Міністерство у справах сім'ї молоді та спорту України

         
     

Федерація спортивного орієнтування України

         
       

КСО "Оріон"

         
                       
     

Командний чемпіонат України,кубок України на короткій дистанції

       
                       
       

Протокол результатів

         
                       
 

Місце проведення: м. Коростишів

     

09 травня 2009 р.

   
                       
             

Нач. дистанції: Іваненко В.

 
 

Довжина дистанції:

5,2 км; 17 кп

     

Група:

Ж 21Е

   

Прізвище та ім"я

Рік

Регіон

ДЮСШ

ФСТ

Тренери

Результ.

Місце

Квал.

Викон.

Очки

п/п

 

нар.

             

розр.

 

1

Стругальова Олена

87

Вінницька

МДЮСШ-2

Колос

Пронтішева Л.П.

0:34:24

І

МС

МС

45

2

Данилова Анастасія

87

Харків.-1

КДЮСШ Темп

Україна

Ушкварок П.В., Даньк

0:35:06

ІІ

МС

МС

42

3

Рєзниченко Ольга

87

Сумська-1

 

Освіта 

Постельняк С.А., Тро

0:35:18

ІІІ

МС

кмс

40

4

Слута Ольга

86

м. Київ-1

КДЮСШ ПВ

У, Славутич

Черниш Є.Ю. Пархомен

0:35:53

4

МС

кмс

38

5

Сиворонова Ольга

77

Харків.-1

КДЮСШ Темп

Україна

Губанов Б.В., Коршун

0:37:42

5

МС

кмс

36

6

Войтович Іра

86

Волинська

Орієнт

 

Войтович

0:37:50

6

кмс

кмс

35

7

Іванець Євгенія

81

Херсон.

Цюруп. ДЮСШ

самостійно

0:37:51

7

МС

кмс

34

8

Мазур Ольга

88

Вінницька

МДЮСШ-2

Колос

Пронтішева Л.П.

0:38:06

8

МС

кмс

33

9

Плохенко Вікторія

83

Херсон.

КСО Суворовец

Херсон

Плохенко В.

0:38:43

9

МС

кмс

32

10

Рибачук Світлана

85

Сумська-1

   

Постельняк С.А. 

0:39:28

10

МС

кмс

31

11

Доценко Олена

87

м. Київ-1

СДЮШОР 12

 

Ускова С.М.

0:39:30

11

МС

кмс

30

12

Тригуб’як Ярослава

85

Ів.-Франк.

СДЮШОР УО

Освіта

Куцук О.Й.

0:39:31

12

МС

кмс

29

13

Мельник Яна

84

м. Київ-1

 

СФГУ

Ткаченко В.В.

0:39:32

13

МСМК

кмс

28

14

Балабанова Ірина

79

Fancy

     

0:39:34

   

кмс

п/к

15

Кузнєцова Тетяна

90

Дніпр.-1

ОДЮСШ

Спартак

Заєрко В. В.

0:39:44

14

МС

кмс

27

16

Чехунова Марина

82

Харків.-1

 

Інваспорт

Бондаренко В.І.

0:40:53

15

кмс

кмс

26

17

Біда Тетяна

82

Харків.-1

 

Інваспорт

Бондаренко В.І.

0:41:04

16

кмс

кмс

25

18

Уфімцева Тетяна

86

Черкаська

     

0:41:25

17

кмс

кмс

24

19

Калініченко Ганна

87

Сумська-2

   

самостійно

0:43:14

18

МС

кмс

23

20

Петренко Галина

79

м. Київ-1

 

К, НАУУ

Пархоменко В. К.

0:43:23

19

кмс

кмс

22

21

Літвінова Анастасія

88

Львівська

ЦТК Левандівка

Освіта

Маясов К.В.

0:44:14

20

кмс

кмс

21

22

Пуха Оксана

87

Полт.-1

ДЮКСОТ Валтекс

МОН

Семенюта Г.О.

0:44:47

21

кмс

кмс

20

23

Свідницька Леся

79

Микола-ка

ККСС Олімп

Україна

Дьяченко А.С.

0:45:02

22

кмс

І

19

24

Яременко Людмила

74

Вінницька

МДЮСШ-2

Колос

Пронтішева Л.П.

0:45:45

23

МС

І

18

25

Зінченко Людмила

87

Луганська-1

Восток-99

Освіта

Попков В.В.

0:45:51

24

кмс

І

17

26

Яременко Євгенія

88

Київська-1

 

Освіта

 

0:46:12

25

МС

І

16

27

Макодзеба Марія

86

Київська-1

 

Освіта

 

0:46:19

26

кмс

І

15

28

Томаш Дарія

76

Дніпр.-1

ОДЮСШ

Спартак 

самостійно

0:47:02

27

І

І

14

29

Панченко Лілія

90

Харків.-1

ДЮСШ 3

Інваспорт

Бондаренко В.І.

0:48:52

28

кмс

І

13

30

Шунякова Тетяна

87

Луганська-1

ДЮСШ-3

 

Шуняков В.А.

0:51:50

29

кмс

І

12

31

Демянчук Олена

78

Волинська

Орієнт

 

Войтович

0:52:09

30

І

ІІ

11

32

Рєзнік Вікторія

86

Полт.-1

 

Інваспорт

Береговий В.

0:52:30

31

кмс

ІІ

10

33

Клочан Світлана

88

Львівська

ДЮСШ Надія

К, Освіта

Воронін О.

0:53:05

32

кмс

ІІ

9

34

Тімошева Надія

88

АР Крим-1

ДЮСШ3 Сімф

Динамо

Асмолова І.М. Асмол

0:53:25

33

кмс

ІІ

8

35

Черненко Ангеліна

88

м. Київ-5

 

СФГУ

Ткаченко В.В.

0:53:46

34

кмс

ІІ

7

36

Мелашенко Олена

79

м. Київ-5

 

СФГУ

 

0:54:40

35

кмс

ІІ

6

37

Петренко Марина

84

Одеська-1

ДЮСШ№7

Освіта

Герт Г.В.

0:59:50

36

кмс

ІІІ

5

38

Кулікова Ольга

87

Дніпр.-2

 

Україна

 

1:04:27

37

кмс

ІІІ

4

39

Степанова Марина

86

Харків.-1

КДЮСШ Темп

Україна

Соколова В.,Даньков

знята

 

кмс

   

40

Пасічна Ольга

85

Дніпр.-1

ОДЮСШ

Спартак

Цодіков В.Й.

знята

 

І

   

41

Калашнік Лаура

93

м. Київ-5

 

СФГУ

 

знята

 

І

   

42

Троян Анна

88

Сумська-2

 

Освіта 

Троян Н.Г. 

знята

       
                       
 

Клас дистанції:

МС

                 
 

Ранг змагань

1130

балів

               
 

кмс

1,29

0:44:23

               
 

І

1,44

0:49:32

               
 

ІІ

1,70

0:58:29

               
                       
 

Суддя міжнародної категорії

   

Петров В. Ж. (м. Київ)

       
                       
 

Суддя міжнародної категорії

   

Прокопчук В. В. (м. Чернівці)

     
                       
 

Суддя національної категорії

   

Іваненко В. В. (м. Чернівці)

     
                       
 

Довжина дистанції:

6,7 км; 21 кп

     

Група:

Ч21Е

   

Прізвище та ім"я

Рік

Регіон

ДЮСШ

ФСТ

Тренери

Результ.

Місце

Квал.

Викон.

Очки

п/п

 

нар.

             

розр.

 

1

Федотов Роман

74

Харків.-1

Обл. СЮТур

 

Даньков С.В.Отрешко

0:35:23

І

МСМК

МС

45

2

Марчук Олександр

86

Вінницька

МДЮСШ-2

Колос

Пронтішева Л.П.

0:36:03

ІІ

МС

МС

42

3

Мухідінов Вячеслав

76

Закарп.

 

Спартак

Цепурдей О. В.

0:36:19

ІІІ

МС

кмс

40

4

Кандибей Євген

84

Сумська-1

   

Постельняк С.А. 

0:36:34

4

МС

кмс

38

5

Старов Олександр

87

Харків.-1

Дергач.ДЮСШ

Колос

Даньков С.В,Прядкіна

0:38:37

5

МС

кмс

36

6

Ласкаржевський Владислав

82

Дніпр.-1

ОДЮСШ

Спартак 

Заєрко В.В. 

0:38:44

6

МС

кмс

35

7

Штельмах Максим

78

м. Київ-1

СДЮШОР 12

 

Черниш Є.Ю.

0:38:57

7

МС

кмс

34

8

Панченко Артем

88

Харків.-1

КДЮСШ Темп

Україна

Даньков С.В.Постельн

0:38:58

8

кмс

кмс

33

9

Борис Андрій

80

Ів.-Франк.

ОДЮСШ

С

Борис Д.М

0:39:23

9

МС

кмс

32

10

Коноваленко Юрій

85

Полт.-1

   

Олійник Н.І

0:39:40

10

кмс

кмс

31

11

Ніколаєнко Руслан

88

Полт.-1

 

Інваспорт

Береговий В. М.

0:39:51

11

кмс

кмс

30

12

Омельченко Ігор

 

Чернів.

ОЦТКЕУМ

   

0:40:03

12

кмс

кмс

29

13

Гавриленко Віталій

78

м. Київ-1

КДЮСШ ПВ

Україна

Черниш Є.Ю.

0:40:15

13

МС

кмс

28

14

Балабанов Павел

83

Fancy

     

0:40:21

   

кмс

п/к

15

Долгих Роман

88

Харків.-2

Дергач.ДЮСШ

 

Долгих Р.О. Прядкина

0:40:35

14

кмс

кмс

27

16

Волков Олександр

76

Микола-ка

ККСС Олімп

Україна

Дьяченко А.С.

0:40:53

15

кмс

кмс

26

17

Санькін Олександр

77

Харків.-1

 

Інваспорт

Бондаренко В.І.

0:41:09

16

кмс

кмс

25

18

Остапюк Тарас

87

Харків.-2

 

Освіта

Штемплер Ю.А..Тищук

0:41:14

17

кмс

кмс

24

19

Фесенко Андрій

82

м. Київ-1

СДЮШОР 12

НТУУ

Ускова С. М.

0:41:26

18

кмс

кмс

23

20

Фечо Георгій

87

Закарп.

 

Спартак

Готра С.

0:41:31

19

кмс

кмс

22

21

Ткаченко Василь

71

м. Київ-1

 

О-Клуб

Самостійно

0:41:44

20

МС

кмс

21

22

Ігнатьєв Олексій

77

Харків.-1

Дергач.ДЮСШ

 

Даньков С.В. Прядкин

0:41:59

21

МС

кмс

20

23

Лаукерт Андрій

71

Дніпр.-1

ОДЮСШ

Спартак 

Заєрко В.В. 

0:42:04

22

кмс

кмс

19

24

Щербаков Денис

88

Херсон.

Цюруп. ДЮСШ

Іванець Є.С.

0:42:15

23

кмс

кмс

18

25

Тумак Юрій

85

Чернів.

Авангард

Україна

Тумак Ю.І

0:42:54

24

МС

кмс

17

26

Улькін Ігор

64

Кишинев

   

самост.

0:42:57

п/к

 

кмс

п/к

27

Щербаков Максим

88

Сумська-1

 

Освіта 

Постельняк С.А. 

0:43:02

25

кмс

кмс

16

28

Каленіченко Олексій

77

Черкаська

     

0:43:26

26

МС

кмс

15

29

Трухан Ігор

62

м. Київ-1

 

О-Клуб

Самостійно

0:43:53

27

МС

І

14

30

Рибаков Олександр

40

м. Київ-1

СЛЮШОР 12

 

Черниш Є.Ю.

0:44:12

28

кмс

І

13

31

Петкевич Сергій

83

Полт.-1

ДЮКСОТ Валтекс

МОН

Семенюта Г.О.

0:44:20

29

кмс

І

12

32

Бєлоусов Віталій

83

Харків.-2

 

Інваспорт

Бондаренко В.І.

0:44:20

30

кмс

І

11

33

Плахотнік Дмитро

87

Харків.-1

 

Інваспорт

Бондаренко В.І.

0:45:23

31

кмс

І

10

34

Козачинський Олександр

88

Франк.-Черк.

СЮШОР ОС

Овіта

Куцк О., Козачинськи

0:45:33

32

кмс

І

9

35

Данько Євген

83

Луганська-1

МСК Лугор

 

Данько Є. Б.

0:45:40

33

кмс

І

8

36

Головко Володимир

87

Сумська-1

   

Постельняк С.А. 

0:45:44

34

кмс

І

7

37

Хоменко Іван

83

м. Київ-2

СДЮШОР 12

НТУУ

 

0:45:47

35

кмс

І

6

38

Чобан Олександр

 

Чернів.

     

0:45:52

36

 

І

5

39

Юрик Олександр

75

Харків.-2

 

Інваспорт

Бондаренко В.І.

0:46:42

37

кмс

І

4

40

Шеремет Олександр

84

Київська-1

     

0:47:14

38

МС

І

3

41

Балабанов Пётр

78

Fancy

     

0:47:19

п/к

 

І

п/к

42

Калінкін Олександр

74

Київська-2

     

0:47:37

39

МС

І

2

43

Стрижак Артем

86

Київська-1

 

Освіта

 

0:48:43

40

МС

І

1

44

Єфіменко Олександр

79

м. Київ-4

     

0:48:55

41

кмс

ІІ

 

45

Сквирський Олексій

85

м. Київ-5

 

СФГУ

 

0:49:03

42

кмс

ІІ

 

46

Мазур Михайло

82

м. Київ-5

 

СФГУ

 

0:49:10

43

кмс

ІІ

 

47

Заїка Сергій

85

м. Київ-2

СДЮШОР 12

 

Ускова С.М.

0:49:25

44

кмс

ІІ

 

48

Смоляренко Петро

 

м. Київ-3

     

0:49:31

45

 

ІІ

 

49

Галушко Денис

87

Київська-2

 

Освіта

 

0:50:04

46

кмс

ІІ

 

50

Савенков Олександр

86

Чернів.

Авангард

Україна

Штемплер Е.А

0:50:48

47

кмс

ІІ

 

51

Косицін Дмитро

86

Дніпр.-1

ОДЮСШ

Спартак 

Заєрко В.В. 

0:50:57

48

кмс

ІІ

 

52

Роскоп Сергій

88

Харків.-2

 

Інваспорт

Городок С.П., Бондар

0:51:33

49

кмс

ІІ

 

53

Череску Павел

63

Кишинев

   

самост.

0:51:37

п/к

 

ІІ

п/к

54

Перепелиця Олексій

71

Харків.-2

   

самостійно

0:51:49

50

кмс

ІІ

 

55

Мелашенко Дмитро

78

м. Київ-5

 

СФГУ

 

0:51:57

51

кмс

ІІ

 

56

Уфімцев Олексій

83

Харків.-2

ДЮСШ 3

 

Уфимцева Е.С.,Нестер

0:54:37

52

МС

ІІ

 

57

Прокопчук Сергій

88

Львівська

   

Прокопчук В.

0:55:44

53

кмс

ІІ

 

58

Павленко Віталій

83

Луганська-2

ДЮСШ-3

 

Костина Е. А.

0:56:47

54

кмс

ІІ

 

59

Дмитрук Олександр

81

м. Київ-4

Зелеста

 

Білошицький В.М.

0:57:05

55

І

ІІ

 

60

Починок Дмитро

83

Хмельн.

ДЮСШ 2

 

Левчик С.М.

0:57:34

56

кмс

ІІІ

 

61

Чумак Дмитро

81

м. Київ-2

ДЮСТШ

   

0:57:55

57

кмс

ІІІ

 

62

Олешко Сергій

85

м. Київ-2

ДЮСТШ

   

0:59:19

58

кмс

ІІІ

 

63

Папірник Олег

88

Вінницька

МДЮСШ-2

Колос

Пронтішева Л.П.

0:59:23

59

кмс

ІІІ

 

64

Довгань Олександр

78

Хмельн.

ДЮСШ 2

 

Левчик С.М.

0:59:37

60

кмс

ІІІ

 

65

Суренян Нвер

94

м. Київ-5

 

СФГУ

 

1:01:15

61

І

ІІІ

 

66

Віхтюк Микола

82

м. Київ-4

Зелеста

 

Білошицький В.М.

1:08:22

62

І

ІІІ

 

67

Мордвін Антон

87

м. Київ-5

 

СФГУ

 

1:17:04

63

І

ІІІ

 

68

Гриб Сергій

74

Одеська-2

Дріада

Освіта

Місюра М. А.

1:41:56

64

ІІ

ІІІ

 

69

Шешуков Олександр

78

АР Крим-1

ДЮСШ3 Сімф

Динамо

Асмолов О.М.

знятий

 

кмс

   

70

Шматалюк В'ячеслав

87

Вінницька

МДЮСШ-2

Колос

Пронтішева Л.П.

знятий

 

кмс

   

71

Зазека Олександр

86

Київська-2

 

Освіта

Березовський В.А., К

знятий

 

кмс

   

72

Купрієц Антон

85

м. Київ-2

ДЮСТШ

   

знятий

 

кмс

   

73

Лабага Ярослав

73

м. Київ-4

Зелеста

 

Білошицький В.М.

знятий

 

І

   

74

Марченко Костянтин

73

м. Київ-4

Зелеста

 

Білошицький В.М.

знятий

 

І

   

75

Миргородський Євген

79

м. Київ-4

Зелеста

 

Білошицький В.М.

знятий

 

І

   
                       
 

Клас дистанції:

МС

                 
 

Ранг змагань

950

балів

               
 

кмс

1,23

0:43:31

               
 

І

1,38

0:48:50

               
 

ІІ

1,62

0:57:19

               
 

ІІІ

1,94

1:08:39

               
                       
 

Суддя міжнародної категорії

   

Петров В. Ж. (м. Київ)

       
                       
 

Суддя міжнародної категорії

   

Прокопчук В. В. (м. Чернівці)

     
                       
 

Суддя національної категорії

   

Іваненко В. В. (м. Чернівці)

     
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                       
                     
                     
       

КСО "Оріон"

         
                       
       

Чемпіонат України на короткій дистанції

         
                       
       

Протокол результатів

         
                       
 

Місце проведення: м. Коростишів

     

09 травня 2009 р.

   
                       
             

Нач. дистанції: Іваненко В.

 
                       
 

Довжина дистанції:

2,3 км; 7 кп

     

Група:

Ж12

     

Прізвище та ім"я

Рік

Регіон

ДЮСШ

ФСТ

Тренери

Результ.

Місце

Квал.

Викон.

Очки

п/п

 

нар.

             

розр.

 

1

Ісаєва Євгенія

98

Микола-ка

ККСС Олімп

Україна

Дьяченко А.С., Свідн

0:20:38

І

І юн

І юн

25

2

Кухта Аліна

97

Полт.-3

ПОДЮСШ Колос

Колос

Пицун Г.В., Солодовн

0:21:07

ІІ

ІІ юн

І юн

22

3

Овчинникова Олена

97

Луганська-2

ДЮСШ-3

 

Костина Е.А

0:22:45

ІІІ

ІІ юн

ІІ юн

20

4

Янчицька Міла

97

Дніпр.-2

ОДЮСШ

Україна 

Кузнецов Ю.В. 

0:22:46

4

ІІ

ІІ юн

18

5

Котляр Поліна

99

Луганська-1

ДЮСШ-3

 

Костина Е.А

0:23:08

5

ІІ юн

ІІ юн

16

6

Климчук Анна

97

Волинська

Орієнт

 

Войтович

0:26:00

6

ІІ юн

ІІ юн

15

7

Перрі Жанна

99

м. Київ-3

КДЮСШ ПВ

 

Дудін А. В.

0:30:55

7

ІІІ юн

ІІІ юн

14

8

Андросова Тетяна

97

Микола-ка

ККСС Олімп

Україна

Дьяченко А.С., Свідн

0:33:04

8

І юн

 

13

9

Волкова Валя

97

м. Київ-3

КДЮСШ ПВ

 

Дудін А.В.

0:34:14

9

ІІ юн

 

12

10

Симоненко Каріна

97

Полт.-3

ПОДЮСШ Колос

Колос

Пицун Г.В., Солодовн

0:35:09

10

ІІ юн

 

11

11

Некрасова Настя

98

Полт.-2

 

МОН

Олійник Н.І

0:39:04

11

б/р

 

10

12

Яцута Аня

98

Одеська-2

Сувор. ДТЮ

Освіта

Голокоз О.В.

1:40:12

12

ІІ юн

 

9

13

Матвєєва Анна

98

Полт.-3

ПОДЮСШ Колос

Колос

Пицун Г.В., Солодовн

знята

 

ІІІ юн

   

14

Марценюк Аня

 

м. Київ-3

   

Доценко О.

знята

 

ІІІ юн

   
                       
 

Клас дистанції:

юнацькі розряди

               
 

Ранг змагань

16,4

балів

               
 

ІІ

1,05

0:21:40

               
 

ІІІ

1,26

0:26:00

               
 

ІІІ юн

1,54

0:31:47

               
                       
                       
 

Довжина дистанції:

3,1 км; 10 кп

     

Група:

Ж14

     

Прізвище та ім"я

Рік

Регіон

ДЮСШ

ФСТ

Тренери

Результ.

Місце

Квал.

Викон.

Очки

п/п

 

нар.

             

розр.

 

1

Герт Анастасія

96

Одеська-1

ДЮСШ№7

Освіта

Іванов О.С.

0:26:15

І

ІІ

І

25

2

Пелехович Валентина

95

Ів.-Франк.

СДЮШОР УО

Освіта

Строчук Г.М

0:28:15

ІІ

кмс

ІІ

22

3

Малих Яна

95

Полт.-2

ПОДЮСШ Колос

Колос

Олійник Н.І

0:28:22

ІІІ

ІІІ

ІІ

20

4

Постельняк Олена

96

Сумська-1

ДЮСШ№1 

Освіта 

Постельняк С.А. 

0:29:00

4

ІІ

ІІ

18

5

Руднєва Віка

95

м. Київ-1

КДЮСШ ПВ

 

Дудін А.В.

0:30:21

5

І юн

ІІ

16

6

Перепелиця Марія

96

Харків.-3

КДЮСШ Темп

Україна

Перепелиця О..Г. Да

0:31:10

6

ІІ

ІІ

15

7

Полуботько Світлана

95

Полт.-2

ПОДЮСШ Колос

Колос

Олійник Н.І

0:31:50

7

ІІ

ІІІ

14

8

Щербова Альбіна

95

Полт.-2

ПОДЮСШ Колос

Колос

Олійник Н.І

0:32:23

8

ІІІ юн

ІІІ

13

9

Кримцева Аліна

95

Луганська-2

КДЮСШ Звезда

Освіта

Нестерова С.А.

0:32:34

9

ІІ юн

ІІІ

12

10

Гудим Анна

95

м. Київ-3

КДЮСШ ПВ

 

Дудін А.В.

0:34:41

10

І юн

ІІІ

11

11

Тарице Анна-Марія

96

Чернів.

Авангард

Україна

Тумак Ю.І

0:35:27

11

ІІ юн

ІІІ

10

12

Москаленко Дар'я

96

Сумська-1

ДЮСШ№1 

Освіта 

Постельняк С.А. 

0:35:53

12

ІІ

ІІІ

9

13

Захарченко Марія

96

Полт.-2

ПОДЮСШ Колос

Колос

Пицун Г.В., Солодовн

0:37:46

13

ІІ юн

ІІІ юн

8

14

Летичевська Віроніка

96

м. Київ-3

КДЮСШ ПВ

 

Дудін А.В.

0:43:14

14

ІІ юн

ІІІ юн

7

15

Корнієнко Дар'я

95

Полт.-2

ПОДЮСШ Колос

Колос

Олійник Н.І

0:43:29

15

ІІ

ІІІ юн

6

16

Шубіна Валерія

95

Сумська-1

ДЮСШ№1 

Освіта 

Постельняк С.А. 

0:44:28

16

ІІ

ІІІ юн

5

17

Назаренко Дар'я

96

Сумська-2

ДЮСШ№1 

Освіта 

Постельняк С.А. 

0:47:05

17

ІІІ юн

 

4

18

Гапонюк Анна

96

Сумська-2

ДЮСШ№1 

Освіта 

Постельняк С.А. 

0:47:44

18

ІІІ юн

 

3

19

Хохлова Тетяна

96

АР Крим-1

ДЮСШ3 Сімф

Динамо

Асмолова І.М. Асмол

0:51:15

19

ІІ юн

 

2

20

Пелехай Тетяна

95

м. Київ-5

 

СФГУ

 

1:16:43

20

ІІ юн

 

1

21

Тисячник Катерина

96

Сумська-2

ДЮСШ№1 

Освіта 

Постельняк С.А. 

1:42:56

21

ІІ юн

   
                       
 

Клас дистанції:

масові розряди

               
 

Ранг змагань

54,3

балів

               
 

І

1,02

0:26:47

               
 

ІІ

1,20

0:31:30

               
 

ІІІ

1,42

0:37:17

               
 

ІІІ юн

1,74

0:45:41

               
                       
 

Довжина дистанції:

3,4 км; 12 кп

     

Група:

Ж16

     

Прізвище та ім"я

Рік

Регіон

ДЮСШ

ФСТ

Тренери

Результ.

Місце

Квал.

Викон.

Очки

п/п

 

нар.

             

розр.

 

1

Поліщук Марія

94

Ів.-Франк.

СДЮШОР УО

Освіта

Строчук Г.М.

0:24:16

І

кмс

І

35

2

Вакуленко Анна

93

Луганська-1

Восток-99

Освіта

Попков В.В.

0:27:24

ІІ

І

І

32

3

Зозуля Оксана

93

Львівська

ДЮСШ Надія

Освіта

Воронін О.

0:29:31

ІІІ

І

ІІ

30

4

Сухарєвска Вікторія

94

Луганська-1

Восток-99

Освіта

Попков В.В.

0:30:55

4

І

ІІ

28

5

Коток Наталія

95

Дніпр.-1

ОДЮСШ

Україна 

Кузнецов Ю.В. 

0:31:21

5

І

ІІ

26

6

Кузнєцова Ніна

95

Дніпр.-1

ОДЮСШ

Україна 

Кузнецов Ю.В. 

0:33:19

6

І

ІІІ

25

7

Федосєєва Ганна

93

Харків.-2

ДЮСШ 3

Інваспорт

Бондаренко В.І.

0:33:22

7

І

ІІІ

24

8

Соколовська Марія

94

Вінницька

МДЮСШ-2

Колос

Пронтішева Л.П.

0:33:25

8

І

ІІІ

23

9

Москаленко Віталіна

93

Черкаська

     

0:34:18

9

І

ІІІ

22

10

Андросович Ганна

93

Харків.-2

ДЮСШ 3

Інваспорт

Бондаренко В.І.

0:35:07

10

І

ІІІ

21

11

Фесенко Аліна

93

Черкаська

     

0:36:07

11

І

ІІІ

20

12

Захарова Поліна

94

Вінницька

МДЮСШ-2

Колос

Пронтішева Л.П.

0:37:24

12

ІІ

ІІІ

19

13

Цуркан Інна

93

Чернів.

Авангард

Україна

Тумак Ю.І

0:37:31

13

І юн

ІІІ

18

14

Штик Соломія

94

Львівська

ДЮСШ-6

Освіта

Косів Є., Косі О.

0:38:09

14

І

ІІІ

17

15

Бойко Марія

94

Ів.-Франк.

СДЮШОР УО

Освіта

Строчук Г.М

0:38:26

15

кмс

ІІІ юн

16

16

Матвіїв Ірина

94

Львівська

ДЮСШ-6

Освіта

Косів Є., Косів О.

0:38:54

16

ІІ

ІІІ юн

15

17

Колеснікова Анастасія

94

Полт.-1

ПОДЮСШ Колос

Колос

Пицун Г.В., Солодовн

0:39:20

17

І

ІІІ юн

14

18

Кравчук Юлія

94

Дніпр.-1

ОДЮСШ

Україна 

Кузнецов Ю.В. 

0:40:19

18

кмс

ІІІ юн

13

19

Юрченко Ліда

94

АР Крим-1

ДЮСШ3 Сімф

Динамо

Асмолова І.М. Асмол

0:40:39

19

І юн

ІІІ юн

12

20

Овдієнко Юлія

93

Полт.-3

ДЮКСОТ Валтекс

МОН

Семенюта Г.О.

0:41:50

20

ІІ

ІІІ юн

11

21

Ботік Анна

94

м. Київ-1

КДЮСШ ПВ

 

Дудін А.В.

0:42:26

21

І

ІІІ юн

10

22

Матяш Ірина

94

Полт.-1

ПОДЮСШ Колос

Колос

Олійник Н.І

0:43:20

22

ІІ

ІІІ юн

9

23

Фокіна Таїсія

94

м. Київ-1

КДЮСШ ПВ

 

Дудін А.В.

0:46:05

23

І

ІІІ юн

8

24

Левченко Катерина

94

Луганська-2

КДЮСШ Звезда

Україна

Гадияк Л.Н.

0:48:49

24

ІІ

 

7

25

Долженко Анастасія

93

Харків.-2

ДЮСШ 3

Інваспорт

Бондаренко В.І.

0:49:54

25

І

 

6

26

Гайдук Ольга

93

Полт.-1

ПОДЮСШ Колос

Колос

Пицун Г.В., Солодовн

0:50:49

26

І

 

5

27

Зубенко Катерина

93

Харків.-3

ДЮСШ 3

Інваспорт

Бондаренко В.І.

0:50:49

27

І

 

4

28

Рудик Інна

93

Харків.-3

ДЮСШ 3

Інваспорт

Бондаренко В.І.

0:51:03

28

І

 

3

29

Бовт Юлія

94

Полт.-1

 

Інваспорт

Береговий В. М.

0:51:24

29

ІІ

 

2

30

Буланова Анна

93

Луганська-2

КДЮСШ Звезда

Україна

Гадияк Л.Н.

0:51:24

30

ІІ

 

1

31

Андріенко Яна

93

Харків.-3

Дергач.ДЮСШ

 

Прядкина Т.Б.Игнатье

0:54:56

31

ІІ юн

   

32

Затинайченко Ксенія

94

Чернів.

Авангард

Україна

Тумак Ю.І

0:58:52

32

І юн

   

33

Філонова Марина

94

АР Крим-1

ДЮСШ3 Сімф

Динамо

Асмолова І.М.

знята

 

І юн

   

34

Давиденко Тетяна

94

Львівська

ДЮСШ-6

Освіта

Косів Є., Ксів О.

знята

 

ІІ юн

   
                       
 

Клас дистанції:

масові розряди

               
 

Ранг змагань

133

бали

               
 

І

1,14

0:27:40

               
 

ІІ

1,32

0:32:02

               
 

ІІІ

1,58

0:38:20

               
 

ІІІ юн

1,94

0:47:05

               
                       
 

Довжина дистанції:

4,5 км; 15 кп

     

Група:

Ж18

     

Прізвище та ім"я

Рік

Регіон

ДЮСШ

ФСТ

Тренери

Результ.

Місце

Квал.

Викон.

Очки

п/п

 

нар.

             

розр.

 

1

Турок Марія

91

Херсон.

КСО Суворовец

Плохенко В, Титаренк

0:32:37

І

кмс

кмс

35

2

Яцина Альона

92

Сумська-1

ДЮСШ№1 

Освіта 

Постельняк С.А. 

0:33:27

ІІ

кмс

кмс

32

3

Сухарєвска Олена

92

Луганська-1

Восток-99

Освіта

Попков В.В.

0:33:29

ІІІ

І

кмс

30

4

Федорова Олена

92

Херсон.

КСО Суворовец

Плохенко В, Титаренк

0:34:15

4

кмс

кмс

28

5

Благодарна Інна

91

Харків.-1

Дергач.ДЮСШ

Колос

Прядкіна Т.Б. Ігнать

0:34:16

5

кмс

кмс

26

6

Суздалова Марина

91

Харків.-1

Дергач.ДЮСШ

Колос

Прядкіна Т.Б.Ігнатьє

0:34:22

6

кмс

кмс

25

7

Фесенко Віталіна

91

Черкаська

     

0:36:46

7

кмс

І

24

8

Богомягкова Христина

91

Одеська-1

ДЮСШ№7

Освіта

Герт Г.В.

0:37:06

8

кмс

І

23

9

Ткачук Тетяна

91

Дніпр.-1

ОДЮСШ

Спартак

Заєрко В.В. 

0:37:32

9

кмс

І

22

10

Тимощук Вікторія

93

Київська-1

ДЮСШ Ірпінь

Освіта

Березовський В.А., П

0:38:13

10

кмс

І

21

11

Сердюк Євгенія

92

Полт.-1

Центуріон

 

Сердюк Н.Я.

0:38:35

11

кмс

І

20

12

Нестерова Катерина

94

Луганська-2

КДЮСШ Звезда

Україна

Гадияк Л.Н.

0:43:39

12

ІІ

ІІ

19

13

Сорокіна Надія

92

Полт.-1

ДЮКСОТ Валтекс

МОН

Семенюта Г.О.

0:44:51

13

кмс

ІІ

18

14

Снисар Інна

92

Харків.-1

Лип. ДЮСШ

Освіта

Лапін О.В. Дяченко В

0:46:22

14

ІІ

ІІІ

17

15

Карпенко Дар'я

92

Сумська-2

ДЮСШ№1 

Освіта 

Постельняк С.А. 

0:48:35

15

кмс

ІІІ

16

16

Сацька Олександра

92

Полт.-1

ДЮКСОТ Валтекс

МОН

Семенюта Г.О.

0:48:45

16

кмс

ІІІ

15

17

Пушкина Анастасія

92

Луганська-1

ДЮСШ-3

 

Костина Е.А

0:49:08

17

І

ІІІ

14

18

Тагінцева Катерина

91

АР Крим-1

ДЮСШ3 Сімф

Динамо

Асмолова І.М. Асмол

0:56:12

18

ІІ

 

13

19

Трояновська Наталля

 

Чернів.

Спартак

Спартак

Кьоніг Л.С.

1:16:53

19

   

12

20

Цапкіна Софія

92

Одеська-2

Сувор.ДТЮ

Освіта

Голокоз О.В.

1:40:45

20

ІІ юн

 

11

21

Бикадорова Людмила

91

Київська-1

 

Освіта

Асмолов А.М., Подгає

знята

 

кмс

   

22

Суха Вікторія

91

м. Київ-4

Зелеста

 

Білошицький В.М.

знята

 

ІІ

   

23

Орлова Вікторія

92

Харків.-1

ДЮСШ 3

Інваспорт

Бондаренко В.І.

знята

 

І

   
                       
 

Клас дистанції:

кмс

                 
 

Ранг змагань

313

балів

               
 

кмс

1,08

0:35:14

               
 

І

1,23

0:40:07

               
 

ІІ

1,42

0:46:19

               
 

ІІІ

1,70

0:55:27

               
                       
 

Довжина дистанції:

5,0км; 16 кп

     

Група:

Ж20

     

Прізвище та ім"я

Рік

Регіон

ДЮСШ

ФСТ

Тренери

Результ.

Місце

Квал.

Викон.

Очки

п/п

 

нар.

             

розр.

 

1

Пітірімова Олена

90

м. Київ-1

 

К, НАУУ

Пархоменко В.К.

0:39:56

І

МС

кмс

35

2

Пархоменко Олександра

89

м. Київ-1

СДЮШОР 12

Колос

Пархоменко В. К.

0:40:30

ІІ

кмс

кмс

32

3

Щипка Любов

89

Харків.-1

Дергач.ДЮСШ

Колос

Прядкіна Т.Б..Ігнать

0:42:30

ІІІ

кмс

кмс

30

4

Палашевська Марина

90

Вінницька

МДЮСШ-2

Колос

Пронтішева Л.П.

0:45:27

4

МС

кмс

28

5

Шульженко Віра

89

м. Київ-1

СДЮШОР 12

 

Дудін А.В.

0:45:34

5

кмс

І

26

6

Дрютова Ірина

89

Дніпр.-1

ОДЮСШ

Україна 

Заєрко В.В. 

0:46:34

6

кмс

І

25

7

Калиновська Анастасія

89

Дніпр.-1

ОДЮСШ

Спартак

Заєрко В.В. 

0:49:42

7

кмс

І

24

8

Котова Наталя

90

Луганська-1

МСК Лугор

 

Данько Є. Б.

0:53:32

8

кмс

ІІ

23

9

Данько Ія

90

Луганська-1

МСК Лугор

 

Данько Є. Б.

0:56:16

9

І

ІІ

22

10

Фролова Марина

90

Одеська-1

ДЮСШ№7

Освіта

Герт Г.В.

0:59:44

10

кмс

ІІІ

21

11

Тютюнник Ольга

89

Харків.-1

ДЮСШ 3

Інваспорт

Бондаренко В.І.

1:00:08

11

кмс

ІІІ

20

12

Росохай Вероніка

90

Вінницька

МДЮСШ-2

Колос

Пронтішева Л.П.

знята

 

кмс

   

13

Петрухіна Яна

90

Дніпр.-1

ОДЮСШ

Спартак

Заєрко В.В. 

знята

 

кмс

   
                       
 

Клас дистанції:

кмс

                 
 

Ранг змагань

480

балів

               
 

кмс

1,14

0:45:31

               
 

І

1,29

0:51:31

               
 

ІІ

1,50

0:59:54

               
 

ІІІ

1,79

1:11:29

               
                       
 

Довжина дистанції:

4,9 км; 13 кп

     

Група:

Ж21А

   

Прізвище та ім"я

Рік

Регіон

ДЮСШ

ФСТ

Тренери

Результ.

Місце

Квал.

Викон.

Очки

п/п

 

нар.

             

розр.

 

1

Гаврилюк Наталія

86

Хмельн.

ДЮСШ 2

 

Левчик С.М.

0:48:00

І

кмс

кмс

25

2

Лиса Олеся

84

Хмельн.

ДЮСШ 2

 

Левчик С.М.

0:51:14

ІІ

І

І

22

3

Фінадоріна Дар’я

78

Сумська-2

 

Спартак

самостійно

0:53:51

ІІІ

І

І

20

4

Іванова Олена

85

Херсон.

 

ХЦПР

Плохенко В.С.

0:58:29

4

кмс

ІІ

18

5

Марчук Наталя

88

Вінницька

МДЮСШ-2

Колос

Пронтішева Л.П.

0:59:00

5

кмс

ІІ

16

6

Симаніна Анна

88

Сумська-2

 

Освіта 

Троян Н.Г. 

1:00:07

6

І

ІІ

15

7

Сафонова Аліна

90

м. Київ-5

 

СФГУ

 

1:12:46

7

ІІ

ІІІ

14

8

Артемюк Ольга

88

Луганська-2

ДЮСШ-3

 

Костина Е. А.

1:25:30

8

ІІ

 

13

9

Кулічова Люба

86

м. Київ-3

Лідер-спорт

Черниш Т.А.

знята

 

кмс

   
                       
 

Клас дистанції:

кмс

                 
 

Ранг змагань

126

балів

               
 

кмс

1,00

0:48:00

               
 

І

1,14

0:54:43

               
 

ІІ

1,32

1:03:22

               
 

ІІІ

1,58

1:15:50

               
                       
 

Довжина дистанції:

4,9 км; 13 кп

     

Група:

Ж35

     

Прізвище та ім"я

Рік

Регіон

ДЮСШ

ФСТ

Тренери

Результ.

Місце

Квал.

Викон.

Очки

п/п

 

нар.

             

розр.

 

1

Овчаренко Оксана

68

Запор.-1

Мотор-Січ

   

0:36:19

І

кмс

 

25

2

Тяпкіна Калерія

66

Дніпр.-1

ДЮЦ Сіріус 

Спартак 

самостійно

0:39:11

ІІ

кмс

 

22

3

Дрозд Олена

70

Сумська-1

 

Спартак

самостійно

0:40:18

ІІІ

кмс

 

20

4

Огієнко Світлана

72

Дніпр.-1

 

Спартак

самост.

0:40:28

4

кмс

 

18

5

Баглик Олена

67

м. Київ-4

Зелеста

 

Білошицький В.М.

0:41:09

5

І

 

16

6

Костіна Олена

72

Луганська-1

ДЮСШ-3

 

самост.

0:41:27

6

кмс

 

15

7

Ускова Світлана

71

м. Київ-3

 

О-Клуб

Трухан І.В.

0:44:30

7

І

 

14

8

Зикова Лілія

70

Сумська-2

 

 Спартак

 самостійно

0:47:54

8

кмс

 

13

9

Гераськіна Олена

74

м. Київ-3

   

Самостійно

0:49:56

9

ІІ

 

12

10

Яковенко Ольга

71

Сумська-2

 

Спартак

самостійно

0:52:13

10

І

 

11

11

Явдощук Тетяна

70

Одеська-1

Сувор.ДТЮ

 

самост.

0:55:16

11

кмс

 

10

12

Наровлянська Марина

73

м. Київ-3

ДКСК Бембі

 

Наровлянська М.Д.

1:01:54

12

кмс

 

9

13

Мельнiкова Тетяна

72

Одеська-2

ДЮСШ№7

Освіта

Герт Г.В.

1:31:46

13

ІІ

 

8

14

Гриб Наталія

73

Одеська-3

Дріада

Освіта

Місюра М.А.

1:55:19

14

ІІ

 

7

                       
 

Довжина дистанції:

4,6 км; 15 кп

     

Група:

Ж40

     

Прізвище та ім"я

Рік

Регіон

ДЮСШ

ФСТ

Тренери

Результ.

Місце

Квал.

Викон.

Очки

п/п

 

нар.

             

розр.

 

1

Пархоменко Тетяна

58

м. Київ-1

СДЮШОР 12

Колос

Пархоменко В. К.

0:40:20

І

МС

 

25

2

Колісецька Вікторія

69

Хмельн.

ДЮСШ 2

 

особисто

0:44:28

ІІ

МС

 

22

3

Храпун Ірина

60

Запор.-1

Мотор-Січ

   

0:50:05

ІІІ

І

 

20

4

Телесань Наталія

64

м. Київ-3

   

Петров В.Ж.

0:50:16

4

кмс

 

18

5

Суркова Олена

67

Харків.-2

ДЮСШ 3

Освіта

самостійно

0:50:16

5

кмс

 

16

6

Бикадорова Олександра

65

АР Крим-1

ДЮСШ3 Сімф

Динамо

Асмолов О.М.

0:51:04

6

І

 

15

7

Павлюченко Ірина

65

Харків.-2

   

Даньков С.В.,Фельдма

0:54:13

7

кмс

 

14

8

Голокоз Оксана

67

Одеська-2

Сувор.ДТЮ

Освіта

Голокоз О.В.

0:56:08

8

І

 

13

 

Асмолова Ірина

65

АР Крим-1

ДЮСШ3 Сімф

Динамо

Асмолов О.М.

0:58:03

9

І

 

12

 

Колеснікова Ольга

69

Микола-ка

ККСС Олімп

Україна

Дьяченко А.С.

1:26:02

10

ІІ

 

11

                       
 

Довжина дистанції:

4,1 км; 12 кп

     

Група:

Ж45

     

Прізвище та ім"я

Рік

Регіон

ДЮСШ

ФСТ

Тренери

Результ.

Місце

Квал.

Викон.

Очки

п/п

 

нар.

             

розр.

 

1

Бакута Аліна

59

м. Київ-3

 

О-Клуб

Петров В.Ж

0:40:16

І

МС

 

25

2

Рудич Людмила

63

м. Київ-3

 

О-Клуб

Петров В.Ж.

0:40:51

ІІ

І

 

22

3

Гавриленко Лідія

55

м. Київ-4

Зелеста

 

Білошицький В.М.

0:41:39

ІІІ

кмс

 

20

4

Петрова Ніна

60

м. Київ-3

 

О-Клуб

Петров В.Ж.

0:42:15

4

МС

 

18

5

Слута Людмила

63

Сумська-1

 

Спартак

самостійно

0:42:49

5

кмс

 

16

6

Половінко Світлана

62

Луганська-1

 

Освіта

самостійно

0:43:17

6

кмс

 

15

7

Зенкевич Лариса

62

Дніпр.-2

Перемога

Спартак

 

0:44:17

7

ІІ

 

14

8

Денисенко Тамара

63

Львівська

     

0:44:18

8

кмс

 

13

9

Панченко Валентина

60

Сумська-1

 

Спартак

самостійно

0:48:05

9

І

 

12

10

Стоян Людмила

63

Одеська-2

Дріада

Освіта

Місюра М.А.

1:20:43

10

І

 

11

11

Андросова Томіла

63

Дніпр.-2

Карніка

Спартак 

 

знята

 

І

   
                       
 

Довжина дистанції:

3,8 км; 13 кп

     

Група:

Ж50

     

Прізвище та ім"я

Рік

Регіон

ДЮСШ

ФСТ

Тренери

Результ.

Місце

Квал.

Викон.

Очки

п/п

 

нар.

             

розр.

 

1

Божко Тетяна

56

Черкаська

     

0:33:36

І

МС

 

25

2

Залесова Наталія

59

м. Київ-1

Славутич

 

Самостійно

0:37:44

ІІ

кмс

 

22

3

Гуцаленко Тетяна

57

Волинська

ПУМ

Динамо

Гуцаленко В

0:42:48

ІІІ

МС

 

20

4

Дьяченко Ірина

58

м. Київ-4

Зелеста

 

Білошицький В.М.

0:46:51

4

кмс

 

18

5

Іванова Тамара

58

Запор.-1

Мотор-Січ

   

0:50:16

5

І

 

16

6

Сатирь Валентина

54

Дніпр.-3

Перемога

Спартак

 

0:51:08

6

І

 

15

7

Худицька Наталія

57

Дніпр.-3

     

0:56:55

7

ІІІ

 

14

8

Власюк Євгенія

58

Одеська-3

Дріада

Освіта

самостійно

0:58:18

8

ІІ

 

13

9

Горєлова Галина

59

Дніпр.-2

Перемога

Спартак 

 

1:03:56

9

І

 

12

                       
                       
 

Довжина дистанції:

3,1 км; 10 кп

     

Група:

Ж55

     

Прізвище та ім"я

Рік

Регіон

ДЮСШ

ФСТ

Тренери

Результ.

Місце

Квал.

Викон.

Очки

п/п

 

нар.

             

розр.

 

1

Сердюк Надія

53

Полт.-1

Центуріон

   

0:32:16

І

кмс

 

25

2

Рясна Любов

50

Запор.-1

 

Икар

 

0:38:24

ІІ

МС

 

22

3

Ломанович Наталія

 

Дніпр.-2

Карніка

Спартак 

 

0:38:25

ІІІ

І

 

20

4

Мамонтова Віра

52

Дніпр.-2

Перемога

Спартак 

 

0:38:58

4

І

 

18

5

Данько Людмила

52

Луганська-1

МСК Лугор

Освіта

Данько Є. Б.

0:40:54

5

І

 

16

6

Байбуз Тамара

51

Дніпр.-3

Перемога

Спартак 

 

0:44:08

6

І

 

15

7

Карпенко Надія

52

Дніпр.-3

     

0:45:27

7

   

14

8

Троян Ніна

52

Сумська-2

КСО Орієнтир

 

самост.

0:45:54

8

І

 

13

9

Гадіяк Людмила

51

Луганська-1

КДЮСШ Звезда

Україна

самост.

0:50:53

9

І юн

 

12

 

Погодіна Алла

51

Микола-ка

ККСС Олімп

Україна

Дьяченко А.С.

0:56:17

10

ІІ

 

11

                       
                       
                       
 

Довжина дистанції:

2,5 км; 10 кп

     

Група:

Ж60

     

Прізвище та ім"я

Рік

Регіон

ДЮСШ

ФСТ

Тренери

Результ.

Місце

Квал.

Викон.

Очки

п/п

 

нар.

             

розр.

 

1

Горбунова Тетяна

49

м. Київ-1

Зелеста

 

Білошицький В.М.

0:27:08

І

ІІ

 

25

2

Марченко Ніадія

48

Запор.-1

Мотор-Січ

   

0:30:13

ІІ

ІІ

 

22

3

Маріморіч Наталія

49

Одеська-1

ДЮСШ№7

Освіта

Герт Г.В.

0:30:53

ІІІ

ІІ

 

20

4

Авраменко Людмила

48

Дніпр.-2

     

0:33:46

4

ІІІ

 

18

5

Корякова-Савойська Валентина

49

Дніпр.-2

Перемога

Спартак 

 

0:38:41

5

І

 

16

                       
                       
 

Довжина дистанції:

2,5 км; 10 кп

     

Група:

Ж65

     

Прізвище та ім"я

Рік

Регіон

ДЮСШ

ФСТ

Тренери

Результ.

Місце

Квал.

Викон.

Очки

п/п

 

нар.

             

розр.

 

1

Бухтіярова Людмила

42

Запор.-1

Мотор-Січ

   

0:27:22

І

ІІ

 

25

2

Цодікова Варвара

41

Дніпр.-2

Карніка

Спартак 

 

0:31:16

ІІ

І

 

22

3

Черкасова Галина

 

Дніпр.-2

     

0:47:00

ІІІ

   

20

                       
 

Довжина дистанції:

2,2 км; 7 кп

     

Група:

Ж70

     

Прізвище та ім"я

Рік

Регіон

ДЮСШ

ФСТ

Тренери

Результ.

Місце

Квал.

Викон.

Очки

п/п

 

нар.

             

розр.

 

1

Пох Лілія

34

Запор.-1

Мотор-Січ

   

0:25:16

І

МСМК

25

2

Цокур Алла

38

Запор.-1

Мотор-Січ

   

0:39:55

ІІ

І

 

22

3

                     
                       
 

Довжина дистанції:

2,4 км; 7 кп

     

Група:

Ч12

     

Прізвище та ім"я

Рік

Регіон

ДЮСШ

ФСТ

Тренери

Результ.

Місце

Квал.

Викон.

Очки

п/п

 

нар.

             

розр.

 

1

Меленченко Микола

97

Харків.-3

     

0:16:06

І

 

І юн

25

2

Тур Андрій

97

Полт.-2

ПОДЮСШ Колос

Колос

Пицун Г.В., Солодовн

0:17:51

ІІ

І юн

ІІ юн

22

3

Вишневський Ігор

97

Львівська

ДЮСШ-6

Освіта

Косів О.

0:19:23

ІІІ

ІІІ юн

ІІІ юн

20

4

Пилипенко Богдан

97

Луганська-2

ДЮСШ-3

 

Костина Е.А

0:19:36

4

ІІ юн

ІІІ юн

18

5

Леоньтьев Владислав

97

Луганська-2

ДЮСШ-3

 

Костина Е.А

0:20:49

5

ІІ юн

ІІІ юн

16

6

Грудецький Євген

97

Львівська

ДЮСШ-6

Освіта

Грицай Н.

0:21:18

6

ІІІ юн

ІІІ юн

15

7

Прокопенко Олександр

98

Полт.-3

ПОДЮСШ Колос

Колос

Олійник Н.І

0:22:02

7

б/р

ІІІ юн

14

8

Волков Дмитро

98

Микола-ка

ККСС Олімп

Україна

Дьяченко А.С., Свідн

0:23:15

8

І юн

ІІІ юн

13

9

Тряпіцин Анатолій

97

АР Крим-1

ДЮСШ3 Сімф

Динамо

Асмолова І.М.

0:25:16

9

ІІ юн

 

12

10

Пицун Іван

97

Полт.-2

ПОДЮСШ Колос

Колос

Пицун Г.В., Солодовн

0:25:56

10

ІІ юн

 

11

11

Карамишев Віталій

97

Чернів.

Авангард

Україна

Тумак Ю.І

0:27:32

11

ІІ юн

 

10

12

Шевченко Максим

98

Сумська-2

ОЦПО та РТМ 

Освіта 

Троян Н.Г. 

0:27:49

12

ІІ юн

 

9

13

Могуренко Віктор

97

Київська-2

ДЮСШ Ірпінь

Освіта

Березовський В.А., П

0:29:13

13

ІІІ юн

 

8

14

Задоров Павло

98

Одеська-1

ДЮСШ№7

Освіта

Іванов О.С.

0:31:41

14

І юн

 

7

15

Шелудько Валерій

99

м. Київ-5

   

Доценко О.

0:37:58

15

ІІІ юн

 

6

16

Ленюк Олег

99

Чернів.

Авангард

Україна

Тумак Ю.І

0:39:11

16

ІІІ юн

 

5

17

Кириченко Олексій

99

Одеська-2

ДЮСШ№7

Освіта

Іванов О.С.

0:39:51

17

І юн

 

4

18

Вирва Олексій

97

Микола-ка

ККСС Олімп

Україна

Дьяченко А.С., Свідн

0:40:41

18

І юн

 

3

19

Ситченко Олексій

97

м. Київ-3

КДЮСШ ПВ

 

Дудін А.В.

0:42:01

19

ІІ юн

 

2

20

Осташенко Владислав

97

Одеська-2

ДЮСШ№7

Освіта

Герт Г.В.

0:43:30

20

ІІ юн

 

1

21

Партола Владислав

97

Полт.-2

ПОДЮСШ Колос

Колос

Пицун Г.В., Солодовн

0:45:27

21

ІІ юн

   

22

Флорінський Владислав

97

Одеська-2

ДЮСШ№7

Освіта

Герт Г.В.

0:48:17

22

ІІ юн

   

23

Білошицький Володимир

98

м. Київ-4

Зелеста

 

Білошицький В.М.

знятий

 

ІІ юн

   

24

Ржепішевський Євгеній

98

м. Київ-3

ДКСК Бембі

 

Наровлянська М.Д.

знятий

 

І юн

   

25

Гриб Олександр

1

Одеська-2

ЦДЮТ Еріка

Освіта

Петренко М.

знятий

 

ІІ юн

   

26

Маліновський Руслан

98

Львівська

ДЮСШ-6

Освіта

Косів Є.

знятий

 

ІІІ юн

   

27

                     
                       
 

Клас дистанції:

юнацькі розряди

               
 

Ранг змагань

12,7

балів

               
 

ІІ

1,00

0:16:06

               
 

ІІІ

1,20

0:19:19

               
 

ІІІ юн

1,46

0:23:30

               
                       
 

Довжина дистанції:

3,2 км; 10 кп

     

Група:

Ч14

     

Прізвище та ім"я

Рік

Регіон

ДЮСШ

ФСТ

Тренери

Результ.

Місце

Квал.

Викон.

Очки

п/п

 

нар.

             

розр.

 

1

Симоненко Сергій

95

Полт.-1

ПОДЮСШ Колос

Колос

Олійник Н.І

0:20:48

І

ІІ

І

25

2

Кочін Олександр

96

Микола-ка

ККСС Олімп

Україна

Дьяченко А.С., Свідн

0:21:33

ІІ

І юн

І

22

3

Русенчик Владислав

95

Дніпр.-2

ДЮЦ Сіріус 

Спартак 

Тяпкина К.М.

0:22:01

ІІІ

кмс

І юн

20

4

Асмолов Олександр

95

АР Крим-1

ДЮСШ3 Сімф

Динамо

Асмолова І.М. Асмол

0:22:40

4

І

І юн

18

5

Андросов Сергій

95

Микола-ка

ККСС Олімп

Україна

Дьяченко А.С., Свідн

0:22:42

5

І юн

І юн

16

6

Мельніков Микита

96

Луганська-1

МСК Лугор

Освіта

Данько Є. Б.

0:24:30

6

І юн

І юн

15

7

Земляний Вячеслав

95

Луганська-1

КДЮСШ Звезда

Україна

Гадияк Л.Н.

0:24:54

7

І юн

І юн

14

8

Тур Олег

96

Полт.-2

ПОДЮСШ Колос

Колос

Пицун Г.В., Солодовн

0:25:10

8

ІІ юн

І юн

13

9

Федькайло Євген

96

Одеська-1

ДЮСШ 7

 

Герт Г.В., Іванов А.

0:25:38

9

ІІ

ІІ юн

12

10

Козицький Жан

96

Київська-1

ДЮСШ Ірпінь

Освіта

Шталлер І.М.

0:25:55

10

І юн

ІІ юн

11

11

Ковбасюк Микола

95

Ів.-Франк.

СДЮШОР УО

Освіта

Якимечко М.М.

0:27:05

11

І

ІІ юн

10

12

Мінчук Антон

95

Луганська-2

Камишне

Освітаа

Половінко С. В.

0:27:16

12

ІІ юн

ІІ юн

9

13

Дідишин Роман

95

Хмельн.

ДЮСШ 2

 

Левчик С.М.

0:29:17

13

І юн

ІІ юн

8

14

Шпік Володимир

95

Львівська

ДЮСШ-6

Освіта

Мукаліна Л.

0:30:24

14

ІІІ юн

ІІІ юн

7

15

Ступак Владислав

95

м. Київ-5

 

СФГУ

 

0:30:29

15

ІІ юн

ІІІ юн

6

16

Бернацький Володя

96

Львівська

ДЮСШ-6

Освіта

Косів О.

0:31:06

16

ІІ юн

ІІІ юн

5

17

Поздняков Віктор

95

Закарп.

 

Спартак

Фечо Г. Ю.

0:31:13

17

ІІІ

ІІІ юн

4

18

Феденко Павло

96

Хмельн.

ДЮСШ 2

 

Артамонова Н.І.

0:31:42

18

ІІ юн

ІІІ юн

3

19

Храпко Віталій

96

Чернів.

Авангард

Україна

Тумак Ю.І

0:32:09

19

ІІ юн

ІІІ юн

2

20

Рябчук Костя

96

Луганська-1

ДЮСШ-3

 

Костина Е.А

0:32:15

20

І юн

ІІІ юн

1

21

Огороднійчук Дмитро

96

Київська-2

ДЮСШ Ірпінь

Освіта

Шталлер І.М.

0:33:13

21

ІІ юн

ІІІ юн

 

22

Котомов Олександр

96

Микола-ка

ККСС Олімп

Україна

Дьяченко А.С., Свідн

0:33:15

22

ІІ юн

ІІІ юн

 

23

Кочура Віктор

95

Сумська-1

ДЮСШ№1 

Освіта 

Постельняк С.А. 

0:33:15

23

ІІ

ІІІ юн

 

24

Діденко Денис

95

Київська-2

ДЮСШ Ірпінь

Освіта

Березовський В.А., П

0:33:44

24

І юн

ІІІ юн

 

25

Качан Владислав

96

Сумська-2

ОЦПО та РТМ 

Освіта 

Троян Н.Г. 

0:33:52

25

ІІІ юн

ІІІ юн

 

26

Бубнов Антон

95

Київська-1

ДЮСШ Ірпінь

Освіта

Березовський В.А., П

0:33:53

26

І юн

ІІІ юн

 

27

Сидоренко Артем

95

Сумська-1

ДЮСШ№1 

Освіта 

Постельняк С.А. 

0:34:47

27

І юн

ІІІ юн

 

28

Суворов Едуард

96

Луганська-2

КДЮСШ Звезда

Україна

Гадияк Л.Н.

0:35:12

28

ІІ юн

ІІІ юн

 

29

Лешко Артур

96

Закарп.

 

Спартак

Фечо Г. Ю.

0:35:23

29

ІІІ

ІІІ юн

 

30

Герасимов Андрій

96

Микола-ка

ККСС Олімп

Україна

Дьяченко А.С., Свідн

0:35:38

30

ІІ юн

ІІІ юн

 

31

Петришин Віталій

96

Волинська

ПУМ

 

Гуцаленко Т

0:35:56

31

І юн

ІІІ юн

 

32

Кочерга Владислав

96

Полт.-2

ПОДЮСШ Колос

Колос

Пицун Г.В., Солодовн

0:36:19

32

І юн

ІІІ юн

 

33

Сірий Євген

95

Полт.-2

 

МОН

Олійник Н.І

0:36:46

33

ІІ

ІІІ юн

 

34

Астахов Роман

96

Львівська

ДЮСШ-6

Освіта

Косів О.

0:37:20

34

І юн

   

35

Кульбик Дмитро

96

Волинська

ПУМ

 

Гуцаленко Т

0:39:02

35

І юн

   

36

Бернацький Юрій

95

Львівська

ДЮСШ-6

Освіта

Косів Є.

0:39:11

36

ІІІ юн

   

37

Сікалюк Олександр

96

Київська-2

ДЮСШ Ірпінь

Освіта

Шталлер І.М.

0:39:18

37

ІІ юн

   

38

Долгов Артем

96

Полт.-2

ПОДЮСШ Колос

Колос

Пицун Г.В., Солодовн

0:39:38

38

ІІ юн

   

39

Аксьонов Кирил

95

АР Крим-1

ДЮСШ3 Сімф

Динамо

Асмолова І.М.

0:41:09

39

ІІ юн

   

40

Тирак Орест

95

Волинська

ПУМ

 

Гуцаленко Т

0:41:26

40

ІІ юн

   

41

Явдощук Василь

95

Одеська-2

Сувор. ДТЮ

Освіта

Явдощук Т.

0:41:39

41

ІІ юн

   

42

Падалка Дмитро

95

Полт.-2

ПОДЮСШ Колос

Колос

Олійник Н.І

0:41:56

42

ІІ

   

43

Березняк Микола

95

Житомирська

 

Русецький С.

0:42:23

43

ІІ юн

   

44

Рязанов Дмитро

95

Харків.-3

ДЮСШ 3

   

0:43:04

44

ІІ юн

   

45

Винниченко Михайло

96

Сумська-1

ДЮСШ№1 

Освіта 

Постельняк С.А. 

0:45:12

45

ІІ юн

   

46

Басов Назар

95

Закарп.

 

Спартак

Фечо Г. Ю.

0:49:14

46

ІІІ

   

47

Улітько Руслан

96

Полт.-2

ПОДЮСШ Колос

Колос

Пицун Г.В., Солодовн

0:49:27

47

ІІ юн

   

48

Нагорнюк Сергій

96

Вінницька

МДЮСШ-2

Колос

Пронтішева Л.П.

0:49:57

48

ІІ юн

   

49

Омельченко Андрій

 

Чернів.

ОЦТКЕУМ

   

0:51:50

49

І юн

   

50

Сорока Мирослав

96

м. Київ-3

СДЮШОР 12

 

Дудін,Шульженко

0:52:31

50

ІІ юн

   

51

Рєка Максим

96

Одеська-2

Сувор.ДТЮ

Освіта

Голокоз О.В.

0:55:19

51

ІІ юн

   

52

Козел Дмитро

96

Вінницька

МДЮСШ-2

Колос

Пронтішева Л.П.

0:56:53

52

ІІ юн

   

53

Марченко Євген

95

м. Київ-4

Зелеста

 

Білошицький В.М.

1:00:19

53

ІІю

   

54

Кульков Валерій

95

Одеська-2

Сувор.ДТЮ

Освіта

Голокоз О.В.

1:00:39

54

ІІ юн

   

55

Богусевич Євген

96

Одеська-2

Сувор.ДТЮ

Освіта

Голокоз О.В.

1:03:39

55

І юн

   

56

Кіфа Андрій

95

Микола-ка

ККСС Олімп

Україна

Дьяченко А.С., Свідн

1:36:29

56

ІІ юн

   

57

Вдовиченко Дмитро

96

Сумська-2

ДЮСШ№1 

Освіта 

Постельняк С.А. 

знятий

 

ІІІ юн

   

58

Пукас Віталій

95

Хмельн.

ДЮСШ 2

 

Левчик С.М.

знятий

 

ІІ юн

   

59

Ларін Віталій

95

Житомирська

 

Русецький С.

знятий

 

ІІ юн

   
                       
 

Клас дистанції:

масові розряди

               
 

Ранг змагань

73

балів

               
 

І

1,05

0:21:50

               
 

ІІ

1,23

0:25:35

               
 

ІІІ

1,46

0:30:22

               
 

ІІІ юн

1,79

0:37:14

               
                       
                       
                       
                       
 

Довжина дистанції:

4,1 км; 13 кп

     

Група:

Ч16

     

Прізвище та ім"я

Рік

Регіон

ДЮСШ

ФСТ

Тренери

Результ.

Місце

Квал.

Викон.

Очки

п/п

 

нар.

             

розр.

 

1

Селезньов Володимир

93

АР Крим-1

ДЮСШ3 Сімф

Динамо

Асмолова І.М. Асмол

0:24:03

І

кмс

 

35

2

Половинко Андрій

94

Харків.-1

КДЮСШ Темп

Україна

Попков.С.В.Нікітін М

0:24:29

ІІ

кмс

 

32

3

Сологуб Михайло

93

Київська-1

ДЮСШ Ірпінь

Освіта

Березовський В.А., П

0:25:47

ІІІ

І

 

30

4

Рогатньов Олександр

94

Полт.-1

Центуріон

 

Сердюк Н.Я.

0:27:00

4

І

 

28

5

Сокольський Микита

93

Київська-1

ДЮСШ Ірпінь

Освіта

Березовський В.А., П

0:27:16

5

кмс

 

26

6

Краснов Олександр

93

Київська-1

ДЮСШ Ірпінь

Освіта

Березовський В.А., П

0:27:24

6

кмс

 

25

7

Гичко Віталій

95

Київська-1

ДЮСШ Ірпінь

Освіта

Березовський В.А., П

0:28:52

7

І

 

24

8

Бишевець Олексій

93

Київська-1

ДЮСШ Ірпінь

Освіта

Березовський В.А., П

0:29:04

8

кмс

 

23

9

Усков Олексій

93

Київська-1

ДЮСШ Ірпінь

Освіта

Березовський В.А., П

0:29:14

9

кмс

 

22

10

Бездітний Володимир

93

Вінницька

МДЮСШ-2

Колос

Пронтішева Л.П.

0:30:03

10

І

 

21

11

Вітюк Віктор

93

Волинська

ПУМ

 

Гуцаленко Т

0:30:11

11

І

 

20

12

Безручко Максим

93

Дніпр.-1

ОДЮСШ

Спартак 

Заєрко В.В. 

0:30:44

12

І

 

19

13

Мельник Тарас

93

Волинська

Орієнт

 

Войтович

0:30:54

13

І

 

18

14

Ключников Дмитро

94

Дніпр.-1

ДЮЦ Сіріус 

Спартак 

Тяпкина К.М.,Заєрко

0:31:06

14

кмс

 

17

15

Яременко Олександр

94

Харків.-3

Дергач.ДЮСШ

Колос

Прядкіна Т.Б. Федото

0:31:29

15