Міністерство у справах сім'ї молоді та спорту України

         
     

Федерація спортивного орієнтування України

         
       

КСО "Оріон"

         
                       
     

Командний чемпіонат України, кубок України на довгій дистанції

       
                       
       

Протокол результатів

         
                       
 

Місце проведення: м. Коростишів

     

10 травня 2009 р.

   
                       
             

Нач. дистанції: Іваненко В.

 
 

Довжина дистанції:

12,3 км; 21 кп

     

Група:

Ж 21Е

   

Прізвище та ім"я

Рік

Регіон

ДЮСШ

ФСТ

Тренери

Результ.

Місце

Квал.

Викон.

Очки

п/п

 

нар.

             

розр.

 

1

Слута Ольга

86

м. Київ-1

КДЮСШ ПВ

У, Славутич

Черниш Є.Ю. Пархомен

1:29:38

І

МС

МС

45

2

Тригуб’як Ярослава

85

Ів.-Франк.

СДЮШОР УО

Освіта

Куцук О.Й.

1:34:44

ІІ

МС

МС

42

3

Рєзниченко Ольга

87

Сумська-1

 

Освіта 

Постельняк С.А., Тро

1:35:52

ІІІ

МС

кмс

40

4

Данилова Анастасія

87

Харків.-1

КДЮСШ Темп

Україна

Ушкварок П.В., Даньк

1:38:52

4

МС

кмс

38

5

Сиворонова Ольга

77

Харків.-1

КДЮСШ Темп

Україна

Губанов Б.В., Коршун

1:39:02

5

МС

кмс

36

6

Плохенко Вікторія

83

Херсон.

КСО Суворовец

Херсон

Плохенко В.

1:40:59

6

МС

кмс

35

7

Стругальова Олена

87

Вінницька

МДЮСШ-2

Колос

Пронтішева Л.П.

1:43:08

7

МС

кмс

34

8

Чехунова Марина

82

Харків.-1

 

Інваспорт

Бондаренко В.І.

1:43:14

8

кмс

кмс

33

9

Мазур Ольга

88

Вінницька

МДЮСШ-2

Колос

Пронтішева Л.П.

1:45:05

9

МС

кмс

32

10

Іванець Євгенія

81

Херсон.

Цюруп. ДЮСШ

самостійно

1:45:37

10

МС

кмс

31

11

Петренко Галина

79

м. Київ-1

 

К, НАУУ

Пархоменко В. К.

1:46:53

11

кмс

кмс

30

12

Яременко Людмила

74

Вінницька

МДЮСШ-2

Колос

Пронтішева Л.П.

1:49:13

12

МС

кмс

29

13

Балабанова Ірина

79

Fancy

     

1:51:09

   

кмс

п/к

14

Рибачук Світлана

85

Сумська-1

   

Постельняк С.А. 

1:51:39

13

МС

кмс

28

15

Уфімцева Тетяна

86

Черкаська

     

1:52:26

14

кмс

кмс

27

16

Степанова Марина

86

Харків.-1

КДЮСШ Темп

Україна

Соколова В.,Даньков

1:53:04

15

кмс

ІІ

26

17

Мельник Яна

84

м. Київ-1

 

СФГУ

Ткаченко В.В.

1:56:11

16

МСМК

ІІ

25

18

Войтович Іра

86

Волинська

Орієнт

 

Войтович

1:56:51

17

кмс

ІІ

24

19

Калініченко Ганна

87

Сумська-2

   

самостійно

1:58:21

18

МС

ІІ

23

20

Зінченко Людмила

87

Луганська-1

Восток-99

Освіта

Попков В.В.

2:03:53

19

кмс

ІІ

22

21

Фурса Олена

76

м. Київ-2

 

О-Клуб

Петров В.Ж.

2:06:21

20

ІІІ

ІІ

21

22

Тімошева Надія

88

АР Крим-1

ДЮСШ3 Сімф

Динамо

Асмолова І.М. Асмол

2:10:12

21

кмс

ІІ

20

23

Доценко Олена

87

м. Київ-1

СДЮШОР 12

 

Ускова С.М.

2:12:00

22

МС

ІІ

19

24

Шунякова Тетяна

87

Луганська-1

ДЮСШ-3

 

Шуняков В.А.

2:15:58

23

кмс

ІІ

18

25

Панченко Лілія

90

Харків.-1

ДЮСШ 3

Інваспорт

Бондаренко В.І.

2:23:36

24

кмс

ІІ

17

26

Мелашенко Олена

79

м. Київ-5

 

СФГУ

 

2:24:30

25

кмс

ІІ

16

27

Рєзнік Вікторія

86

Полт.-1

 

Інваспорт

Береговий В.

2:25:17

26

кмс

ІІ

15

28

Пуха Оксана

87

Полт.-1

ДЮКСОТ Валтекс

МОН

Семенюта Г.О.

2:26:31

27

кмс

ІІІ

14

29

Клочан Світлана

88

Львівська

ДЮСШ Надія

К, Освіта

Воронін О.

2:29:31

28

кмс

ІІІ

13

30

Троян Анна

88

Сумська-2

 

Освіта 

Троян Н.Г. 

2:36:22

29

І

ІІІ

12

31

Демянчук Олена

78

Волинська

Орієнт

 

Войтович

2:36:54

30

І

ІІІ

11

32

Черненко Ангеліна

88

м. Київ-5

 

СФГУ

Ткаченко В.В.

2:41:47

31

кмс

ІІІ

10

33

Білан Олена

71

м. Київ-4

Зелеста

 

Білошицький В.М.

2:43:08

32

І

ІІІ

9

34

Літвінова Анастасія

88

Львівська

ЦТК Левандівка

Освіта

Маясов К.В.

2:52:41

33

кмс

ІІІ

8

35

Петренко Марина

84

Одеська-1

ДЮСШ№7

Освіта

Герт Г.В.

2:58:29

34

кмс

 

7

36

Біда Тетяна

82

Харків.-1

 

Інваспорт

Бондаренко В.І.

знята

 

кмс

   

37

Пасічна Ольга

85

Дніпр.-1

ОДЮСШ

Спартак

Цодіков В.Й.

знята

       

38

Калашнік Лаура

93

м. Київ-5

 

СФГУ

 

знята

       

39

Кулікова Ольга

87

Дніпр.-2

 

Україна

 

знята

       
                       
 

Клас дистанції:

МС

                 
 

Ранг змагань

1060

балів

               
 

кмс

1,26

1:52:56

               
 

І

1,41

2:06:23

               
 

ІІ

1,66

2:28:47

               
 

ІІІ

1,99

2:58:22

               
 

Суддя міжнародної категорії

   

Петров В. Ж. (м. Київ)

       
                       
 

Суддя міжнародної категорії

   

Прокопчук В. В. (м. Чернівці)

     
                       
 

Суддя національної категорії

   

Іваненко В. В. (м. Чернівці)

     
                       
                       
                       
                       
                     
                     
       

КСО "Оріон"

         
                       
                     
                       
       

Протокол результатів

         
                       
 

Місце проведення: м. Коростишів

     

10 травня 2009 р.

   
                       
             

Нач. дистанції: Іваненко В.

 
                       
 

Довжина дистанції:

18,3 км; 25 кп

     

Група:

Ч21Е

   

Прізвище та ім"я

Рік

Регіон

ДЮСШ

ФСТ

Тренери

Результ.

Місце

Квал.

Викон.

Очки

п/п

 

нар.

             

розр.

 

1

Мухідінов Вячеслав

76

Закарп.

 

Спартак

Цепурдей О. В.

1:36:13

І

МС

МС

45

2

Марчук Олександр

86

Вінницька

МДЮСШ-2

Колос

Пронтішева Л.П.

1:40:02

ІІ

МС

МС

42

3

Панченко Артем

88

Харків.-1

КДЮСШ Темп

Україна

Даньков С.В.Постельн

1:45:59

ІІІ

кмс

кмс

40

4

Борис Андрій

80

Ів.-Франк.

ОДЮСШ

С

Борис Д.М

1:46:40

4

МС

кмс

38

5

Старов Олександр

87

Харків.-1

Дергач.ДЮСШ

Колос

Даньков С.В,Прядкіна

1:47:00

5

МС

кмс

36

6

Кандибей Євген

84

Сумська-1

   

Постельняк С.А. 

1:48:22

6

МС

кмс

35

7

Федотов Роман

74

Харків.-1

Обл. СЮТур

 

Даньков С.В.Отрешко

1:48:44

7

МСМК

кмс

34

8

Остапюк Тарас

87

Харків.-2

 

Освіта

Штемплер Ю.А..Тищук

1:52:55

8

кмс

кмс

33

9

Волков Олександр

76

Микола-ка

ККСС Олімп

Україна

Дьяченко А.С.

1:54:43

9

кмс

кмс

32

10

Балабанов Пётр

78

Fancy

     

1:58:41

п/к

 

І

п/к

11

Лаукерт Андрій

71

Дніпр.-1

ОДЮСШ

Спартак 

Заєрко В.В. 

1:58:43

10

кмс

І

31

12

Шеремет Олександр

84

Київська-1

     

1:59:59

11

МС

І

30

13

Щербаков Максим

88

Сумська-1

 

Освіта 

Постельняк С.А. 

2:00:09

12

кмс

І

29

14

Петкевич Сергій

83

Полт.-1

ДЮКСОТ Валтекс

МОН

Семенюта Г.О.

2:00:33

13

кмс

І

28

15

Данько Євген

83

Луганська-1

МСК Лугор

 

Данько Є. Б.

2:00:59

14

кмс

І

27

16

Балабанов Павел

83

Fancy

     

2:03:02

п/к

 

І

п/к

17

Мордвін Антон

87

м. Київ-5

 

СФГУ

 

2:04:40

15

І

І

26

18

Заїка Сергій

85

м. Київ-2

СДЮШОР 12

 

Ускова С.М.

2:05:02

16

кмс

І

25

19

Долгих Роман

88

Харків.-2

Дергач.ДЮСШ

 

Долгих Р.О. Прядкина

2:05:15

17

кмс

І

24

20

Ласкаржевський Владислав

82

Дніпр.-1

ОДЮСШ

Спартак 

Заєрко В.В. 

2:05:22

18

МС

І

23

21

Фесенко Андрій

82

м. Київ-1

СДЮШОР 12

НТУУ

Ускова С. М.

2:05:56

19

кмс

І

22

22

Косицін Дмитро

86

Дніпр.-1

ОДЮСШ

Спартак 

Заєрко В.В. 

2:06:01

20

кмс

І

21

23

Фечо Георгій

87

Закарп.

 

Спартак

Готра С.

2:07:53

21

кмс

І

20

24

Коноваленко Юрій

85

Полт.-1

   

Олійник Н.І

2:08:19

22

кмс

І

19

25

Миргородський Євген

79

м. Київ-4

Зелеста

 

Білошицький В.М.

2:09:36

23

І

І

18

26

Улькін Ігор

64

Кишинев

   

самост.

2:12:10

п/к

 

І

п/к

27

Уфімцев Олексій

83

Харків.-2

ДЮСШ 3

 

Уфимцева Е.С.,Нестер

2:13:10

24

МС

ІІ

17

28

Купрієц Антон

85

м. Київ-2

ДЮСТШ

   

2:15:57

25

кмс

ІІ

16

29

Щербаков Денис

88

Херсон.

Цюруп. ДЮСШ

Іванець Є.С.

2:16:07

26

кмс

ІІ

15

30

Санькін Олександр

77

Харків.-1

 

Інваспорт

Бондаренко В.І.

2:17:27

27

кмс

ІІ

14

31

Юрик Олександр

75

Харків.-2

 

Інваспорт

Бондаренко В.І.

2:17:40

28

кмс

ІІ

13

32

Шматалюк В'ячеслав

87

Вінницька

МДЮСШ-2

Колос

Пронтішева Л.П.

2:17:44

29

кмс

ІІ

12

33

Плахотнік Дмитро

87

Харків.-1

 

Інваспорт

Бондаренко В.І.

2:17:53

30

кмс

ІІ

11

34

Тумак Юрій

85

Чернів.

Авангард

Україна

Тумак Ю.І

2:19:20

31

МС

ІІ

10

35

Олешко Сергій

85

м. Київ-2

ДЮСТШ

   

2:19:38

32

кмс

ІІ

9

36

Марченко Костянтин

73

м. Київ-4

Зелеста

 

Білошицький В.М.

2:25:45

33

І

ІІ

8

37

Ніколаєнко Руслан

88

Полт.-1

 

Інваспорт

Береговий В. М.

2:26:14

34

кмс

ІІ

7

38

Віхтюк Микола

82

м. Київ-4

Зелеста

 

Білошицький В.М.

2:26:45

35

І

ІІ

6

39

Роскоп Сергій

88

Харків.-2

 

Інваспорт

Городок С.П., Бондар

2:27:14

36

кмс

ІІ

5

40

Мазур Михайло

82

м. Київ-5

 

СФГУ

 

2:30:54

37

кмс

ІІ

4

41

Дмитрук Олександр

81

м. Київ-4

Зелеста

 

Білошицький В.М.

2:32:06

38

І

ІІ

3

42

Хоменко Іван

83

м. Київ-2

СДЮШОР 12

НТУУ

 

2:33:08

39

кмс

ІІ

2

43

Череску Павел

63

Кишинев

   

самост.

2:36:15

 

п/к

 

п/к

44

Бєлоусов Віталій

83

Харків.-2

 

Інваспорт

Бондаренко В.І.

2:38:54

40

кмс

 

1

45

Стрижак Артем

86

Київська-1

 

Освіта

 

2:38:58

41

МС

   

46

Сквирський Олексій

85

м. Київ-5

 

СФГУ

 

2:40:15

42

кмс

   

47

Мелашенко Дмитро

78

м. Київ-5

 

СФГУ

 

2:44:11

43

кмс

   

48

Чумак Дмитро

81

м. Київ-2

ДЮСТШ

   

2:49:12

44

кмс

   

49

Суренян Нвер

94

м. Київ-5

 

СФГУ

 

2:52:54

45

кмс

   

50

Лабага Ярослав

73

м. Київ-4

Зелеста

 

Білошицький В.М.

3:04:41

46

кмс

   

51

Папірник Олег

88

Вінницька

МДЮСШ-2

Колос

Пронтішева Л.П.

3:07:36

47

МС

   

52

Савенков Олександр

86

Чернів.

Авангард

Україна

Штемплер Е.А

знятий

 

кмс

   

53

Галушко Денис

87

Київська-2

 

Освіта

 

знятий

 

ІІ

   

54

Зазека Олександр

86

Київська-2

 

Освіта

Березовський В.А., К

знятий

       

55

Єфіменко Олександр

79

м. Київ-4

     

знятий

       

56

Штельмах Максим

78

м. Київ-1

СДЮШОР 12

 

Черниш Є.Ю.

знятий

       

57

Головко Володимир

87

Сумська-1

   

Постельняк С.А. 

знятий

       

58

Гриб Сергій

74

Одеська-2

Дріада

Освіта

Місюра М. А.

знятий

       

59

Смоляренко Петро

 

м. Київ-3

     

знятий

       

60

                     
                       
 

Клас дистанції:

МС

                 
 

Ранг змагань

850

балів

               
 

кмс

1,23

1:58:21

               
 

І

1,38

2:12:47

               
 

ІІ

1,62

2:35:52

               
 

ІІІ

1,94

3:06:40

               
                       
 

Суддя міжнародної категорії

   

Петров В. Ж. (м. Київ)

       
                       
 

Суддя міжнародної категорії

   

Прокопчук В. В. (м. Чернівці)

     
                       
 

Суддя національної категорії

   

Іваненко В. В. (м. Чернівці)

     
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                     
                     
       

КСО "Оріон"

         
                       
       

Чемпіонат України на короткій дистанції

         
                       
       

Протокол результатів

         
                       
 

Місце проведення: м. Коростишів

     

10 травня 2009 р.

   
                       
             

Нач. дистанції: Іваненко В.

 
                       
 

Довжина дистанції:

2,3 км; 7 кп

     

Група:

Ж12

     

Прізвище та ім"я

Рік

Регіон

ДЮСШ

ФСТ

Тренери

Результ.

Місце

Квал.

Викон.

Очки

п/п

 

нар.

             

розр.

 

1

Андросова Тетяна

97

Микола-ка

ККСС Олімп

Україна

Дьяченко А.С., Свідн

0:15:31

І

І юн

І юн

25

2

Овчинникова Олена

97

Луганська-2

ДЮСШ-3

 

Костина Е.А

0:20:36

ІІ

ІІ юн

ІІІ юн

22

3

Янчицька Міла

97

Дніпр.-2

ОДЮСШ

Україна 

Кузнецов Ю.В. 

0:21:44

ІІІ

ІІ

ІІІ юн

20

4

Кухта Аліна

97

Полт.-3

ПОДЮСШ Колос

Колос

Пицун Г.В., Солодовн

0:26:50

4

ІІ юн

 

18

5

Ісаєва Євгенія

98

Микола-ка

ККСС Олімп

Україна

Дьяченко А.С., Свідн

0:27:13

5

І юн

 

16

6

Климчук Анна

97

Волинська

Орієнт

 

Войтович

0:27:33

6

ІІ юн

 

15

7

Некрасова Настя

98

Полт.-2

 

МОН

Олійник Н.І

0:30:31

7

б/р

 

14

8

Волкова Валя

97

м. Київ-3

КДЮСШ ПВ

 

Дудін А.В.

0:33:31

8

ІІ юн

 

13

9

Симоненко Каріна

97

Полт.-3

ПОДЮСШ Колос

Колос

Пицун Г.В., Солодовн

0:50:22

9

ІІ юн

 

12

10

Матвєєва Анна

98

Полт.-3

ПОДЮСШ Колос

Колос

Пицун Г.В., Солодовн

0:57:45

10

ІІІ юн

 

11

11

Котляр Поліна

99

Луганська-1

ДЮСШ-3

 

Костина Е.А

1:00:21

11

ІІ юн

 

10

12

Яцута Аня

98

Одеська-2

Сувор. ДТЮ

Освіта

Голокоз О.В.

1:01:07

12

ІІ юн

 

9

13

Перрі Жанна

99

м. Київ-3

КДЮСШ ПВ

 

Дудін А. В.

1:10:25

13

ІІІ юн

 

8

14

Марценюк Аня

 

м. Київ-3

   

Доценко О.

знята

 

ІІІ юн

   
                       
 

Клас дистанції:

юнацькі розряди

               
 

Ранг змагань

16,4

балів

               
 

ІІ

1,05

0:16:18

               
 

ІІІ

1,26

0:19:33

               
 

ІІІ юн

1,54

0:23:54

               
                       
                       
 

Довжина дистанції:

3,1 км; 10 кп

     

Група:

Ж14

     

Прізвище та ім"я

Рік

Регіон

ДЮСШ

ФСТ

Тренери

Результ.

Місце

Квал.

Викон.

Очки

п/п

 

нар.

             

розр.

 

1

Постельняк Олена

96

Сумська-1

ДЮСШ№1 

Освіта 

Постельняк С.А. 

0:34:21

І

ІІ

І

25

2

Пелехович Валентина

95

Ів.-Франк.

СДЮШОР УО

Освіта

Строчук Г.М

0:34:47

ІІ

кмс

І

22

3

Тарице Анна-Марія

96

Чернів.

Авангард

Україна

Тумак Ю.І

0:36:22

ІІІ

ІІ юн

ІІ

20

4

Руднєва Віка

95

м. Київ-1

КДЮСШ ПВ

 

Дудін А.В.

0:36:39

4

І юн

ІІ

18

5

Герт Анастасія

96

Одеська-1

ДЮСШ№7

Освіта

Іванов О.С.

0:37:07

5

ІІ

ІІ

16

6

Шубіна Валерія

95

Сумська-1

ДЮСШ№1 

Освіта 

Постельняк С.А. 

0:39:58

6

ІІ

ІІ

15

7

Москаленко Дар'я

96

Сумська-1

ДЮСШ№1 

Освіта 

Постельняк С.А. 

0:40:53

7

ІІ

ІІ

14

8

Перепелиця Марія

96

Харків.-3

КДЮСШ Темп

Україна

Перепелиця О..Г. Да

0:41:23

8

ІІ

ІІІ

13

9

Кримцева Аліна

95

Луганська-2

КДЮСШ Звезда

Освіта

Нестерова С.А.

0:42:18

9

ІІ юн

ІІІ

12

10

Малих Яна

95

Полт.-2

ПОДЮСШ Колос

Колос

Олійник Н.І

0:42:27

10

ІІІ

ІІІ

11

11

Полуботько Світлана

95

Полт.-2

ПОДЮСШ Колос

Колос

Олійник Н.І

0:44:41

11

ІІ

ІІІ

10

12

Гудим Анна

95

м. Київ-3

КДЮСШ ПВ

 

Дудін А.В.

0:47:53

12

І юн

ІІІ

9

13

Захарченко Марія

96

Полт.-2

ПОДЮСШ Колос

Колос

Пицун Г.В., Солодовн

0:48:41

13

ІІ юн

ІІІ

8

14

Гапонюк Анна

96

Сумська-2

ДЮСШ№1 

Освіта 

Постельняк С.А. 

0:54:30

14

ІІІ юн

ІІІ юн

7

15

Хохлова Тетяна

96

АР Крим-1

ДЮСШ3 Сімф

Динамо

Асмолова І.М. Асмол

0:56:37

15

ІІ юн

ІІІ юн

6

16

Назаренко Дар'я

96

Сумська-2

ДЮСШ№1 

Освіта 

Постельняк С.А. 

0:57:50

16

ІІІ юн

ІІІ юн

5

17

Летичевська Віроніка

96

м. Київ-3

КДЮСШ ПВ

 

Дудін А.В.

1:00:05

17

ІІ юн

 

4

18

Тисячник Катерина

96

Сумська-2

ДЮСШ№1 

Освіта 

Постельняк С.А. 

1:20:34

18

ІІ юн

 

3

19

Щербова Альбіна

95

Полт.-2

ПОДЮСШ Колос

Колос

Олійник Н.І

1:23:47

19

ІІІ юн

 

2

20

Корнієнко Дар'я

95

Полт.-2

ПОДЮСШ Колос

Колос

Олійник Н.І

1:12:01

20

ІІ

 

1

                       
                       
 

Клас дистанції:

масові розряди

               
 

Ранг змагань

54,3

балів

               
 

І

1,02

0:35:02

               
 

ІІ

1,20

0:41:13

               
 

ІІІ

1,42

0:48:47

               
 

ІІІ юн

1,74

0:59:46

               
                       
 

Довжина дистанції:

3,4 км; 12 кп

     

Група:

Ж16

     

Прізвище та ім"я

Рік

Регіон

ДЮСШ

ФСТ

Тренери

Результ.

Місце

Квал.

Викон.

Очки

п/п

 

нар.

             

розр.

 

1

Сухарєвска Вікторія

94

Луганська-1

Восток-99

Освіта

Попков В.В.

0:34:49

І

І

кмс

35

2

Поліщук Марія

94

Ів.-Франк.

СДЮШОР УО

Освіта

Строчук Г.М.

0:36:33

ІІ

кмс

І

32

3

Вакуленко Анна

93

Луганська-1

Восток-99

Освіта

Попков В.В.

0:38:50

ІІІ

І

І

30

4

Бойко Марія

94

Ів.-Франк.

СДЮШОР УО

Освіта

Строчук Г.М

0:40:27

4

кмс

І

28

5

Гайдук Ольга

93

Полт.-1

ПОДЮСШ Колос

Колос

Пицун Г.В., Солодовн

0:42:29

5

І

ІІ

26

6

Коток Наталія

95

Дніпр.-1

ОДЮСШ

Україна 

Кузнецов Ю.В. 

0:44:33

6

І

ІІ

25

7

Матяш Ірина

94

Полт.-1

ПОДЮСШ Колос

Колос

Олійник Н.І

0:47:45

7

ІІ

ІІІ

24

8

Кравчук Юлія

94

Дніпр.-1

ОДЮСШ

Україна 

Кузнецов Ю.В. 

0:47:48

8

кмс

ІІІ

23

9

Федосєєва Ганна

93

Харків.-2

ДЮСШ 3

Інваспорт

Бондаренко В.І.

0:49:34

9

І

ІІІ

22

10

Долженко Анастасія

93

Харків.-2

ДЮСШ 3

Інваспорт

Бондаренко В.І.

0:49:42

10

І

ІІІ

21

11

Кузнєцова Ніна

95

Дніпр.-1

ОДЮСШ

Україна 

Кузнецов Ю.В. 

0:50:04

11

І

ІІІ

20

12

Фокіна Таїсія

94

м. Київ-1

КДЮСШ ПВ

 

Дудін А.В.

0:51:12

12

І

ІІІ

19

13

Фесенко Аліна

93

Черкаська

     

0:51:16

13

І

ІІІ

18

14

Зозуля Оксана

93

Львівська

ДЮСШ Надія

Освіта

Воронін О.

0:51:41

14

І

ІІІ

17

15

Юрченко Ліда

94

АР Крим-1

ДЮСШ3 Сімф

Динамо

Асмолова І.М. Асмол

0:51:54

15

І юн

ІІІ

16

16

Філонова Марина

94

АР Крим-1

ДЮСШ3 Сімф

Динамо

Асмолова І.М.

0:52:05

16

І юн

ІІІ

15

17

Рудик Інна

93

Харків.-3

ДЮСШ 3

Інваспорт

Бондаренко В.І.

0:52:12

17

І

ІІІ

14

18

Левченко Катерина

94

Луганська-2

КДЮСШ Звезда

Україна

Гадияк Л.Н.

0:53:54

18

ІІ

ІІІ

13

19

Давиденко Тетяна

94

Львівська

ДЮСШ-6

Освіта

Косів Є., Ксів О.

0:54:08

19

ІІ юн

ІІІ

12

20

Андросович Ганна

93

Харків.-2

ДЮСШ 3

Інваспорт

Бондаренко В.І.

0:54:19

20

І

ІІІ

11

21

Штик Соломія

94

Львівська

ДЮСШ-6

Освіта

Косів Є., Косі О.

0:55:23

21

І

ІІІ

10

22

Захарова Поліна

94

Вінницька

МДЮСШ-2

Колос

Пронтішева Л.П.

0:55:34

22

ІІ

ІІІ

9

23

Соколовська Марія

94

Вінницька

МДЮСШ-2

Колос

Пронтішева Л.П.

0:55:36

23

І

ІІІ

8

24

Зубенко Катерина

93

Харків.-3

ДЮСШ 3

Інваспорт

Бондаренко В.І.

0:58:00

24

І

ІІІ юн

7

25

Ботік Анна

94

м. Київ-1

КДЮСШ ПВ

 

Дудін А.В.

0:58:05

25

І

ІІІ юн

6

26

Москаленко Віталіна

93

Черкаська

     

0:58:40

26

І

ІІІ юн

5

27

Матвіїв Ірина

94

Львівська

ДЮСШ-6

Освіта

Косів Є., Косів О.

1:01:14

27

ІІ

ІІІ юн

4

28

Буланова Анна

93

Луганська-2

КДЮСШ Звезда

Україна

Гадияк Л.Н.

1:02:18

28

ІІ

ІІІ юн

3

29

Колеснікова Анастасія

94

Полт.-1

ПОДЮСШ Колос

Колос

Пицун Г.В., Солодовн

1:02:40

29

І

ІІІ юн

2

30

Затинайченко Ксенія

94

Чернів.

Авангард

Україна

Тумак Ю.І

1:03:24

30

І юн

ІІІ юн

1

31

Андріенко Яна

93

Харків.-3

Дергач.ДЮСШ

 

Прядкина Т.Б.Игнатье

1:05:29

31

ІІ юн

ІІІ юн

 

32

Цуркан Інна

93

Чернів.

Авангард

Україна

Тумак Ю.І

1:08:02

32

І юн

ІІІ юн

 

33

Овдієнко Юлія

93

Полт.-3

ДЮКСОТ Валтекс

МОН

Семенюта Г.О.

1:14:01

33

ІІ

   

34

Бовт Юлія

94

Полт.-1

 

Інваспорт

Береговий В. М.

1:15:26

34

ІІ

   
                       
 

Клас дистанції:

масові розряди

               
 

Ранг змагань

173

балів

               
 

кмс

1,02

0:35:31

               
 

І

1,17

0:40:44

               
 

ІІ

1,35

0:47:00

               
 

ІІІ

1,62

0:56:24

               
 

ІІІ юн

1,99

1:09:17

               
                       
 

Довжина дистанції:

4,5 км; 15 кп

     

Група:

Ж18

     

Прізвище та ім"я

Рік

Регіон

ДЮСШ

ФСТ

Тренери

Результ.

Місце

Квал.

Викон.

Очки

п/п

 

нар.

             

розр.

 

1

Суздалова Марина

91

Харків.-1

Дергач.ДЮСШ

Колос

Прядкіна Т.Б.Ігнатьє

0:54:16

І

кмс

кмс

35

2

Благодарна Інна

91

Харків.-1

Дергач.ДЮСШ

Колос

Прядкіна Т.Б. Ігнать

0:57:12

ІІ

кмс

кмс

32

3

Фесенко Віталіна

91

Черкаська

     

0:58:01

ІІІ

кмс

кмс

30

4

Сухарєвска Олена

92

Луганська-1

Восток-99

Освіта

Попков В.В.

0:59:50

4

І

кмс

28

5

Богомягкова Христина

91

Одеська-1

ДЮСШ№7

Освіта

Герт Г.В.

1:01:10

5

кмс

І

26

6

Яцина Альона

92

Сумська-1

ДЮСШ№1 

Освіта 

Постельняк С.А. 

1:01:38

6

кмс

І

25

7

Федорова Олена

92

Херсон.

КСО Суворовец

Плохенко В, Титаренк

1:01:55

7

кмс

І

24

8

Турок Марія

91

Херсон.

КСО Суворовец

Плохенко В, Титаренк

1:02:09

8

кмс

І

23

9

Карпенко Дар'я

92

Сумська-2

ДЮСШ№1 

Освіта 

Постельняк С.А. 

1:03:56

9

кмс

І

22

10

Сорокіна Надія

92

Полт.-1

ДЮКСОТ Валтекс

МОН

Семенюта Г.О.

1:04:29

10

кмс

І

21

11

Ткачук Тетяна

91

Дніпр.-1

ОДЮСШ

Спартак

Заєрко В.В. 

1:05:17

11

кмс

І

20

12

Сердюк Євгенія

92

Полт.-1

Центуріон

 

Сердюк Н.Я.

1:06:40

12

кмс

І

19

13

Тимощук Вікторія

93

Київська-1

ДЮСШ Ірпінь

Освіта

Березовський В.А., П

1:09:01

13

кмс

ІІ

18

14

Орлова Вікторія

92

Харків.-1

ДЮСШ 3

Інваспорт

Бондаренко В.І.

1:14:57

14

І

ІІ

17

15

Бикадорова Людмила

91

Київська-1

 

Освіта

Асмолов А.М., Подгає

1:16:42

15

кмс

ІІ

16

16

Сацька Олександра

92

Полт.-1

ДЮКСОТ Валтекс

МОН

Семенюта Г.О.

1:18:36

16

кмс

ІІ

15

17

Пушкина Анастасія

92

Луганська-1

ДЮСШ-3

 

Костина Е.А

1:23:56

17

І

ІІІ

14

18

Нестерова Катерина

94

Луганська-2

КДЮСШ Звезда

Україна

Гадияк Л.Н.

1:24:25

18

ІІ

ІІІ

13

19

Снисар Інна

92

Харків.-1

Лип. ДЮСШ

Освіта

Лапін О.В. Дяченко В

1:36:10

19

ІІ

 

12

20

Тагінцева Катерина

91

АР Крим-1

ДЮСШ3 Сімф

Динамо

Асмолова І.М. Асмол

1:45:32

20

ІІ

 

11

21

Суха Вікторія

91

м. Київ-4

Зелеста

 

Білошицький В.М.

1:50:06

21

ІІ

 

10

22

Трояновська Наталля

 

Чернів.

Спартак

Спартак

Кьоніг Л.С.

1:57:35

22

   

9

23

Цапкіна Софія

92

Одеська-2

Сувор.ДТЮ

Освіта

Голокоз О.В.

2:07:23

23

ІІ юн

 

8

                       
 

Клас дистанції:

кмс

                 
 

Ранг змагань

340

балів

               
 

кмс

1,11

1:00:14

               
 

І

1,26

1:08:23

               
 

ІІ

1,46

1:19:14

               
 

ІІІ

1,74

1:34:25

               
                       
 

Довжина дистанції:

5,0км; 16 кп

     

Група:

Ж20

     

Прізвище та ім"я

Рік

Регіон

ДЮСШ

ФСТ

Тренери

Результ.

Місце

Квал.

Викон.

Очки

п/п

 

нар.

             

розр.

 

1

Пітірімова Олена

90

м. Київ-1

 

К, НАУУ

Пархоменко В.К.

1:00:29

І

МС

кмс

35

2

Щипка Любов

89

Харків.-1

Дергач.ДЮСШ

Колос

Прядкіна Т.Б..Ігнать

1:07:30

ІІ

кмс

кмс

32

3

Калиновська Анастасія

89

Дніпр.-1

ОДЮСШ

Спартак

Заєрко В.В. 

1:09:44

ІІІ

кмс

І

30

4

Пархоменко Олександра

89

м. Київ-1

СДЮШОР 12

Колос

Пархоменко В. К.

1:15:56

4

кмс

І

28

5

Палашевська Марина

90

Вінницька

МДЮСШ-2

Колос

Пронтішева Л.П.

1:17:16

5

МС

І

26

6

Дрютова Ірина

89

Дніпр.-1

ОДЮСШ

Україна 

Заєрко В.В. 

1:19:21

6

кмс

ІІ

25

7

Фролова Марина

90

Одеська-1

ДЮСШ№7

Освіта

Герт Г.В.

1:21:00

7

кмс

ІІ

24

8

Шульженко Віра

89

м. Київ-1

СДЮШОР 12

 

Дудін А.В.

1:22:04

8

кмс

ІІ

23

9

Петрухіна Яна

90

Дніпр.-1

ОДЮСШ

Спартак

Заєрко В.В. 

1:24:55

9

кмс

ІІ

22

10

Тютюнник Ольга

89

Харків.-1

ДЮСШ 3

Інваспорт

Бондаренко В.І.

1:45:11

10

кмс

ІІІ

21

11

Данько Ія

90

Луганська-1

МСК Лугор

 

Данько Є. Б.

1:48:06

11

І

ІІІ

20

12

Котова Наталя

90

Луганська-1

МСК Лугор

 

Данько Є. Б.

1:59:42

12

кмс

 

19

13

Росохай Вероніка

90

Вінницька

МДЮСШ-2

Колос

Пронтішева Л.П.

2:34:46

13

кмс

 

18

                       
 

Клас дистанції:

кмс

                 
 

Ранг змагань

480

балів

               
 

кмс

1,14

1:08:57

               
 

І

1,29

1:18:01

               
 

ІІ

1,50

1:30:44

               
 

ІІІ

1,79

1:48:16

               
                       
                       
 

Довжина дистанції:

4,9 км; 13 кп

     

Група:

Ж21А

   

Прізвище та ім"я

Рік

Регіон

ДЮСШ

ФСТ

Тренери

Результ.

Місце

Квал.

Викон.

Очки

п/п

 

нар.

             

розр.

 

1

Свідницька Леся

79

Микола-ка

ККСС Олімп

Україна

Дьяченко А.С.

1:04:29

І

кмс

кмс

25

2

Томаш Дарія

76

Дніпр.-1

ОДЮСШ

Спартак 

самостійно

1:04:32

ІІ

І

кмс

22

3

Киричук Валентина

84

м. Київ-4

Зелеста

 

Білошицький В.М.

1:07:47

ІІІ

ІІ

кмс

20

4

Симаніна Анна

88

Сумська-2

 

Освіта 

Троян Н.Г. 

1:17:41

4

І

І

18

5

Марчук Наталя

88

Вінницька

МДЮСШ-2

Колос

Пронтішева Л.П.

1:27:18

5

кмс

ІІ

16

6

Макодзеба Марія

86

Київська-1

 

Освіта

 

1:28:21

6

кмс

ІІ

15

7

Яременко Євгенія

88

Київська-1

 

Освіта

 

1:29:13

7

МС

ІІ

14

8

Фінадоріна Дар’я

78

Сумська-2

 

Спартак

самостійно

1:29:57

8

І

ІІ

13

9

Гаврилюк Наталія

86

Хмельн.

ДЮСШ 2

 

Левчик С.М.

1:30:57

9

кмс

ІІ

12

10

Іванова Олена

85

Херсон.

 

ХЦПР

Плохенко В.С.

1:33:13

10

кмс

ІІІ

11

11

Лиса Олеся

84

Хмельн.

ДЮСШ 2

 

Левчик С.М.

1:59:09

11

І

 

10

12

Сафонова Аліна

90

м. Київ-5

 

СФГУ

 

2:22:30

12

ІІ

 

9

13

Артемюк Ольга

88

Луганська-2

ДЮСШ-3

 

Костина Е. А.

2:27:10

13

ІІ

 

8

14

Кулічова Люба

86

м. Київ-3

 

Лідер-спорт

Черниш Т.А.

знята

 

кмс

   
                       
 

Клас дистанції:

кмс

                 
 

Ранг змагань

296

балів

               
 

кмс

1,08

1:09:39

               
 

І

1,23

1:19:19

               
 

ІІ

1,42

1:31:34

               
 

ІІІ

1,70

1:49:37

               
                       
                       
 

Довжина дистанції:

4,9 км; 13 кп

     

Група:

Ж35

     

Прізвище та ім"я

Рік

Регіон

ДЮСШ

ФСТ

Тренери

Результ.

Місце

Квал.

Викон.

Очки

п/п

 

нар.

             

розр.

 

1

Овчаренко Оксана

68

Запор.-1

Мотор-Січ

   

0:56:27

І

кмс

 

25

2

Костіна Олена

72

Луганська-1

ДЮСШ-3

 

самост.

0:59:48

ІІ

кмс

 

22

3

Тяпкіна Калерія

66

Дніпр.-1

ДЮЦ Сіріус 

Спартак 

самостійно

1:01:01

ІІІ

кмс

 

20

4

Кузнєцова Тетяна

90

Дніпр.-1

ОДЮСШ

Спартак

Заєрко В. В.

1:04:14

4

МС

 

18

5

Баглик Олена

67

м. Київ-4

Зелеста

 

Білошицький В.М.

1:06:23

5

І

 

16

6

Дрозд Олена

70

Сумська-1

 

Спартак

самостійно

1:10:12

6

кмс

 

15

7

Огієнко Світлана

72

Дніпр.-1

 

Спартак

самост.

1:11:05

7

кмс

 

14

8

Зикова Лілія

70

Сумська-2

 

 Спартак

 самостійно

1:13:33

8

кмс

 

13

9

Гераськіна Олена

74

м. Київ-3

   

Самостійно

1:17:17

9

ІІ

 

12

10

Ускова Світлана

71

м. Київ-3

 

О-Клуб

Трухан І.В.

1:17:28

10

І

 

11

11

Явдощук Тетяна

70

Одеська-1

Сувор.ДТЮ

 

самост.

1:20:27

11

кмс

 

10

12

Литвиненко Ліна

72

Дніпр.-3

Карніка

Спартак

 

1:25:22

12

І

 

9

13

Яковенко Ольга

71

Сумська-2

 

Спартак

самостійно

1:39:22

13

І

 

8

14

Наровлянська Марина

73

м. Київ-3

ДКСК Бембі

 

Наровлянська М.Д.

2:01:00

14

кмс

 

7

15

Мельнiкова Тетяна

72

Одеська-2

ДЮСШ№7

Освіта

Герт Г.В.

2:05:17

15

ІІ

 

6

16

Гриб Наталія

73

Одеська-3

Дріада

Освіта

Місюра М.А.

2:09:00

16

ІІ

 

5

                       
                       
 

Довжина дистанції:

4,6 км; 15 кп

     

Група:

Ж40

     

Прізвище та ім"я

Рік

Регіон

ДЮСШ

ФСТ

Тренери

Результ.

Місце

Квал.

Викон.

Очки

п/п

 

нар.

             

розр.

 

1

Пархоменко Тетяна

58

м. Київ-1

СДЮШОР 12

Колос

Пархоменко В. К.

0:46:18

І

МС

 

25

2

Телесань Наталія

64

м. Київ-3

   

Петров В.Ж.

0:49:26

ІІ

кмс

 

22

3

Колісецька Вікторія

69

Хмельн.

ДЮСШ 2

 

особисто

0:50:28

ІІІ

МС

 

20

4

Голокоз Оксана

67

Одеська-2

Сувор.ДТЮ

Освіта

Голокоз О.В.

0:56:11

4

І

 

18

5

Павлюченко Ірина

65

Харків.-2

   

Даньков С.В.,Фельдма

0:57:08

5

кмс

 

16

6

Бикадорова Олександра

65

АР Крим-1

ДЮСШ3 Сімф

Динамо

Асмолов О.М.

1:02:16

6

І

 

15

7

Храпун Ірина

60

Запор.-1

Мотор-Січ

   

1:04:25

7

І

 

14

8

Асмолова Ірина

65

АР Крим-1

ДЮСШ3 Сімф

Динамо

Асмолов О.М.

1:06:12

8

І

 

13

9

Суркова Олена

67

Харків.-2

ДЮСШ 3

Освіта

самостійно

1:06:31

9

кмс

 

12

10

Колеснікова Ольга

69

Микола-ка

ККСС Олімп

Україна

Дьяченко А.С.

1:33:47

10

ІІ

 

11

                       
 

Довжина дистанції:

4,1 км; 12 кп

     

Група:

Ж45

     

Прізвище та ім"я

Рік

Регіон

ДЮСШ

ФСТ

Тренери

Результ.

Місце

Квал.

Викон.

Очки

п/п

 

нар.

             

розр.

 

1

Слута Людмила

63

Сумська-1

 

Спартак

самостійно

0:43:18

І

кмс

 

25

2

Половінко Світлана

62

Луганська-1

 

Освіта

самостійно

0:52:01

ІІ

кмс

 

22

3

Денисенко Тамара

63

Львівська

     

0:55:15

ІІІ

кмс

 

20

4

Панченко Валентина

60

Сумська-1

 

Спартак

самостійно

0:58:18

4

І

 

18

5

Рудич Людмила

63

м. Київ-3

 

О-Клуб

Петров В.Ж.

1:02:17

5

І

 

16

6

Зенкевич Лариса

62

Дніпр.-2

Перемога

Спартак

 

1:07:15

6

ІІ

 

15

7

Андросова Томіла

63

Дніпр.-2

Карніка

Спартак 

 

1:09:43

7

І

 

14

8

Завєтнова Олена

60

м. Київ-4

Зелеста

 

Білошицький В.М.

1:28:18

8

І

 

13

9

Стоян Людмила

63

Одеська-2

Дріада

Освіта

Місюра М.А.

1:32:19

9

І

 

12

10

Гавриленко Лідія

55

м. Київ-4

Зелеста

 

Білошицький В.М.

знята

 

кмс

   
                       
                       
 

Довжина дистанції:

3,8 км; 13 кп

     

Група:

Ж50

     

Прізвище та ім"я

Рік

Регіон

ДЮСШ

ФСТ

Тренери

Результ.

Місце

Квал.

Викон.

Очки

п/п

 

нар.

             

розр.

 

1

Божко Тетяна

56

Черкаська

     

0:38:08

І

МС

 

25

2

Гуцаленко Тетяна

57

Волинська

ПУМ

Динамо

Гуцаленко В

0:43:11

ІІ

МС

 

22

3

Залесова Наталія

59

м. Київ-1

Славутич

 

Самостійно

0:45:25

ІІІ

кмс

 

20

4

Горєлова Галина

59

Дніпр.-2

Перемога

Спартак 

 

0:47:25

4

І

 

18

5

Дьяченко Ірина

58

м. Київ-4

Зелеста

 

Білошицький В.М.

0:48:15

5

кмс

 

16

6

Іванова Тамара

58

Запор.-1

Мотор-Січ

   

0:54:02

6

І

 

15

7

Опанасенко Лідія

55

Харків.-3

     

1:10:14

7

   

14

8

Худицька Наталія

57

Дніпр.-3

     

1:10:21

8

ІІІ

 

13

9

Власюк Євгенія

58

Одеська-3

Дріада

Освіта

самостійно

1:11:27

9

ІІ

 

12

10

Сатирь Валентина

54

Дніпр.-3

Перемога

Спартак

 

1:23:09

10

І

 

11

                       
 

Довжина дистанції:

3,1 км; 10 кп

     

Група:

Ж55

     

Прізвище та ім"я

Рік

Регіон

ДЮСШ

ФСТ

Тренери

Результ.

Місце

Квал.

Викон.

Очки

п/п

 

нар.

             

розр.

 

1

Рясна Любов

50

Запор.-1

 

Икар

 

0:37:37

І

МС

 

25

2

Сердюк Надія

53

Полт.-1

Центуріон

   

0:41:21

ІІ

кмс

 

22

3

Ломанович Наталія

 

Дніпр.-2

Карніка

Спартак 

 

0:46:20

ІІІ

І

 

20

4

Данько Людмила

52

Луганська-1

МСК Лугор

Освіта

Данько Є. Б.

0:52:21

4

І

 

18

5

Троян Ніна

52

Сумська-2

КСО Орієнтир

 

самост.

0:54:39

5

І

 

16

6

Байбуз Тамара

51

Дніпр.-3

Перемога

Спартак 

 

0:56:29

6

І

 

15

7

Карпенко Надія

52

Дніпр.-3

     

1:08:52

7

   

14

8

Гадіяк Людмила

51

Луганська-1

КДЮСШ Звезда

Україна

самост.

1:27:52

8

І

 

13

9

Погодіна Алла

51

Микола-ка

ККСС Олімп

Україна

Дьяченко А.С.

1:44:49

9

ІІ

 

12

10

Мамонтова Віра

52

Дніпр.-2

Перемога

Спартак 

 

знята

 

І

   
                       
                       
 

Довжина дистанції:

2,5 км; 10 кп

     

Група:

Ж60

     

Прізвище та ім"я

Рік

Регіон

ДЮСШ

ФСТ

Тренери

Результ.

Місце

Квал.

Викон.

Очки

п/п

 

нар.

             

розр.

 

1

Марченко Ніадія

48

Запор.-1

Мотор-Січ

   

0:41:50

І

ІІ

 

25

2

Авраменко Людмила

48

Дніпр.-2

     

0:50:11

ІІ

ІІІ

 

22

3

Корякова-Савойська Валентина

49

Дніпр.-2

Перемога

Спартак 

 

0:56:40

ІІІ

І

 

20

4

Маріморіч Наталія

49

Одеська-1

ДЮСШ№7

Освіта

Герт Г.В.

0:56:58

4

ІІ

 

18

5

Горбунова Тетяна

49

м. Київ-1

Зелеста

 

Білошицький В.М.

0:57:01

5

ІІ

 

16

                       
                       
 

Довжина дистанції:

2,5 км; 10 кп

     

Група:

Ж65

     

Прізвище та ім"я

Рік

Регіон

ДЮСШ

ФСТ

Тренери

Результ.

Місце

Квал.

Викон.

Очки

п/п

 

нар.

             

розр.

 

1

Бухтіярова Людмила

42

Запор.-1

Мотор-Січ

   

0:36:20

І

ІІ

 

25

2

Цодікова Варвара

41

Дніпр.-2

Карніка

Спартак 

 

0:38:07

ІІ

І

 

22

3

Черкасова Галина

 

Дніпр.-2

     

1:01:43

ІІІ

   

20

                       
 

Довжина дистанції:

2,2 км; 7 кп

     

Група:

Ж70

     

Прізвище та ім"я

Рік

Регіон

ДЮСШ

ФСТ

Тренери

Результ.

Місце

Квал.

Викон.

Очки

п/п

 

нар.

             

розр.

 

1

Пох Лілія

34

Запор.-1

Мотор-Січ

   

0:50:42

І

МСМК

25

2

Цокур Алла

38

Запор.-1

Мотор-Січ

   

0:52:14

ІІ

І

 

22

3

                     
                       
 

Довжина дистанції:

2,4 км; 7 кп

     

Група:

Ч12

     

Прізвище та ім"я

Рік

Регіон

ДЮСШ

ФСТ

Тренери

Результ.

Місце

Квал.

Викон.

Очки

п/п

 

нар.

             

розр.

 

1

Меленченко Микола

97

Харків.-3

     

0:21:42

І

 

І юн

25

2

Задоров Павло

98

Одеська-1

ДЮСШ№7

Освіта

Іванов О.С.

0:24:36

ІІ

І юн

ІІ юн

22

3

Грудецький Євген

97

Львівська

ДЮСШ-6

Освіта

Грицай Н.

0:26:02

ІІІ

ІІІ юн

ІІ юн

20

4

Пилипенко Богдан

97

Луганська-2

ДЮСШ-3

 

Костина Е.А

0:26:32

4

ІІ юн

ІІ юн

18

5

Леоньтьев Владислав

97

Луганська-2

ДЮСШ-3

 

Костина Е.А

0:27:18

5

ІІ юн

ІІ юн

16

6

Тур Андрій

97

Полт.-2

ПОДЮСШ Колос

Колос

Пицун Г.В., Солодовн

0:27:39

6

І юн

ІІІ юн

15

7

Волков Дмитро

98

Микола-ка

ККСС Олімп

Україна

Дьяченко А.С., Свідн

0:28:14

7

І юн

ІІІ юн

14

8

Партола Владислав

97

Полт.-2

ПОДЮСШ Колос

Колос

Пицун Г.В., Солодовн

0:29:29

8

ІІ юн

ІІІ юн

13

9

Прокопенко Олександр

98

Полт.-3

ПОДЮСШ Колос

Колос

Олійник Н.І

0:30:43

9

б/р

ІІІ юн

12

10

Ржепішевський Євгеній

98

м. Київ-3

ДКСК Бембі

 

Наровлянська М.Д.

0:32:27

10

І юн

ІІІ юн

11

11

Вирва Олексій

97

Микола-ка

ККСС Олімп

Україна

Дьяченко А.С., Свідн

0:33:37

11

І юн

 

10

12

Шелудько Валерій

99

м. Київ-5

   

Доценко О.

0:35:11

12

ІІІ юн

 

9

13

Карамишев Віталій

97

Чернів.

Авангард

Україна

Тумак Ю.І

0:35:28

13

ІІ юн

 

8

14

Тряпіцин Анатолій

97

АР Крим-1

ДЮСШ3 Сімф

Динамо

Асмолова І.М.

0:37:01

14

ІІ юн

 

7

15

Шевченко Максим

98

Сумська-2

ОЦПО та РТМ 

Освіта 

Троян Н.Г. 

0:37:34

15

ІІ юн

 

6

16

Маліновський Руслан

98

Львівська

ДЮСШ-6

Освіта

Косів Є.

0:38:33

16

ІІІ юн

 

5

17

Ситченко Олексій

97

м. Київ-3

КДЮСШ ПВ

 

Дудін А.В.

0:39:00

17

ІІ юн

 

4

18

Кириченко Олексій

99

Одеська-2

ДЮСШ№7

Освіта

Іванов О.С.

0:40:37

18

І юн

 

3

19

Могуренко Віктор

97

Київська-2

ДЮСШ Ірпінь

Освіта

Березовський В.А., П

0:45:18

19

ІІІ юн

 

2

20

Білошицький Володимир

98

м. Київ-4

Зелеста

 

Білошицький В.М.

0:46:00

20

ІІ юн

 

1

21

Осташенко Владислав

97

Одеська-2

ДЮСШ№7

Освіта

Герт Г.В.

0:47:44

21

ІІ юн

   

22

Пицун Іван

97

Полт.-2

ПОДЮСШ Колос

Колос

Пицун Г.В., Солодовн

0:49:09

22

ІІ юн

   

23

Ленюк Олег

99

Чернів.

Авангард

Україна

Тумак Ю.І

0:50:50

23

ІІІ юн

   

24

Гриб Олександр

1

Одеська-2

ЦДЮТ Еріка

Освіта

Петренко М.

1:00:23

24

ІІ юн

   

25

Вишневський Ігор

97

Львівська

ДЮСШ-6

Освіта

Косів О.

1:28:02

25

ІІІ юн

   

26

Флорінський Владислав

97

Одеська-2

ДЮСШ№7

Освіта

Герт Г.В.

1:23:04

26

ІІ юн

   
                       
 

Клас дистанції:

юнацькі розряди

               
 

Ранг змагань

18,7

балів

               
 

І юн

1,05

0:22:47

               
 

ІІ юн

1,26

0:27:21

               
 

ІІІ юн

1,54

0:33:25

               
                       
 

Довжина дистанції:

3,2 км; 10 кп

     

Група:

Ч14

     

Прізвище та ім"я

Рік

Регіон

ДЮСШ

ФСТ

Тренери

Результ.

Місце

Квал.

Викон.

Очки

п/п

 

нар.

             

розр.

 

1

Асмолов Олександр

95

АР Крим-1

ДЮСШ3 Сімф

Динамо

Асмолова І.М. Асмол

0:32:11

І

І

І

25

2

Русенчик Владислав

95

Дніпр.-2

ДЮЦ Сіріус 

Спартак 

Тяпкина К.М.

0:33:42

ІІ

кмс

І

22

3

Дідишин Роман

95

Хмельн.

ДЮСШ 2

 

Левчик С.М.

0:34:55

ІІІ

І юн

ІІ

20

4

Симоненко Сергій

95

Полт.-1

ПОДЮСШ Колос

Колос

Олійник Н.І

0:35:36

4

ІІ

ІІ

18

5

Андросов Сергій

95

Микола-ка

ККСС Олімп

Україна

Дьяченко А.С., Свідн

0:37:14

5

І юн

ІІ

16

6

Земляний Вячеслав

95

Луганська-1

КДЮСШ Звезда

Україна

Гадияк Л.Н.

0:38:14

6

І юн

ІІ

15

7

Кочін Олександр

96

Микола-ка

ККСС Олімп

Україна

Дьяченко А.С., Свідн

0:39:18

7

І юн

ІІ

14

8

Мельніков Микита

96

Луганська-1

МСК Лугор

Освіта

Данько Є. Б.

0:40:40

8

І юн

ІІІ

13

9

Астахов Роман

96

Львівська

ДЮСШ-6

Освіта

Косів О.

0:41:22

9

І юн

ІІІ

12

10

Козицький Жан

96

Київська-1

ДЮСШ Ірпінь

Освіта

Шталлер І.М.

0:41:51

10

І юн

ІІІ

11

11

Бубнов Антон

95

Київська-1

ДЮСШ Ірпінь

Освіта

Березовський В.А., П

0:42:11

11

І юн

ІІІ

10

12

Кочура Віктор

95

Сумська-1

ДЮСШ№1 

Освіта 

Постельняк С.А. 

0:44:40

12

ІІ

ІІІ

9

13

Падалка Дмитро

95

Полт.-2

ПОДЮСШ Колос

Колос

Олійник Н.І

0:44:48

13

ІІ

ІІІ

8

14

Шпік Володимир

95

Львівська

ДЮСШ-6

Освіта

Мукаліна Л.

0:45:13

14

ІІІ юн

ІІІ

7

15

Храпко Віталій

96

Чернів.

Авангард

Україна

Тумак Ю.І

0:45:20

15

ІІ юн

ІІІ

6

16

Федькайло Євген

96

Одеська-1

ДЮСШ 7

 

Герт Г.В., Іванов А.

0:45:57

16

ІІ

ІІІ

5

17

Феденко Павло

96

Хмельн.

ДЮСШ 2

 

Артамонова Н.І.

0:46:30

17

ІІ юн

ІІІ

4

18

Мінчук Антон

95

Луганська-2

Камишне

Освітаа

Половінко С. В.

0:48:13

18

ІІ юн

ІІІ юн

3

19

Кіфа Андрій

95

Микола-ка

ККСС Олімп

Україна

Дьяченко А.С., Свідн

0:48:53

19

ІІ юн

ІІІ юн

2

20

Поздняков Віктор

95

Закарп.

 

Спартак

Фечо Г. Ю.

0:49:28

20

ІІІ

ІІІ юн

1

21

Качан Владислав

96

Сумська-2

ОЦПО та РТМ 

Освіта 

Троян Н.Г. 

0:49:37

21

ІІІ юн

ІІІ юн

 

22

Винниченко Михайло

96

Сумська-1

ДЮСШ№1 

Освіта 

Постельняк С.А. 

0:50:11

22

ІІ юн

ІІІ юн

 

23

Тур Олег

96

Полт.-2

ПОДЮСШ Колос

Колос

Пицун Г.В., Солодовн

0:50:30

23

ІІ юн

ІІІ юн

 

24

Бернацький Юрій

95

Львівська

ДЮСШ-6

Освіта

Косів Є.

0:50:58

24

ІІІ юн

ІІІ юн

 

25

Нагорнюк Сергій

96

Вінницька

МДЮСШ-2

Колос

Пронтішева Л.П.

0:51:51

25

ІІ юн

ІІІ юн

 

26

Тирак Орест

95

Волинська

ПУМ

 

Гуцаленко Т

0:52:55

26

ІІ юн

ІІІ юн

 

27

Петришин Віталій

96

Волинська

ПУМ

 

Гуцаленко Т

0:53:37

27

І юн

ІІІ юн

 

28

Котомов Олександр

96

Микола-ка

ККСС Олімп

Україна

Дьяченко А.С., Свідн

0:54:51

28

ІІ юн

ІІІ юн

 

29

Ковбасюк Микола

95

Ів.-Франк.

СДЮШОР УО

Освіта

Якимечко М.М.

0:55:22

29

І

ІІІ юн

 

30

Ларін Віталій

95

Житомирська

 

Русецький С.

0:55:35

30

ІІ юн

ІІІ юн

 

31

Кочерга Владислав

96

Полт.-2

ПОДЮСШ Колос

Колос

Пицун Г.В., Солодовн

0:55:58

31

І юн

ІІІ юн

 

32

Сірий Євген

95

Полт.-2

 

МОН

Олійник Н.І

0:56:15

32

ІІ

ІІІ юн

 

33

Сидоренко Артем

95

Сумська-1

ДЮСШ№1 

Освіта 

Постельняк С.А. 

0:56:28

33

І юн

ІІІ юн

 

34

Рябчук Костя

96

Луганська-1

ДЮСШ-3

 

Костина Е.А

0:57:09

34

І юн

ІІІ юн

 

35

Рязанов Дмитро

95

Харків.-3

ДЮСШ 3

   

0:59:34

35

ІІ юн

   

36

Козел Дмитро

96

Вінницька

МДЮСШ-2

Колос

Пронтішева Л.П.

0:59:58

36

ІІ юн

   

37

Кульбик Дмитро

96

Волинська

ПУМ

 

Гуцаленко Т

0:59:58

37

І юн

   

38

Басов Назар

95

Закарп.

 

Спартак

Фечо Г. Ю.

1:00:30

38

ІІІ

   

39

Огороднійчук Дмитро

96

Київська-2

ДЮСШ Ірпінь

Освіта

Шталлер І.М.

1:00:33

39

ІІ юн

   

40

Улітько Руслан

96

Полт.-2

ПОДЮСШ Колос

Колос

Пицун Г.В., Солодовн

1:03:22

40

ІІ юн

   

41

Ступак Владислав

95

м. Київ-5

 

СФГУ

 

1:06:01

41

ІІ юн

   

42

Омельченко Андрій

 

Чернів.

ОЦТКЕУМ

   

1:06:45

42

І юн

   

43

Сікалюк Олександр

96

Київська-2

ДЮСШ Ірпінь

Освіта

Шталлер І.М.

1:09:47

43

ІІ юн

   

44

Бернацький Володя

96

Львівська

ДЮСШ-6

Освіта

Косів О.

1:10:07

44

ІІ юн

   

45

Явдощук Василь

95

Одеська-2

Сувор. ДТЮ

Освіта

Явдощук Т.

1:11:58

45

ІІ юн

   

46

Аксьонов Кирил

95

АР Крим-1

ДЮСШ3 Сімф

Динамо

Асмолова І.М.

1:14:48

46

ІІ юн

   

47

Сорока Мирослав

96

м. Київ-3

СДЮШОР 12

 

Дудін,Шульженко

1:19:49

47

ІІ юн

   

48

Долгов Артем

96

Полт.-2

ПОДЮСШ Колос

Колос

Пицун Г.В., Солодовн

1:23:19

48

ІІ юн

   

49

Діденко Денис

95

Київська-2

ДЮСШ Ірпінь

Освіта

Березовський В.А., П

1:24:08

49

І юн

   

50

Богусевич Євген

96

Одеська-2

Сувор.ДТЮ

Освіта

Голокоз О.В.

1:38:36

50

І юн

   

51

Рєка Максим

96

Одеська-2

Сувор.ДТЮ

Освіта

Голокоз О.В.

1:42:00

51

ІІ юн

   

52

Кульков Валерій

95

Одеська-2

Сувор.ДТЮ

Освіта

Голокоз О.В.

1:52:14

52

ІІ юн

   

53

Суворов Едуард

96

Луганська-2

КДЮСШ Звезда

Україна

Гадияк Л.Н.

2:19:58

53

ІІ юн

   

54

Лешко Артур

96

Закарп.

 

Спартак

Фечо Г. Ю.

знятий

 

ІІІ

   

55

Марченко Євген

95

м. Київ-4

Зелеста

 

Білошицький В.М.

знятий

 

ІІю

   

56

Герасимов Андрій

96

Микола-ка

ККСС Олімп

Україна

Дьяченко А.С., Свідн

знятий

 

ІІ юн

   

57

Вдовиченко Дмитро

96

Сумська-2

ДЮСШ№1 

Освіта 

Постельняк С.А. 

знятий

 

ІІІ юн

   

58

Пукас Віталій

95

Хмельн.

ДЮСШ 2

 

Левчик С.М.

знятий

 

ІІ юн

   

59

Березняк Микола

95

Житомирська

 

Русецький С.

знятий

 

ІІ юн

   
                       
 

Клас дистанції:

масові розряди

               
 

Ранг змагань

70

балів

               
 

І

1,05

0:33:48

               
 

ІІ

1,23

0:39:35

               
 

ІІІ

1,46

0:46:59

               
 

ІІІ юн

1,79

0:57:36

               
                       
                       
 

Довжина дистанції:

4,1 км; 13 кп

     

Група:

Ч16

     

Прізвище та ім"я

Рік

Регіон

ДЮСШ

ФСТ

Тренери

Результ.

Місце

Квал.

Викон.

Очки

п/п

 

нар.

             

розр.

 

1

Бишевець Олексій

93

Київська-1

ДЮСШ Ірпінь

Освіта

Березовський В.А., П

0:44:25

І

кмс

кмс

35

2

Селезньов Володимир

93

АР Крим-1

ДЮСШ3 Сімф

Динамо

Асмолова І.М. Асмол

0:46:22

ІІ

кмс

кмс

32

3

Половинко Андрій

94

Харків.-1

КДЮСШ Темп

Україна

Попков.С.В.Нікітін М

0:50:08

ІІІ

кмс

І

30

4

Краснов Олександр

93

Київська-1

ДЮСШ Ірпінь

Освіта

Березовський В.А., П

0:50:17

4

кмс

І

28

5

Бездітний Володимир

93

Вінницька

МДЮСШ-2

Колос

Пронтішева Л.П.

0:50:27

5

І

І

26

6

Сологуб Михайло

93

Київська-1

ДЮСШ Ірпінь

Освіта

Березовський В.А., П

0:51:02

6

І

І

25

7

Сокольський Микита

93

Київська-1

ДЮСШ Ірпінь

Освіта

Березовський В.А., П

0:51:45

7

кмс

І

24

8

Коваль Денис

93

м. Київ-2

КДЮСШ ПВ

 

Гавриленко В.С.

0:55:49

8

І

ІІ

23

9

Рогатньов Олександр

94

Полт.-1

Центуріон

 

Сердюк Н.Я.

0:55:49

9

І

ІІ

22

10

Васько Павло

93

Львівська

ДЮСШ Надія

К, Освіта

Воронін О.

0:55:53

10

кмс

ІІ

21

11

Ключников Дмитро

94

Дніпр.-1

ДЮЦ Сіріус 

Спартак 

Тяпкина К.М.,Заєрко

0:57:14

11

кмс

ІІ

20

12

Соханич Андрій

94

Закарп.

 

Спартак

Готра С.

0:57:24

12

І

ІІ

19

13

Усков Олексій

93

Київська-1

ДЮСШ Ірпінь

Освіта

Березовський В.А., П

0:57:38

13

кмс

ІІ

18

14

Костенецький Костянтин

94

Сумська-2

ДЮСШ№1 

Освіта 

Постельняк С.А. 

0:57:48

14

ІІ

ІІ

17

15

Досужій Денис

93

Луганська-1

МСК Лугор

Освіта

Данько Є. Б.

0:58:19

15

І

ІІ

16

16

Мельник Тарас

93

Волинська

Орієнт

 

Войтович

0:59:52

16

І

ІІ

15

17

Безручко Максим

93

Дніпр.-1

ОДЮСШ

Спартак 

Заєрко В.В. 

0:59:52

17

І

ІІ

14

18

Багрій Олег

93

Львівська

ДЮСШ-9

Освіта

Фридрих Я.

1:01:56

18

І

ІІ

13

19

Хасанов Артем

93

АР Крим-1

ДЮСШ3 Сімф

Динамо

Асмолова І.М. Асмол

1:02:01

19

І

ІІ

12

20

Новицький Юрій

93

Київська-1

ДЮСШ Ірпінь

Освіта

Березовський В.А., П

1:03:22

20

І

ІІІ

11

21

Марчук Андрій

93

Вінницька

МДЮСШ-2

Колос

Пронтішева Л.П.

1:03:45

21

І

ІІІ

10

22

Вітюк Віктор

93

Волинська

ПУМ

 

Гуцаленко Т

1:04:38

22

І

ІІІ

9

23

Сударєв Олексій

94

Одеська-1

ДЮСШ№7

Освіта

Іванов О.С.

1:04:48

23

І

ІІІ

8

24

Гичко Віталій

95

Київська-1

ДЮСШ Ірпінь

Освіта

Березовський В.А., П

1:06:03

24

І

ІІІ

7

25

Льон Олександр

94

Полт.-1

Центуріон

 

Сердюк Н.Я.

1:08:00

25

І

ІІІ

6

26

Коробов Артем

93

Сумська-2

ОЦПО та РТМ 

Освіта