. Поклав на ноти. Вийшло "Білої акації грона запашні". Задумався.

13.03.51. Ганяючись за зайцем, підпалив із чотирьох сторін велике поле пшениці поміщиці Салтикової. Зайчись ушмигнув. Мене довго сікли дворові на псарні. Сумно.

14.03.51. Скінчилося пір'я. Довелося роздерти гусака. Сміявся.

30.04.53. Знайшов чудовий червоний гриб. З'їв. Не смачно. Весь день слухав червоноголового дятла. Сьогодні мені щастить на червоний колір.

01.05.53. Зустрів Робіна Гуда з лісовими братами. Полемізував на тему несправедливого Ноттінгемського шерифа.

09.05.53. Чую запах цієї наволочі Біанки. Не можу зрозуміти, де він ховається. Підгортав дерева. Набрид тільки 86. Важко підгорнути всі дерева в тайзі. Бракує купа.

23.05.53. Капав розплавленим целофаном у мурашник. Смішно. По обіді над лісом пролітав літак. Я довго стріляв у нього, але не влучив. Старію. Вночі зрозумів, що мені не вистачає жінки.

01.06.61. Знову знайшов у лісі золотий зубик Сусаніна, викинутий напередодні. Задумався.

02.06.61. Впав у прірву. Зламав собі 86 кісточок. Ходив до фельдшера. Фельдшер сказав, щоб я більше не лазив на Еверест.

15.06.61 Другий тиждень мучаюся цингою. Потрібно припиняти жувати деревний клей. Допомагав бобрам будувати греблю. Дуже болять зуби.

31.07.63. Приймав пологи у білок. Віддавав пологи білок куницям. Намагався шишками збити з гілки мавпу. Воював із уявними фашистами. Двічі був убитий. Приходив Тургенєв. Всю ніч ховалися один від одного в дуплах на Бежиному лузі.

12.04.78. Літав над гніздом зозулі. Співав у терні. Іржав у житі. Прийшли моржі. Весь день вправлявся у віршуванні. Вночі забруднив білих лебедів.

01.01.80. З ранку займався описом природи. Особливо сподобалося описувати мальовничу тополю. З полудня до вечора боровся з пітоном. Увечері ганявся за Мауглі. Добре, що Паустовський вчасно підскочив, бо залишилися б без вечері. Вночі удвох описували мальовниче озеро.

26.04.81. Вирізав собі маленьку дудочку. На звук дудочки приповзли змії. Довелося перед ними танцювати, щоби не зачепили. Викинув дудочку.

28.05.81. У пошуках скарбів підняв цілину на Салтиківському футбольному полі. Скарбів не знайшов. Втекти не встиг... Повертаючись додому, був зганьблений зубрами. Важкий день – понеділок.

82-86. м. БЕЗ ЖІНОК ВСІ ТРУДНІШІ.

01.09.87. Жував ялівець. Надував жаб. Роздумував про сенс життя.

10.10.87. Розорив гніздо третього дня. Увечері мене засмоктала трясовина. Залишився великий засос на непристойному місці.

07.11.88. Напередодні був на лобовому місці. Отримав у лоба. Більше не піду. Видер видру. Сміявся до сліз.

13.13.99. Весь день валявся в незабудках, міркував про майбутнє вітчизни. Прийшли бородаті партизани. Спочатку катували, потім – пустили під укіс. Боляче і прикро...

05.05.01. Зустрів у лісі нащадків Сусаніна - бігали лісом, чогось шукали, мабуть золотий зубик. Сміявся до сліз.

 

КОЗЕЛ ЯК ЗООЛОГІЧНА ЯВА

Цап - це пОрнокопитне двояйцеве членистоногоє з частковим оволосінням волосистої частини голови.
Цапів багато.
Усі вони козли.
Цап - смердючий.
Цап - не рідкість.
Цап не легко знищети.
Цап дуже егоїстичний.
Цап любить смачненьке.
Цап, гадина, навіть не доїться.
Цапи люблять збиратися у зграї.
Від цапів майже немає порятунку.

Види цапів

Цапи бувають
а) смердючі,
б) паршиві,
в) погані,
г) начальники.

Зовні цап буває
а)кокетливий
б)неохайний

Кокетливий цап міняє сорочки 2 рази на день, пирскається освіжувачами, тяжіє до шийних хусток, брелочок та ін. Дуже добре ковтає компліменти своєму вишуканому смаку. Коли ніхто не бачить, длубається в носі і їсть руками.
Неохайний цап міняє білизну по сезону, щоквартально, штани гладить хіба що руками, у них же й спить. Голову не миє з гігієнічних міркувань, щоб раптом не випало волосся і щоб не потривожити вшою.

Місця проживання: цап тягнеться до місць, багатих
а) бабами,
б) шаровою випивкою
в) закускою
г) можливістю поговорити

Улюблене заняття: цап зазвичай не робить ні хрону, але любить пп. г,а,б,в названій послідовності. Найбільше у світі цап любить себе.

Як зловити цапа

Найкраще цап ловиться на молоденьку самочку. На неї він іде сам, без підгодовування та інших хитрощів.
Через відсутність такої наживки використовується інший безвідмовний прийом: правою рукою злегка чухаючи за вухом, віддано дивлячись у вічі і примовляючи, який він розумний, лівою рукою схопити за яйця і відпускати. Тримати треба легко (інакше він почне кричати, блекати, скаржитися і може вирватися), але міцно (інакше він неодмінно змиється помацати курочок або нализатися як свиня), при необхідності, в порядку запобіжного заходу, повертаючи їх на півоберта.
Цап у принципі не здатний осягнути жіночу психологію. Окремі самовпевнені цапи, які вважають, що вони бачать жінок наскрізь, насправді нічого в них не розуміють.
Цап упертий, як козел. Сам же вважає себе цілеспрямованим та наполегливим. Не слід переспрямовувати цапа. Собі дешевше почекати, поки йому дуже скоро набридне.

Вживання цапа

Що від цапа користі? Запах один.
Водночас без цапів життя було б прісним.
Цапа можна, попередньо приготувавши, вживати
а) для перенесення тяжкості. При цьому слід клопотати навколо цапа і ахати: "Який ти сильний!" Цап, що переніс більше 5 кг, починає шукати стос горілки.

б) для утилізації прострочених продуктів. При цьому слід рясно підкладати їх цапу в коритце, примовляючи: "Боже мій, як приємно господині, коли з апетитом їдять!" Цав, що наївся
часто засинає і стає непридатним для подальшого вживання.

в) замість вібратора. При частому користуванні цап може швидко закінчитися.

Цап як супутник життя

Кожна заміжня жінка рано чи пізно переконується, що пов'язала своє життя з козлом, і на нього витратила душевні сили, молодість, красу і що там ще було. А якби...
Стоп. Якби ви свого часу зробили інший вибір, то ви витратили б сили, молодість і далі за текстом на іншого козла.
Часта заміна козлів, хоч і урізноманітнює життя, малоефективна, тим більше що, позбавившись паршивого козла, можна вляпатися в козла смердючого.