Міністерство у справах сім'ї молоді та спорту України

         
       

Федерація спортивного орієнтування України

         
       

КСО "Оріон"

         
                       
     

Командний чемпіонат України, Кубок України (4 етап)

         
                       
       

Протокол результатів

         
                       
 

Місце проведення: м. Коростишів

     

08 травня 2009 р.

   
                       
             

Нач. дистанції: Іванов П.

 
 

Довжина дистанції:

2,5 км; 11 кп

     

Група:

Ж 21Е

   

Прізвище та ім"я

Рік

Регіон

ДЮСШ

ФСТ

Тренери

Результ.

Місце

Квал.

Викон.

Очки

п/п

 

нар.

             

розр.

 

1

Данилова Анастасія

87

Харків.-1

КДЮСШ Темп

Україна

Ушкварок П.В., Даньк

14:02

І

МС

МС

45

2

Слута Ольга

86

м. Київ-1

КДЮСШ ПВ

У, Славутич

Черниш Є.Ю. Пархомен

14:04

ІІ

МС

МС

42

3

Тригуб’як Ярослава

85

Ів.-Франк.

СДЮШОР УО

Освіта

Куцук О.Й.

14:39

ІІІ

МС

кмс

40

4

Плохенко Вікторія

83

Херсон.

КСО Суворовец

Херсон

Плохенко В.

15:19

4

МС

кмс

38

5

Іванець Євгенія

81

Херсон.

Цюруп. ДЮСШ

 

самостійно

15:46

5

МС

кмс

36

6

Біда Тетяна

82

Харків.-1

 

Інваспорт

Бондаренко В.І.

16:43

6

кмс

кмс

35

7

Петренко Галина

79

м. Київ-1

 

К, НАУУ

Пархоменко В. К.

16:44

7

кмс

кмс

34

8

Рєзнік Вікторія

86

Полт.-1

 

Інваспорт

Береговий В.

17:01

8

кмс

кмс

33

9

Чехунова Марина

82

Харків.-1

 

Інваспорт

Бондаренко В.І.

17:14

9

кмс

кмс

32

10

Доценко Олена

87

м. Київ-1

СДЮШОР 12

 

Ускова С.М.

17:24

10

МС

І

31

11

Кузнєцова Тетяна

90

Дніпр.-1

ОДЮСШ

Спартак

Заєрко В. В.

17:41

11

МС

І

30

12

Зінченко Людмила

87

Луганська-1

Восток-99

Освіта

Попков В.В.

17:52

12

кмс

І

29

13

Стругальова Олена

87

Вінницька

МДЮСШ-2

Колос

Пронтішева Л.П.

17:54

13

МС

І

28

14

Уфімцева Тетяна

86

Черкаська

     

17:54

14

кмс

І

28

15

Мельник Яна

84

м. Київ-1

 

СФГУ

Ткаченко В.В.

18:01

15

МСМК

І

26

16

Свідницька Леся

79

Микола-ка

ККСС Олімп

Україна

Дьяченко А.С.

18:09

16

кмс

І

25

17

Войтович Іра

86

Волинська

Орієнт

 

Войтович

18:11

17

кмс

І

24

18

Демянчук Олена

78

Волинська

Орієнт

 

Войтович

18:20

18

І

І

23

19

Тімошева Надія

88

АР Крим-1

ДЮСШ3 Сімф

Динамо

Асмолова І.М. Асмол

18:25

19

кмс

І

22

20

Калініченко Ганна

87

Сумська-2

   

самостійно

18:36

20

МС

І

21

21

Сиворонова Ольга

77

Харків.-1

КДЮСШ Темп

Україна

Губанов Б.В., Коршун

18:56

21

МС

І

20

22

Літвінова Анастасія

88

Львівська

ЦТК Левандівка

Освіта

Маясов К.В.

19:22

22

кмс

ІІ

19

23

Томаш Дарія

76

Дніпр.-1

ОДЮСШ

Спартак 

самостійно

19:57

23

І

ІІ

18

24

Кулікова Ольга

87

Дніпр.-2

 

Україна

 

20:14

24

кмс

ІІ

17

25

Рєзниченко Ольга

87

Сумська-1

 

Освіта 

Постельняк С.А., Тро

20:16

25

МС

ІІ

16

26

Пуха Оксана

87

Полт.-1

ДЮКСОТ Валтекс

МОН

Семенюта Г.О.

20:33

26

кмс

ІІ

15

27

Рибачук Світлана

85

Сумська-1

   

Постельняк С.А. 

21:15

27

МС

ІІ

14

28

Балабанова Ірина

79

Fancy

     

21:41

28

 

ІІ

п/к

29

Яременко Євгенія

88

Київська-1

 

Освіта

 

22:06

29

МС

ІІ

13

30

Троян Анна

88

Сумська-2

 

Освіта 

Троян Н.Г. 

22:16

30

І

ІІ

12

31

Федорова Олена

92

Херсон.

КСО Суворовец

 

Плохенко В, Титаренк

22:17

31

кмс

ІІ

11

32

Мелашенко Олена

79

м. Київ-5

 

СФГУ

 

22:52

32

кмс

ІІІ

10

33

Яременко Людмила

74

Вінницька

МДЮСШ-2

Колос

Пронтішева Л.П.

23:39

33

МС

ІІІ

9

34

Шунякова Тетяна

87

Луганська-1

ДЮСШ-3

 

Шуняков В.А.

24:41

34

кмс

ІІІ

8

35

Панченко Лілія

90

Харків.-1

ДЮСШ 3

Інваспорт

Бондаренко В.І.

24:43

35

кмс

ІІІ

7

36

Степанова Марина

86

Харків.-1

КДЮСШ Темп

Україна

Соколова В.,Даньков

24:59

36

кмс

ІІІ

6

37

Черненко Ангеліна

88

м. Київ-5

 

СФГУ

Ткаченко В.В.

26:53

37

кмс

ІІІ

5

38

Макодзеба Марія

86

Київська-1

 

Освіта

 

28:23

38

кмс

 

4

39

Петренко Марина

84

Одеська-1

ДЮСШ№7

Освіта

Герт Г.В.

34:40

39

кмс

 

3

40

Калашнік Лаура

93

м. Київ-5

 

СФГУ

 

38:48

40

І

 

2

41

Пасічна Ольга

85

Дніпр.-1

ОДЮСШ

Спартак

Цодіков В.Й.

знята

 

кмс

   
 

Клас дистанції:

кмс

                 
 

Ранг змагань

850

балів

               
 

кмс

1,23

17:15:40

               
 

І

1,38

19:21:58

               
 

ІІ

1,62

22:44:02

               
 

ІІІ

1,94

27:13:29

               
                       
 

Суддя міжнародної категорії

   

Петров В. Ж. (м. Київ)

       
                       
 

Суддя міжнародної категорії

   

Прокопчук В. В. (м. Чернівці)

     
                       
 

Суддя національної категорії

   

Іваненко В. В. (м. Чернівці)

       
                       
                       
                       
                       
                       
 

Довжина дистанції:

2,8 км; 15 кп

     

Група:

Ч21Е

   

Прізвище та ім"я

Рік

Регіон

ДЮСШ

ФСТ

Тренери

Результ.

Місце

Квал.

Викон.

Очки

п/п

 

нар.

             

розр.

 

1

Старов Олександр

87

Харків.-1

Дергач.ДЮСШ

Колос

Даньков С.В,Прядкіна

13:54

І

МС

МС

45

2

Тумак Юрій

85

Чернів.

Авангард

Україна

Тумак Ю.І

14:33

ІІ

МС

МС

42

3

Щербаков Максим

88

Сумська-1

 

Освіта 

Постельняк С.А. 

14:52

ІІІ

кмс

кмс

40

4

Штельмах Максим

78

м. Київ-1

СДЮШОР 12

 

Черниш Є.Ю.

15:01

4

МС

кмс

38

5

Шматалюк В'ячеслав

87

Вінницька

МДЮСШ-2

Колос

Пронтішева Л.П.

15:02

5

кмс

кмс

36

6

Кандибей Євген

84

Сумська-1

   

Постельняк С.А. 

15:23

6

МС

кмс

35

7

Ігнатьєв Олексій

77

Харків.-1

Дергач.ДЮСШ

 

Даньков С.В. Прядкин

15:31

7

МС

кмс

34

8

Галушко Денис

87

Київська-2

 

Освіта

 

15:34

8

кмс

кмс

33

9

Мухідінов Вячеслав

76

Закарп.

 

Спартак

Цепурдей О. В.

15:39

9

МС

кмс

32

10

Фечо Георгій

87

Закарп.

 

Спартак

Готра С.

15:42

10

кмс

кмс

31

11

Ласкаржевський Владислав

82

Дніпр.-1

ОДЮСШ

Спартак 

Заєрко В.В. 

15:48

11

МС

кмс

30

12

Перепелиця Олексій

71

Харків.-2

   

самостійно

16:00

12

кмс

кмс

29

13

Федотов Роман

74

Харків.-1

Обл. СЮТур

 

Даньков С.В.Отрешко

16:06

13

МСМК

кмс

28

14

Щербаков Денис

88

Херсон.

Цюруп. ДЮСШ

 

Іванець Є.С.

16:13

14

кмс

кмс

27

15

Чобан Олександр

87

Чернів.

     

16:27

15

кмс

кмс

26

16

Омельченко Ігор

67

Чернів.

ОЦТКЕУМ

   

16:38

16

кмс

кмс

25

17

Козачинський Олександр

88

Франк.-Черк.

СЮШОР ОС

Овіта

Куцк О., Козачинськи

16:39

17

кмс

кмс

24

18

Марчук Олександр

86

Вінницька

МДЮСШ-2

Колос

Пронтішева Л.П.

16:53

18

МС

кмс

23

19

Плахотнік Дмитро

87

Харків.-1

 

Інваспорт

Бондаренко В.І.

17:02

19

кмс

кмс

23

20

Роскоп Сергій

88

Харків.-2

 

Інваспорт

Городок С.П., Бондар

17:02

20

кмс

кмс

21

21

Петкевич Сергій

83

Полт.-1

ДЮКСОТ Валтекс

МОН

Семенюта Г.О.

17:03

21

кмс

кмс

20

22

Санькін Олександр

77

Харків.-1

 

Інваспорт

Бондаренко В.І.

17:03

22

кмс

кмс

19

23

Мелашенко Дмитро

78

м. Київ-5

 

СФГУ

 

17:06

23

кмс

І

18

24

Косицін Дмитро

86

Дніпр.-1

ОДЮСШ

Спартак 

Заєрко В.В. 

17:07

24

кмс

І

17

25

Калінкін Олександр

74

Київська-2

     

17:09

25

МС

І

16

26

Панченко Артем

88

Харків.-1

КДЮСШ Темп

Україна

Даньков С.В.Постельн

17:26

26

кмс

І

15

27

Стрижак Артем

86

Київська-1

 

Освіта

 

17:27

27

МС

І

14

28

Головко Володимир

87

Сумська-1

   

Постельняк С.А. 

17:28

28

кмс

І

13

29

Лаукерт Андрій

71

Дніпр.-1

ОДЮСШ

Спартак 

Заєрко В.В. 

17:33

29

кмс

І

12

30

Єфіменко Олександр

79

м. Київ-4

     

17:44

30

кмс

І

11

31

Балабанов Павел

83

Fancy

     

17:52

   

І

п/к

32

Гавриленко Віталій

78

м. Київ-1

КДЮСШ ПВ

Україна

Черниш Є.Ю.

18:01

31

МС

І

10

33

Шеремет Олександр

84

Київська-1

     

18:02

32

МС

І

9

34

Данько Євген

83

Луганська-1

МСК Лугор

 

Данько Є. Б.

18:05

33

кмс

І

8

35

Ткаченко Василь

71

м. Київ-1

 

О-Клуб

Самостійно

18:05

33

МС

І

8

36

Коноваленко Юрій

85

Полт.-1

   

Олійник Н.І

18:27

35

кмс

І

6

37

Рибаков Олександр

40

м. Київ-1

СЛЮШОР 12

 

Черниш Є.Ю.

18:38

36

кмс

І

5

38

Каленіченко Олексій

77

Черкаська

     

18:51

37

МС

І

4

39

Заїка Сергій

85

м. Київ-2

СДЮШОР 12

 

Ускова С.М.

19:01

38

кмс

І

3

40

Улькін Ігор

64

Кишинев

   

самост.

19:03

   

І

п/к

41

Балабанов Пётр

78

Fancy

     

19:04

   

І

п/к

42

Шешуков Олександр

78

АР Крим-1

ДЮСШ3 Сімф

Динамо

Асмолов О.М.

19:06

39

кмс

І

2

43

Уфімцев Олексій

83

Харків.-2

ДЮСШ 3

 

Уфимцева Е.С.,Нестер

19:12

40

МС

ІІ

1

44

Трухан Ігор

62

м. Київ-1

 

О-Клуб

Самостійно

19:41

41

МС

ІІ

 

45

Мазур Михайло

82

м. Київ-5

 

СФГУ

 

19:43

42

кмс

ІІ

 

46

Борис Андрій

80

Ів.-Франк.

ОДЮСШ

С

Борис Д.М

19:44

43

МС

ІІ

 

47

Олешко Сергій

85

м. Київ-2

ДЮСТШ

   

19:54

44

кмс

ІІ

 

48

Юрик Олександр

75

Харків.-2

 

Інваспорт

Бондаренко В.І.

21:21

45

кмс

ІІ

 

49

Бєлоусов Віталій

83

Харків.-2

 

Інваспорт

Бондаренко В.І.

21:34

46

кмс

ІІ

 

50

Ніколаєнко Руслан

88

Полт.-1

 

Інваспорт

Береговий В. М.

21:37

47

кмс

ІІ

 

51

Дмитрук Олександр

81

м. Київ-4

Зелеста

 

Білошицький В.М.

21:49

48

І

ІІ

 

52

Череску Павел

63

Кишинев

   

самост.

21:53

   

ІІ

п/к

53

Хоменко Іван

83

м. Київ-2

СДЮШОР 12

НТУУ

 

23:05

49

кмс

ІІІ

 

54

Павленко Віталій

83

Луганська-2

ДЮСШ-3

 

Костина Е. А.

24:19

50

кмс

ІІІ

 

55

Остапюк Тарас

87

Харків.-2

 

Освіта

Штемплер Ю.А..Тищук

24:35

51

кмс

ІІІ

 

56

Довгань Олександр

78

Хмельн.

ДЮСШ 2

 

Левчик С.М.

24:46

52

кмс

ІІІ

 

57

Фесенко Андрій

82

м. Київ-1

СДЮШОР 12

НТУУ

Ускова С. М.

25:03

53

кмс

ІІІ

 

58

Папірник Олег

88

Вінницька

МДЮСШ-2

Колос

Пронтішева Л.П.

25:04

54

кмс

ІІІ

 

59

Зазека Олександр

86

Київська-2

 

Освіта

Березовський В.А., К

26:00

55

кмс

ІІІ

 

60

Сквирський Олексій

85

м. Київ-5

 

СФГУ

 

26:06

56

кмс

ІІІ

 

61

Прокопчук Сергій

88

Львівська

   

Прокопчук В.

30:49

57

кмс

   

62

Гриб Сергій

74

Одеська-2

Дріада

Освіта

Місюра М. А.

33:28

58

ІІ

   

63

Мордвін Антон

87

м. Київ-5

 

СФГУ

 

34:34

59

І

   

64

Суренян Нвер

94

м. Київ-5

 

СФГУ

 

знятий

 

І

   

65

Починок Дмитро

83

Хмельн.

ДЮСШ 2

 

Левчик С.М.

не старт.

 

кмс

   
                       
 

Клас дистанції:

МС

                 
 

Ранг змагань

850

балів

               
 

кмс

1,23

17:05:49

               
 

І

1,38

19:10:55

               
 

ІІ

1,62

22:31:05

               
 

ІІІ

1,94

26:57:58

               
                       
                       
 

Суддя міжнародної категорії

   

Петров В. Ж. (м. Київ)

       
                       
 

Суддя міжнародної категорії

   

Прокопчук В. В. (м. Чернівці)

     
                       
 

Суддя національної категорії

   

Іваненко В. В. (м. Чернівці)

       
                       
                       
                       
                       
                       
                     
       

Федерація спортивного орієнтування України

         
       

КСО "Оріон"

         
                       
                     
                       
       

Протокол результатів

         
             

Нач. дистанції: Іванов П.

 
 

Місце проведення: м. Коростишів

     

08 травня 2009 р.

   
                       
 

Довжина дистанції:

1,5 км; 5 кп

     

Група:

Ж12

     

Прізвище та ім"я

Рік

Регіон

ДЮСШ

ФСТ

Тренери

Результ.

Місце

Квал.

Викон.

Очки

п/п

 

нар.

             

розр.

 

1

Кухта Аліна

97

Полт.-3

ПОДЮСШ Колос

Колос

Пицун Г.В., Солодовн

11:31

І

ІІ юн

І юн

25

2

Андросова Тетяна

97

Микола-ка

ККСС Олімп

Україна

Дьяченко А.С., Свідн

12:19

ІІ

І юн

ІІ юн

22

3

Янчицька Міла

97

Дніпр.-2

ОДЮСШ

Україна 

Кузнецов Ю.В. 

12:24

ІІІ

ІІ

ІІ юн

20

4

Климчук Анна

97

Волинська

Орієнт

 

Войтович

13:43

4

ІІ юн

ІІ юн

18

5

Симоненко Каріна

97

Полт.-3

ПОДЮСШ Колос

Колос

Пицун Г.В., Солодовн

13:47

5

ІІ юн

ІІ юн

16

6

Котляр Поліна

99

Луганська-1

ДЮСШ-3

 

Костина Е.А

17:29

6

ІІ юн

 

15

7

Волкова Валя

97

м. Київ-3

КДЮСШ ПВ

 

Дудін А.В.

36:42:00

7

ІІ юн

 

14

8

Перрі Жанна

99

м. Київ-3

КДЮСШ ПВ

 

Дудін А. В.

38:45:00

8

ІІІ юн

 

13

9

Овчинникова Олена

97

Луганська-2

ДЮСШ-3

 

Костина Е.А

62:38:00

к.ч.

ІІ юн

   

10

Яцута Аня

98

Одеська-2

Сувор. ДТЮ

Освіта

Голокоз О.В.

67:58:00

к.ч.

ІІ юн

   

11

Некрасова Настя

98

Полт.-2

 

МОН

Олійник Н.І

знята

 

б/р

   

12

Матвєєва Анна

98

Полт.-3

ПОДЮСШ Колос

Колос

Пицун Г.В., Солодовн

знята

 

ІІІ юн

   

13

Марценюк Аня

 

м. Київ-3

   

Доценко О.

знята

 

ІІІ юн

   
                       
 

Клас дистанції:

юнацькі розряди

               
 

Ранг змагань

13,3

балів

               
 

І юн

1,02

11:44:49

               
 

ІІ юн

1,23

14:09:56

               
 

ІІІ юн

1,50

17:16:30

               
                       
                       
 

Довжина дистанції:

1,6 км; 7 кп

     

Група:

Ж14

     

Прізвище та ім"я

Рік

Регіон

ДЮСШ

ФСТ

Тренери

Результ.

Місце

Квал.

Викон.

Очки

п/п

 

нар.

             

розр.

 

1

Герт Анастасія

96

Одеська-1

ДЮСШ№7

Освіта

Іванов О.С.

10:03

І

ІІ

І

25

2

Постельняк Олена

96

Сумська-1

ДЮСШ№1 

Освіта 

Постельняк С.А. 

10:56

ІІ

ІІ

І юн

22

3

Гудим Анна

95

м. Київ-3

КДЮСШ ПВ

 

Дудін А.В.

12:43

ІІІ

І юн

ІІ юн

20

4

Пелехович Валентина

95

Ів.-Франк.

СДЮШОР УО

Освіта

Строчук Г.М

13:41

4

кмс

ІІ юн

18

5

Тарице Анна-Марія

96

Чернів.

Авангард

Україна

Тумак Ю.І

14:38

5

ІІ юн

ІІІ юн

16

6

Москаленко Дар'я

96

Сумська-1

ДЮСШ№1 

Освіта 

Постельняк С.А. 

15:13

6

ІІ

ІІІ юн

15

7

Шубіна Валерія

95

Сумська-1

ДЮСШ№1 

Освіта 

Постельняк С.А. 

15:55

7

ІІ

ІІІ юн

14

8

Руднєва Віка

95

м. Київ-1

КДЮСШ ПВ

 

Дудін А.В.

16:30

8

І юн

ІІІ юн

13

9

Гапонюк Анна

96

Сумська-2

ДЮСШ№1 

Освіта 

Постельняк С.А. 

19:16

9

ІІІ юн

 

12

10

Корнієнко Дар'я

95

Полт.-2

ПОДЮСШ Колос

Колос

Олійник Н.І

21:41

10

ІІ

 

11

11

Летичевська Віроніка

96

м. Київ-3

КДЮСШ ПВ

 

Дудін А.В.

23:36

11

ІІ юн

 

10

12

Перепелиця Марія

96

Харків.-3

КДЮСШ Темп

Україна

Перепелиця О..Г. Да

23:54

12

ІІ

 

9

13

Захарченко Марія

96

Полт.-2

ПОДЮСШ Колос

Колос

Пицун Г.В., Солодовн

28:52:00

13

ІІ юн

 

8

14

Малих Яна

95

Полт.-2

ПОДЮСШ Колос

Колос

Олійник Н.І

30:39:00

14

ІІІ

 

7

15

Тисячник Катерина

96

Сумська-2

ДЮСШ№1 

Освіта 

Постельняк С.А. 

34:56:00

15

ІІ юн

 

6

16

Щербова Альбіна

95

Полт.-2

ПОДЮСШ Колос

Колос

Олійник Н.І

45:47:00

16

ІІІ юн

 

5

17

Хохлова Тетяна

96

АР Крим-1

ДЮСШ3 Сімф

Динамо

Асмолова І.М. Асмол

61:59:00

к.ч.

ІІ юн

   

18

Назаренко Дар'я

96

Сумська-2

ДЮСШ№1 

Освіта 

Постельняк С.А. 

71:00:00

к.ч.

ІІІ юн

   

19

Полуботько Світлана

95

Полт.-2

ПОДЮСШ Колос

Колос

Олійник Н.І

83:54:00

к.ч.

ІІ

   

20

Кримцева Аліна

95

Луганська-2

КДЮСШ Звезда

Освіта

Нестерова С.А.

84:55:00

к.ч.

ІІ юн

   

21

Пелехай Тетяна

95

м. Київ-5

 

СФГУ

 

81:51:00

к.ч.

ІІ юн

   
                       
 

Клас дистанції:

масові розряди

               
 

Ранг змагань

56,3

балів

               
 

І

1,02

10:15:04

               
 

ІІ

1,20

12:03:36

               
 

ІІІ

1,42

14:16:16

               
 

ІІІ юн

1,74

17:29:13

               
                       
                       
 

Довжина дистанції:

1,8 км; 11 кп

     

Група:

Ж16

     

Прізвище та ім"я

Рік

Регіон

ДЮСШ

ФСТ

Тренери

Результ.

Місце

Квал.

Викон.

Очки

п/п

 

нар.

             

розр.

 

1

Поліщук Марія

94

Ів.-Франк.

СДЮШОР УО

Освіта

Строчук Г.М.

14:39

І

кмс

кмс

35

2

Кравчук Юлія

94

Дніпр.-1

ОДЮСШ

Україна 

Кузнецов Ю.В. 

15:26

ІІ

кмс

І

32

3

Бойко Марія

94

Ів.-Франк.

СДЮШОР УО

Освіта

Строчук Г.М

15:56

ІІІ

кмс

І

30

4

Штик Соломія

94

Львівська

ДЮСШ-6

Освіта

Косів Є., Косі О.

16:50

4

І

ІІ

28

5

Ботік Анна

94

м. Київ-1

КДЮСШ ПВ

 

Дудін А.В.

16:58

5

І

ІІ

26

6

Сухарєвска Вікторія

94

Луганська-1

Восток-99

Освіта

Попков В.В.

17:01

6

І

ІІ

25

7

Гайдук Ольга

93

Полт.-1

ПОДЮСШ Колос

Колос

Пицун Г.В., Солодовн

17:29

7

І

ІІ

24

8

Цуркан Інна

93

Чернів.

Авангард

Україна

Тумак Ю.І

17:50

8

І юн

ІІ

23

9

Бовт Юлія

94

Полт.-1

 

Інваспорт

Береговий В. М.

17:53

9

ІІ

ІІ

22

10

Зубенко Катерина

93

Харків.-3

ДЮСШ 3

Інваспорт

Бондаренко В.І.

18:04

10

І

ІІ

21

11

Вакуленко Анна

93

Луганська-1

Восток-99

Освіта

Попков В.В.

18:32

11

І

ІІ

20

12

Андріенко Яна

93

Харків.-3

Дергач.ДЮСШ

 

Прядкина Т.Б.Игнатье

18:49

12

ІІ юн

ІІ

19

13

Коток Наталія

95

Дніпр.-1

ОДЮСШ

Україна 

Кузнецов Ю.В. 

19:29

13

І

ІІІ

18

14

Долженко Анастасія

93

Харків.-2

ДЮСШ 3

Інваспорт

Бондаренко В.І.

20:01

14

І

ІІІ

17

15

Левченко Катерина

94

Луганська-2

КДЮСШ Звезда

Україна

Гадияк Л.Н.

20:28

15

ІІ

ІІІ

16

16

Матвіїв Ірина

94

Львівська

ДЮСШ-6

Освіта

Косів Є., Косів О.

20:44

16

ІІ

ІІІ

15

17

Андросович Ганна

93

Харків.-2

ДЮСШ 3

Інваспорт

Бондаренко В.І.

22:01

17

І

ІІІ

14

18

Федосєєва Ганна

93

Харків.-2

ДЮСШ 3

Інваспорт

Бондаренко В.І.

22:08

18

І

ІІІ

13

19

Матяш Ірина

94

Полт.-1

ПОДЮСШ Колос

Колос

Олійник Н.І

22:31

19

ІІ

ІІІ

12

20

Москаленко Віталіна

93

Черкаська

     

23:08

20

І

ІІІ

11

21

Затинайченко Ксенія

94

Чернів.

Авангард

Україна

Тумак Ю.І

23:33

21

І юн

ІІІ юн

10

22

Зозуля Оксана

93

Львівська

ДЮСШ Надія

Освіта

Воронін О.

25:57:00

22

І

ІІІ юн

9

23

Фесенко Аліна

93

Черкаська

     

26:37:00

23

І

ІІІ юн

8

24

Буланова Анна

93

Луганська-2

КДЮСШ Звезда

Україна

Гадияк Л.Н.

28:17:00

24

ІІ

ІІІ юн

7

25

Давиденко Тетяна

94

Львівська

ДЮСШ-6

Освіта

Косів Є., Ксів О.

28:55:00

25

ІІ юн

 

6

26

Кузнєцова Ніна

95

Дніпр.-1

ОДЮСШ

Україна 

Кузнецов Ю.В. 

30:11:00

26

І

 

5

27

Колеснікова Анастасія

94

Полт.-1

ПОДЮСШ Колос

Колос

Пицун Г.В., Солодовн

32:17:00

27

І

 

4

28

Фокіна Таїсія

94

м. Київ-1

КДЮСШ ПВ

 

Дудін А.В.

33:28:00

28

І

 

3

29

Рудик Інна

93

Харків.-3

ДЮСШ 3

Інваспорт

Бондаренко В.І.

41:00:00

29

І

 

2

30

Філонова Марина

94

АР Крим-1

ДЮСШ3 Сімф

Динамо

Асмолова І.М.

41:26:00

30

І юн

 

1

31

Овдієнко Юлія

93

Полт.-3

ДЮКСОТ Валтекс

МОН

Семенюта Г.О.

42:01:00

31

ІІ

   

32

Юрченко Ліда

94

АР Крим-1

ДЮСШ3 Сімф

Динамо

Асмолова І.М. Асмол

55:26:00

32

І юн

   

33

Захарова Поліна

94

Вінницька

МДЮСШ-2

Колос

Пронтішева Л.П.

59:14:00

33

ІІ

   

34

Соколовська Марія

94

Вінницька

МДЮСШ-2

Колос

Палашевська Л.І.

знята

 

І

   
                       
                       
 

Клас дистанції:

кмс

                 
 

Ранг змагань

157

балів

               
 

кмс

1,00

14:39:00

               
 

І

1,14

16:42:04

               
 

ІІ

1,32

19:20:17

               
 

ІІІ

1,58

23:08:49

               
 

ІІІ юн

1,94

28:25:16

               
                       
 

Довжина дистанції:

2,5 км; 14 кп

     

Група:

Ж18

     

Прізвище та ім"я

Рік

Регіон

ДЮСШ

ФСТ

Тренери

Результ.

Місце

Квал.

Викон.

Очки

п/п

 

нар.

             

розр.

 

1

Фесенко Віталіна

91

Черкаська

     

18:07

І

кмс

кмс

35

2

Сердюк Євгенія

92

Полт.-1

Центуріон

 

Сердюк Н.Я.

18:42

ІІ

кмс

кмс

32

3

Богомягкова Христина

91

Одеська-1

ДЮСШ№7

Освіта

Герт Г.В.

19:08

ІІІ

кмс

кмс

30

4

Благодарна Інна

91

Харків.-1

Дергач.ДЮСШ

Колос

Прядкіна Т.Б. Ігнать

20:02

4

кмс

кмс

28

5

Тимощук Вікторія

93

Київська-1

ДЮСШ Ірпінь

Освіта

Березовський В.А., П

20:24

5

кмс

І

26

6

Яцина Альона

92

Сумська-1

ДЮСШ№1 

Освіта 

Постельняк С.А. 

22:16

6

кмс

І

25

7

Сухарєвска Олена

92

Луганська-1

Восток-99

Освіта

Попков В.В.

22:37

7

І

І

24

8

Пушкина Анастасія

92

Луганська-1

ДЮСШ-3

 

Костина Е.А

23:24

8

І

ІІ

23

9

Суздалова Марина

91

Харків.-1

Дергач.ДЮСШ

Колос

Прядкіна Т.Б.Ігнатьє

23:29

9

кмс

ІІ

22

10

Турок Марія

91

Херсон.

КСО Суворовец

 

Плохенко В, Титаренк

23:33

10

кмс

ІІ

21

11

Сацька Олександра

92

Полт.-1

ДЮКСОТ Валтекс

МОН

Семенюта Г.О.

23:48

11

кмс

ІІ

20

12

Ткачук Тетяна

91

Дніпр.-1

ОДЮСШ

Спартак

Заєрко В.В. 

25:16:00

12

кмс

ІІ

19

13

Суха Вікторія

91

м. Київ-4

Зелеста

 

Білошицький В.М.

28:19:00

13

ІІ

ІІІ

18

14

Цапкіна Софія

92

Одеська-2

Сувор.ДТЮ

Освіта

Голокоз О.В.

29:16:00

14

ІІ юн

ІІІ

17

15

Бикадорова Людмила

91

Київська-1

 

Освіта

Асмолов А.М., Подгає

30:16:00

15

кмс

ІІІ

16

16

Орлова Вікторія

92

Харків.-1

ДЮСШ 3

Інваспорт

Бондаренко В.І.

30:51:00

16

І

ІІІ

15

17

Снисар Інна

92

Харків.-1

Лип. ДЮСШ

Освіта

Лапін О.В. Дяченко В

31:01:00

17

ІІ

ІІІ

14

18

Карпенко Дар'я

92

Сумська-2

ДЮСШ№1 

Освіта 

Постельняк С.А. 

31:27:00

18

кмс

ІІІ

13

19

Нестерова Катерина

94

Луганська-2

КДЮСШ Звезда

Україна

Гадияк Л.Н.

33:51:00

19

ІІ

 

12

20

Трояновська Наталля

 

Чернів.

Спартак

Спартак

Кьоніг Л.С.

44:55:00

20

   

11

21

Тагінцева Катерина

91

АР Крим-1

ДЮСШ3 Сімф

Динамо

Асмолова І.М. Асмол

70:19:00

к.ч.

ІІ

   
                       
 

Клас дистанції:

кмс

                 
 

Ранг змагань

320

балів

               
 

кмс

1,11

20:06:34

               
 

І

1,26

22:49:37

               
 

ІІ

1,46

26:27:01

               
 

ІІІ

1,74

31:31:23

               
 

ІІІ юн

2,14

38:46:11

               
                       
 

Довжина дистанції:

2,4 км; 12 кп

     

Група:

Ж20

     

Прізвище та ім"я

Рік

Регіон

ДЮСШ

ФСТ

Тренери

Результ.

Місце

Квал.

Викон.

Очки

п/п

 

нар.

             

розр.

 

1

Шульженко Віра

89

м. Київ-1

СДЮШОР 12

 

Дудін А.В.

16:59

І

кмс

кмс

35

2

Пархоменко Олександра

89

м. Київ-1

СДЮШОР 12

Колос

Пархоменко В. К.

17:08

ІІ

кмс

кмс

32

3

Калиновська Анастасія

89

Дніпр.-1

ОДЮСШ

Спартак

Заєрко В.В. 

17:48

ІІІ

кмс

кмс

30

4

Пітірімова Олена

90

м. Київ-1

 

К, НАУУ

Пархоменко В.К.

18:47

4

МС

кмс

28

5

Палашевська Марина

90

Вінницька

МДЮСШ-2

Колос

Пронтішева Л.П.

20:27

5

МС

І

26

6

Дрютова Ірина

89

Дніпр.-1

ОДЮСШ

Україна 

Заєрко В.В. 

21:23

6

кмс

І

25

7

Данько Ія

90

Луганська-1

МСК Лугор

 

Данько Є. Б.

22:40

7

І

ІІ

24

8

Петрухіна Яна

90

Дніпр.-1

ОДЮСШ

Спартак

Заєрко В.В. 

24:01:00

8

кмс

ІІ

23

9

Котова Наталя

90

Луганська-1

МСК Лугор

 

Данько Є. Б.

24:32:00

9

кмс

ІІ

22

10

Щипка Любов

89

Харків.-1

Дергач.ДЮСШ

Колос

Прядкіна Т.Б..Ігнать

26:07:00

10

кмс

ІІ

21

11

Росохай Вероніка

90

Вінницька

МДЮСШ-2

Колос

Пронтішева Л.П.

36:37:00

11

кмс

 

20

12

Фролова Марина

90

Одеська-1

ДЮСШ№7

Освіта

Герт Г.В.

знята

 

кмс

   

13

Тютюнник Ольга

89

Харків.-1

ДЮСШ 3

Інваспорт

Бондаренко В.І.

знята

 

кмс

   
                       
 

Клас дистанції:

кмс

                 
 

Ранг змагань

450

балів

               
 

кмс

1,14

19:21:40

               
 

І

1,29

21:54:31

               
 

ІІ

1,50

25:28:30

               
 

ІІІ

1,79

30:24:01

               
                       
 

Довжина дистанції:

2,5 км; 11 кп

     

Група:

Ж21А

   

Прізвище та ім"я

Рік

Регіон

ДЮСШ

ФСТ

Тренери

Результ.

Місце

Квал.

Викон.

Очки

п/п

 

нар.

             

розр.

 

1

Фінадоріна Дар’я

78

Сумська-2

 

Спартак

самостійно

19:23

І

І

кмс

25

2

Кулічова Люба

86

м. Київ-3

 

Лідер-спорт

Черниш Т.А.

23:05

ІІ

кмс

ІІ

22

3

Киричук Валентина

84

м. Київ-4

Зелеста

 

Білошицький В.М.

23:08

ІІІ

ІІ

ІІ

20

4

Симаніна Анна

88

Сумська-2

 

Освіта 

Троян Н.Г. 

23:23

4

І

ІІ

18

5

Іванова Олена

85

Херсон.

 

ХЦПР

Плохенко В.С.

26:16:00

5

кмс

ІІІ

16

6

Марчук Наталя

88

Вінницька

МДЮСШ-2

Колос

Пронтішева Л.П.

27:22:00

6

кмс

ІІІ

15

7

Артемюк Ольга

88

Луганська-2

ДЮСШ-3

 

Костина Е. А.

32:14:00

7

ІІ

 

14

8

Лиса Олеся

84

Хмельн.

ДЮСШ 2

 

Левчик С.М.

32:20:00

8

І

 

13

9

Сафонова Аліна

90

м. Київ-5

 

СФГУ

 

73:08:00

к.ч.

ІІ

   

10

Коршунова Марія

 

АР Крим-2

Євпаторія

Крим

самостійно

не старт.

 

І

   
                       
 

Клас дистанції:

кмс

                 
 

Ранг змагань

126

балів

               
 

кмс

1,00

19:23:00

               
 

І

1,14

22:05:49

               
 

ІІ

1,32

25:35:10

               
 

ІІІ

1,58

30:37:32

               
                       
 

Довжина дистанції:

2,5 км; 11 кп

     

Група:

Ж35

     

Прізвище та ім"я

Рік

Регіон

ДЮСШ

ФСТ

Тренери

Результ.

Місце

Квал.

Викон.

Очки

п/п

 

нар.

             

розр.

 

1

Дрозд Олена

70

Сумська-1

 

Спартак

самостійно

17:09

І

кмс

 

25

2

Тяпкіна Калерія

66

Дніпр.-1

ДЮЦ Сіріус 

Спартак 

самостійно

18:23

ІІ

кмс

 

22

3

Ускова Світлана

71

м. Київ-3

 

О-Клуб

Трухан І.В.

20:32

ІІІ

І

 

20

4

Огієнко Світлана

72

Дніпр.-1

 

Спартак

самост.

20:37

4

кмс

 

18

5

Овчаренко Оксана

68

Запор.-1

Мотор-Січ

   

21:11

5

кмс

 

16

6

Зикова Лілія

70

Сумська-2

 

 Спартак

 самостійно

21:51

6

кмс

 

15

7

Баглик Олена

67

м. Київ-4

Зелеста

 

Білошицький В.М.

23:10

7

І

 

14

8

Костіна Олена

72

Луганська-1

ДЮСШ-3

 

самост.

23:22

8

кмс

 

13

9

Явдощук Тетяна

70

Одеська-1

Сувор.ДТЮ

 

самост.

29:59:00

9

кмс

 

12

10

Яковенко Ольга

71

Сумська-2

 

Спартак

самостійно

35:07

10

І

 

11

11

Гриб Наталія

73

Одеська-3

Дріада

Освіта

Місюра М.А.

35:43:00

11

ІІ

 

10

12

Наровлянська Марина

73

м. Київ-3

ДКСК Бембі

 

Наровлянська М.Д.

37:06:00

12

кмс

 

9

13

Мельнiкова Тетяна

72

Одеська-2

ДЮСШ№7

Освіта

Герт Г.В.

57:14:00

13

ІІ

 

8

                       
                       
 

Довжина дистанції:

2,4 км; 12 кп

     

Група:

Ж40

     

Прізвище та ім"я

Рік

Регіон

ДЮСШ

ФСТ

Тренери

Результ.

Місце

Квал.

Викон.

Очки

п/п

 

нар.

             

розр.

 

1

Пархоменко Тетяна

58

м. Київ-1

СДЮШОР 12

Колос

Пархоменко В. К.

20:03

І

МС

 

25

2

Суркова Олена

67

Харків.-2

ДЮСШ 3

Освіта

самостійно

21:33

ІІ

кмс

 

22

3

Телесань Наталія

64

м. Київ-3

   

Петров В.Ж.

21:47

ІІІ

кмс

 

20

4

Павлюченко Ірина

65

Харків.-2

   

Даньков С.В.,Фельдма

24:13:00

4

кмс

 

18

5

Храпун Ірина

60

Запор.-1

Мотор-Січ

   

24:47:00

5

І

 

16

6

Колісецька Вікторія

69

Хмельн.

ДЮСШ 2

 

особисто

25:01:00

6

МС

 

15

7

Бикадорова Олександра

65

АР Крим-1

ДЮСШ3 Сімф

Динамо

Асмолов О.М.

25:53:00

7

І

 

14

8

Голокоз Оксана

67

Одеська-2

Сувор.ДТЮ

Освіта

Голокоз О.В.

29:55:00

8

І

 

13

9

Асмолова Ірина

65

АР Крим-1

ДЮСШ3 Сімф

Динамо

Асмолов О.М.

31:21:00

9

І

 

12

                       
                       
 

Довжина дистанції:

2,0 км; 12 кп

     

Група:

Ж45

     

Прізвище та ім"я

Рік

Регіон

ДЮСШ

ФСТ

Тренери

Результ.

Місце

Квал.

Викон.

Очки

п/п

 

нар.

             

розр.

 

1

Бакута Аліна

59

м. Київ-3

 

О-Клуб

Петров В.Ж

18:41

І

МС

 

25

2

Петрова Ніна

60

м. Київ-3

 

О-Клуб

Петров В.Ж.

19:36

ІІ

МС

 

22

3

Рудич Людмила

63

м. Київ-3

 

О-Клуб

Петров В.Ж.

20:40

ІІІ

І

 

20

4

Гавриленко Лідія

55

м. Київ-4

Зелеста

 

Білошицький В.М.

22:39

4

кмс

 

18

5

Денисенко Тамара

63

Львівська

     

23:59

5

кмс

 

16

6

Половінко Світлана

62

Луганська-1

 

Освіта

самостійно

24:15:00

6

кмс

 

15

7

Зенкевич Лариса

62

Дніпр.-2

Перемога

Спартак

 

28:50:00

7

ІІ

 

14

8

Слута Людмила

63

Сумська-1

 

Спартак

самостійно

29:00:00

8

кмс

 

13

9

Стоян Людмила

63

Одеська-2

Дріада

Освіта

Місюра М.А.

30:55

9

І

 

12

10

Панченко Валентина

60

Сумська-1

 

Спартак

самостійно

30:55

9

І

 

12

                       
                       
 

Довжина дистанції:

1,9 км; 10 кп

     

Група:

Ж50

     

Прізвище та ім"я

Рік

Регіон

ДЮСШ

ФСТ

Тренери

Результ.

Місце

Квал.

Викон.

Очки

п/п

 

нар.

             

розр.

 

1

Іванова Тамара

58

Запор.-1

Мотор-Січ

   

17:20

І

І

 

25

2

Дьяченко Ірина

58

м. Київ-4

Зелеста

 

Білошицький В.М.

20:29

ІІ

кмс

 

22

3

Сатирь Валентина

54

Дніпр.-3

Перемога

Спартак

 

21:23

ІІІ

І

 

20

4

Гуцаленко Тетяна

57

Волинська

ПУМ

Динамо

Гуцаленко В

22:19

4

МС

 

18

5

Божко Тетяна

56

Черкаська

     

23:11

5

МС

 

16

6

Власюк Євгенія

58

Одеська-3

Дріада

Освіта

самостійно

27:19:00

6

ІІ

 

15

7

Горєлова Галина

59

Дніпр.-2

Перемога

Спартак 

 

27:51:00

7

І

 

14

8

Худицька Наталія

57

Дніпр.-3

     

31:34:00

8

ІІІ

 

13

9

Мішанова Світлана

 

АР Крим-2

Євпаторія

Крим

самостійно

н старт.

 

І

   
                       
                       
 

Довжина дистанції:

1,9 км; 9 кп

     

Група:

Ж55

     

Прізвище та ім"я

Рік

Регіон

ДЮСШ

ФСТ

Тренери

Результ.

Місце

Квал.

Викон.

Очки

п/п

 

нар.

             

розр.

 

1

Сердюк Надія

53

Полт.-1

Центуріон

   

18:21

І

кмс

 

25

2

Рясна Любов

50

Запор.-1

 

Икар

 

20:19

ІІ

МС

 

22

3

Ломанович Наталія

 

Дніпр.-2

Карніка

Спартак 

 

23:00

ІІІ

І

 

20

4

Мамонтова Віра

52

Дніпр.-2

Перемога

Спартак 

 

25:05

4

І

 

18

5

Данько Людмила

52

Луганська-1

МСК Лугор

Освіта

Данько Є. Б.

25:35

5

І

 

16

6

Карпенко Надія

52

Дніпр.-3

     

38:44

6

   

15

7

Троян Ніна

52

Сумська-2

КСО Орієнтир

 

самост.

37:01

7

І

 

14

8

Гадіяк Людмила

51

Луганська-1

КДЮСШ Звезда

Україна

самост.

42:04

8

І

 

13

9

Байбуз Тамара

51

Дніпр.-3

Перемога

Спартак 

 

48:43

9

І

 

12

                       
                       
                       
 

Довжина дистанції:

1,5 км; 8 кп

     

Група:

Ж60

     

Прізвище та ім"я

Рік

Регіон

ДЮСШ

ФСТ

Тренери

Результ.

Місце

Квал.

Викон.

Очки

п/п

 

нар.

             

розр.

 

1

Горбунова Тетяна

49

м. Київ-1

Зелеста

 

Білошицький В.М.

18:04

І

ІІ

 

25

2

Корякова-Савойська Валентина

49

Дніпр.-2

Перемога

Спартак 

 

24:02:00

ІІ

І

 

22

3

Марченко Ніадія

48

Запор.-1

Мотор-Січ

   

24:45:00

ІІІ

ІІ

 

20

4

Маріморіч Наталія

49

Одеська-1

ДЮСШ№7

Освіта

Герт Г.В.

36:49:00

4

ІІ

 

18

                       
 

Довжина дистанції:

1,3 км; 8 кп

     

Група:

Ж65

     

Прізвище та ім"я

Рік

Регіон

ДЮСШ

ФСТ

Тренери

Результ.

Місце

Квал.

Викон.

Очки

п/п

 

нар.

             

розр.

 

1

Бухтіярова Людмила

42

Запор.-1

Мотор-Січ

   

31:10

І

   

25

2

Цодікова Варвара

41

Дніпр.-2

Карніка

Спартак 

 

48:50

ІІ

   

22

3

Черкасова Галина

 

Дніпр.-2

     

55:26

ІІІ

   

20

                       
                       
 

Довжина дистанції:

1,2 км; 7 кп

     

Група:

Ж70

     

Прізвище та ім"я

Рік

Регіон

ДЮСШ

ФСТ

Тренери

Результ.

Місце

Квал.

Викон.

Очки

п/п

 

нар.

             

розр.

 

1

Пох Лілія

34

Запор.-1

Мотор-Січ

   

22:54

І

   

25

2

Цокур Алла

38

Запор.-1

Мотор-Січ

   

58:07

ІІ

   

22

                       
                       
 

Довжина дистанції:

1,6 км; 5 кп

     

Група:

Ч12

     

Прізвище та ім"я

Рік

Регіон

ДЮСШ

ФСТ

Тренери

Результ.

Місце

Квал.

Викон.

Очки

п/п

 

нар.

             

розр.

 

1

Задоров Павло

98

Одеська-1

ДЮСШ№7

Освіта

Іванов О.С.

12:45

І

І юн

І юн

25

2

Леоньтьев Владислав

97

Луганська-2

ДЮСШ-3

 

Костина Е.А

16:27

ІІ

ІІ юн

ІІІ юн

22

3

Ржепішевський Євгеній

98

м. Київ-3

ДКСК Бембі

 

Наровлянська М.Д.

16:42

ІІІ

І юн

ІІІ юн

20

4

Шелудько Валерій

99

м. Київ-5

   

Доценко О.

17:32

4

ІІІ юн

ІІІ юн

18

5

Тряпіцин Анатолій

97

АР Крим-1

ДЮСШ3 Сімф

Динамо

Асмолова І.М.

19:18

5

ІІ юн

 

16

6

Шевченко Максим

98

Сумська-2

ОЦПО та РТМ 

Освіта 

Троян Н.Г. 

19:27

6

ІІ юн

 

15

7

Карамишев Віталій

97

Чернів.

Авангард

Україна

Тумак Ю.І

19:34

7

ІІ юн

 

14

8

Флорінський Владислав

97

Одеська-2

ДЮСШ№7

Освіта

Герт Г.В.

19:56

8

ІІ юн

 

13

9

Могуренко Віктор

97

Київська-2

ДЮСШ Ірпінь

Освіта

Березовський В.А., П

21:17

9

ІІІ юн

 

12

10

Білошицький Володимир

98

м. Київ-4

Зелеста

 

Білошицький В.М.

22:05

10

ІІ юн

 

11

11

Осташенко Владислав

97

Одеська-2

ДЮСШ№7

Освіта

Герт Г.В.

22:30

11

ІІ юн

 

10

12

Меленченко Микола

97

Харків.-3

     

24:39:00

12

   

9

13

Партола Владислав

97

Полт.-2

ПОДЮСШ Колос

Колос

Пицун Г.В., Солодовн

26:35:00

13

ІІ юн

 

8

14

Ситченко Олексій

97

м. Київ-3

КДЮСШ ПВ

 

Дудін А.В.

29:10:00

14

ІІ юн

 

7

15

Прокопенко Олександр

98

Полт.-3

ПОДЮСШ Колос

Колос

Олійник Н.І

31:29:00

15

б/р

 

6

16

Ленюк Олег

99

Чернів.

Авангард

Україна

Тумак Ю.І

37:38:00

16

ІІІ юн

 

5

17

Тур Андрій

97

Полт.-2

ПОДЮСШ Колос

Колос

Пицун Г.В., Солодовн

38:51:00

17

І юн

 

4

18

Кириченко Олексій

99

Одеська-2

ДЮСШ№7

Освіта

Іванов О.С.

39:05:00

18

І юн

 

3

19

Пилипенко Богдан

97

Луганська-2

ДЮСШ-3

 

Костина Е.А

41:12:00

19

ІІ юн

 

2

20

Волков Дмитро

98

Микола-ка

ККСС Олімп

Україна

Дьяченко А.С., Свідн

43:45:00

20

І юн

 

1

21

Гриб Олександр

1

Одеська-2

ЦДЮТ Еріка

Освіта

Петренко М.

46:55:00

21

ІІ юн

   

22

Вирва Олексій

97

Микола-ка

ККСС Олімп

Україна

Дьяченко А.С., Свідн

53:09:00

22

І юн

   

23

Грудецький Євген

97

Львівська

ДЮСШ-6

Освіта

Грицай Н.

знятий

 

ІІІ юн

   

24

Пицун Іван

97

Полт.-2

ПОДЮСШ Колос

Колос

Пицун Г.В., Солодовн

знятий

 

ІІ юн

   

25

Маліновський Руслан

98

Львівська

ДЮСШ-6

Освіта

Косів Є.

знятий

 

ІІІ юн

   

26

Вишневський Ігор

97

Львівська

ДЮСШ-6

Освіта

Косів О.

знятий

 

ІІІ юн

   
                       
 

Клас дистанції:

юнацькі розряди

               
 

Ранг змагань

13,6

балів

               
 

ІІ

1,02

13:00:18

               
 

ІІІ

1,23

15:40:57

               
 

ІІІ юн

1,50

19:07:30

               
                       
 

Довжина дистанції:

1,9 км; 9 кп

     

Група:

Ч14

     

Прізвище та ім"я

Рік

Регіон

ДЮСШ

ФСТ

Тренери

Результ.

Місце

Квал.

Викон.

Очки

п/п

 

нар.

             

розр.

 

1

Русенчик Владислав

95

Дніпр.-2

ДЮЦ Сіріус 

Спартак 

Тяпкина К.М.

12:45

І

кмс

І

25

2

Земляний Вячеслав

95

Луганська-1

КДЮСШ Звезда

Україна

Гадияк Л.Н.

13:17

ІІ

І юн

ІІ

22

3

Астахов Роман

96

Львівська

ДЮСШ-6

Освіта

Косів О.

15:19

ІІІ

І юн

ІІІ

20

4

Кочура Віктор

95

Сумська-1

ДЮСШ№1 

Освіта 

Постельняк С.А. 

15:49

4

ІІ

ІІІ

18

5

Федькайло Євген

96

Одеська-1

ДЮСШ 7

 

Герт Г.В., Іванов А.

16:54

5

ІІ

ІІІ

16

6

Мінчук Антон

95

Луганська-2

Камишне

Освітаа

Половінко С. В.

17:09

6

ІІ юн

ІІІ

15

7

Діденко Денис

95

Київська-2

ДЮСШ Ірпінь

Освіта

Березовський В.А., П

17:15

7

І юн

ІІІ

14

8

Козел Дмитро

96

Вінницька

МДЮСШ-2

Колос

Пронтішева Л.П.

17:32

8

ІІ юн

ІІІ

13

9

Андросов Сергій

95

Микола-ка

ККСС Олімп

Україна

Дьяченко А.С., Свідн

17:39

9

І юн

ІІІ

12

10

Бернацький Володя

96

Львівська

ДЮСШ-6

Освіта

Косів О.

18:16

10

ІІ юн

ІІІ юн

11

11

Сорока Мирослав

96

м. Київ-3

СДЮШОР 12

 

Дудін,Шульженко

18:30

11

ІІ юн

ІІІ юн

10

12

Мельніков Микита

96

Луганська-1

МСК Лугор

Освіта

Данько Є. Б.

18:32

12

І юн

ІІІ юн

9

13

Симоненко Сергій

95

Полт.-1

ПОДЮСШ Колос

Колос

Олійник Н.І

19:12

13

ІІ

ІІІ юн

8

14

Кочін Олександр

96

Микола-ка

ККСС Олімп

Україна

Дьяченко А.С., Свідн

19:30

14

І юн

ІІІ юн

7

15

Рябчук Костя

96

Луганська-1

ДЮСШ-3

 

Костина Е.А

20:04

15

І юн

ІІІ юн

6

16

Рязанов Дмитро

95

Харків.-3

ДЮСШ 3

   

20:08

16

ІІ юн

ІІІ юн

5

17

Ларін Віталій

95

Житомирська

 

Русецький С.

20:39

17

ІІ юн

ІІІ юн

4

18

Огороднійчук Дмитро

96

Київська-2

ДЮСШ Ірпінь

Освіта

Шталлер І.М.

20:49

18

ІІ юн

ІІІ юн

3

19

Кульбик Дмитро

96

Волинська

ПУМ

 

Гуцаленко Т

21:56

19

І юн

ІІІ юн

2

20

Ступак Владислав

95

м. Київ-5

 

СФГУ

 

21:57

20

ІІ юн

ІІІ юн

1

21

Сидоренко Артем

95

Сумська-1

ДЮСШ№1 

Освіта 

Постельняк С.А. 

22:08

21

І юн

ІІІ юн

22

Падалка Дмитро

95

Полт.-2

ПОДЮСШ Колос

Колос

Олійник Н.І

22:42

22

ІІ

   

23

Качан Владислав

96

Сумська-2

ОЦПО та РТМ 

Освіта 

Троян Н.Г. 

22:42

22

ІІІ юн

   

24

Марченко Євген

95

м. Київ-4

Зелеста

 

Білошицький В.М.

22:45

24

ІІю

   

25

Храпко Віталій

96

Чернів.

Авангард

Україна

Тумак Ю.І

23:08

25

ІІ юн

   

26

Сірий Євген

95

Полт.-2

 

МОН

Олійник Н.І

23:22

26

ІІ

   

27

Козицький Жан

96

Київська-1

ДЮСШ Ірпінь

Освіта

Шталлер І.М.

23:28

27

І юн

   

28

Винниченко Михайло

96

Сумська-1

ДЮСШ№1 

Освіта 

Постельняк С.А. 

24:10:00

28

ІІ юн

   

29

Улітько Руслан

96

Полт.-2

ПОДЮСШ Колос

Колос

Пицун Г.В., Солодовн

24:30:00

29

ІІ юн

   

30

Дідишин Роман

95

Хмельн.

ДЮСШ 2

 

Левчик С.М.

25:10:00

30

І юн

   

31

Долгов Артем

96

Полт.-2

ПОДЮСШ Колос

Колос

Пицун Г.В., Солодовн

25:51:00

31

ІІ юн

   

32

Бубнов Антон

95

Київська-1

ДЮСШ Ірпінь

Освіта

Березовський В.А., П

27:40:00

32

І юн

   

33

Кочерга Владислав

96

Полт.-2

ПОДЮСШ Колос

Колос

Пицун Г.В., Солодовн

27:44:00

33

І юн

   

34

Сікалюк Олександр

96

Київська-2

ДЮСШ Ірпінь

Освіта

Шталлер І.М.

28:29:00

34

ІІ юн

   

35

Бернацький Юрій

95

Львівська

ДЮСШ-6

Освіта

Косів Є.

30:17:00

35

ІІІ юн

   

36

Богусевич Євген

96

Одеська-2

Сувор.ДТЮ

Освіта

Голокоз О.В.

30:26:00

36

І юн

   

37

Нагорнюк Сергій

96

Вінницька

МДЮСШ-2

Колос

Пронтішева Л.П.

30:33:00

37

ІІ юн

   

38

Ковбасюк Микола

95

Ів.-Франк.

СДЮШОР УО

Освіта

Якимечко М.М.

30:59:00

38

І

   

39

Лешко Артур

96

Закарп.

 

Спартак

Фечо Г. Ю.

31:15:00

39

ІІІ

   

40

Асмолов Олександр

95

АР Крим-1

ДЮСШ3 Сімф

Динамо

Асмолова І.М. Асмол

31:58:00

40

І

   

41

Тур Олег

96

Полт.-2

ПОДЮСШ Колос

Колос

Пицун Г.В., Солодовн

32:46:00

41

ІІ юн

   

42

Поздняков Віктор

95

Закарп.

 

Спартак

Фечо Г. Ю.

33:21:00

42

ІІІ

   

43

Вдовиченко Дмитро

96

Сумська-2

ДЮСШ№1 

Освіта 

Постельняк С.А. 

33:42:00

43

ІІІ юн

   

44

Суворов Едуард

96

Луганська-2

КДЮСШ Звезда

Україна

Гадияк Л.Н.

34:56:00

44

ІІ юн

   

45

Басов Назар

95

Закарп.

 

Спартак

Фечо Г. Ю.

35:44:00

45

ІІІ

   

46

Феденко Павло

96

Хмельн.

ДЮСШ 2

 

Артамонова Н.І.

36:18:00

46

ІІ юн

   

47

Шпік Володимир

95

Львівська

ДЮСШ-6

Освіта

Мукаліна Л.

37:27:00

47

ІІІ юн

   

48

Березняк Микола

95

Житомирська

 

Русецький С.

38:12:00

48

ІІ юн

   

49

Аксьонов Кирил

95

АР Крим-1

ДЮСШ3 Сімф

Динамо

Асмолова І.М.

38:47:00

49

ІІ юн

   

50

Тирак Орест

95

Волинська

ПУМ

 

Гуцаленко Т

43:37:00

50

ІІ юн

   

51

Петришин Віталій

96

Волинська

ПУМ

 

Гуцаленко Т

43:59:00

51

І юн

   

52

Омельченко Андрій

 

Чернів.

ОЦТКЕУМ

   

54:33:00

52

І юн

   

53

Кіфа Андрій

95

Микола-ка

ККСС Олімп

Україна

Дьяченко А.С., Свідн

56:37:00

53

ІІ юн

   

54

Рєка Максим

96

Одеська-2

Сувор.ДТЮ

Освіта

Голокоз О.В.

68:02:00

к.ч.

ІІ юн

   

55

Кульков Валерій

95

Одеська-2

Сувор.ДТЮ

Освіта

Голокоз О.В.

75:26:00

к.ч.

ІІ юн

   

56

Герасимов Андрій

96

Микола-ка

ККСС Олімп

Україна

Дьяченко А.С., Свідн

знятий

 

ІІ юн

   

57

Котомов Олександр

96

Микола-ка

ККСС Олімп

Україна

Дьяченко А.С., Свідн

знятий

 

ІІ юн

   

58

Явдощук Василь

95

Одеська-2

Сувор. ДТЮ

Освіта

Явдощук Т.

знятий

 

ІІ юн

   

59

Пукас Віталій

95

Хмельн.

ДЮСШ 2

 

Левчик С.М.

знятий

 

ІІ юн

   
                       
 

Клас дистанції:

масові розряди

               
 

Ранг змагань

55

балів

               
 

І

1,02

13:00:18

               
 

ІІ

1,20

15:18:00

               
 

ІІІ

1,42

18:06:18

               
 

ІІІ юн

1,74

22:11:06

               
                       
 

Довжина дистанції:

2,2 км; 11 кп

     

Група:

Ч16

     

Прізвище та ім"я

Рік

Регіон

ДЮСШ

ФСТ

Тренери

Результ.

Місце

Квал.

Викон.

Очки

п/п

 

нар.

             

розр.

 

1

Половинко Андрій

94

Харків.-1

КДЮСШ Темп

Україна

Попков.С.В.Нікітін М

12:03

І

кмс

кмс

35

2

Ключников Дмитро

94

Дніпр.-1

ДЮЦ Сіріус 

Спартак 

Тяпкина К.М.,Заєрко

13:13

ІІ

кмс

І

32

3

Краснов Олександр

93

Київська-1

ДЮСШ Ірпінь

Освіта

Березовський В.А., П

13:24

ІІІ

кмс

І

30

4

Сударєв Олексій

94

Одеська-1

ДЮСШ№7

Освіта

Іванов О.С.

13:52

4

І

І

28

5

Рогатньов Олександр

94

Полт.-1

Центуріон

 

Сердюк Н.Я.

13:57

5

І

І

26

6

Бездітний Володимир

93

Вінницька

МДЮСШ-2

Колос

Пронтішева Л.П.

14:11

6

І

І

25

7

Селезньов Володимир

93

АР Крим-1

ДЮСШ3 Сімф

Динамо

Асмолова І.М. Асмол

14:22

7

кмс

І

24

8

Бишевець Олексій

93

Київська-1

ДЮСШ Ірпінь

Освіта

Березовський В.А., П

14:48

8

кмс

ІІ

23

9

Новицький Юрій

93

Київська-1

ДЮСШ Ірпінь

Освіта

Березовський В.А., П

14:49

9

І

ІІ

22

10

Сокольський Микита

93

Київська-1

ДЮСШ Ірпінь

Освіта

Березовський В.А., П

14:49

9

кмс

ІІ

22

11

Вітюк Віктор

93

Волинська

ПУМ

 

Гуцаленко Т

15:29

11

І

ІІ

20

12

Досужій Денис

93

Луганська-1

МСК Лугор

Освіта

Данько Є. Б.

16:01

12

І

ІІ

19

13

Льон Олександр

94

Полт.-1

Центуріон

 

Сердюк Н.Я.

16:04

13

І

ІІ

18

14

Безручко Максим

93

Дніпр.-1

ОДЮСШ

Спартак 

Заєрко В.В. 

16:10

14

І

ІІ

17

15

Яременко Олександр

94

Харків.-3

Дергач.ДЮСШ

Колос

Прядкіна Т.Б. Федото

16:14

15

І

ІІ

16

16

Мельник Тарас

93

Волинська

Орієнт

 

Войтович

16:26

16

І

ІІ

15

17

Вареник Андрій

94

АР Крим-1

ДЮСШ3 Сімф

Динамо

Асмолова І.М.

16:48

17

І

ІІІ

14

18

Хопта Роман

93

Львівська

ЦТК Левандівка

Осіта

Маясов Л. В.

17:13

18

І юн

ІІІ

13

19

Марчук Андрій

93

Вінницька

МДЮСШ-2

Колос

Пронтішева Л.П.

17:21

19

І

ІІІ

12

20

Усков Олексій

93

Київська-1

ДЮСШ Ірпінь

Освіта

Березовський В.А., П

17:23

20

кмс

ІІІ

11

21

Потопальський Вадим

94

м. Київ-2

ДКСК Бембі

 

Наровлянська М.Д.

17:24

21

І

ІІІ

10

22

Сологуб Михайло

93

Київська-1

ДЮСШ Ірпінь

Освіта

Березовський В.А., П

17:31

22

І

ІІІ

9

23

Гичко Віталій

95

Київська-1

ДЮСШ Ірпінь

Освіта

Березовський В.А., П

17:32

23

І

ІІІ

8

24

Касьянов Олександр

94

Закарп.

 

Спартак

Касьянов Р.

17:37

24

І

ІІІ

7

25

Ставицький Олександр

93

Полт.-2

ПОДЮСШ Колос

Колос

Пицун Г.В., Солодовн

18:14

25

І

ІІІ

6

26

Соханич Андрій

94

Закарп.

 

Спартак

Готра С.

19:19

26

І

ІІІ

5

27

Кухта Владислав

93

Полт.-2

ПОДЮСШ Колос

Колос

Пицун Г.В., Солодовн

19:47

27

ІІ

ІІІ

4

28

Коробов Артем

93

Сумська-2

ОЦПО та РТМ 

Освіта 

Троян Н.Г. 

20:34

28

ІІ

ІІІ юн

3

29

Годонюк Микола

94

Вінницька

МДЮСШ-2

Колос

Пронтішева Л.П.

20:55

29

І

ІІІ юн

2

30

Кобяк Олександр

93

Полт.-2

ПОДЮСШ Колос

Колос

Пицун Г.В., Солодовн

21:38

30

І

ІІІ юн

1

31

Васько Павло

93

Львівська

ДЮСШ Надія

К, Освіта

Воронін О.

21:56

31

кмс

ІІІ юн

32

Чорний Євген

93

Черкаська

     

22:00

32

ІІ

ІІІ юн

33

Коваль Денис

93

м. Київ-2

КДЮСШ ПВ

 

Гавриленко В.С.

22:27

33

І

ІІІ юн

34

Костенецький Костянтин

94

Сумська-2

ДЮСШ№1 

Освіта 

Постельняк С.А. 

23:04

34

ІІ

ІІІ юн

35

Коріновський Олексій

94

Херсон.

КСО Суворовец

 

Плохенко В, Титаренк

23:16

35

ІІІ

ІІІ юн

36

Багрій Олег

93

Львівська

ДЮСШ-9

Освіта

Фридрих Я.

23:48

36

І

ІІІ юн

37

Хасанов Артем