Міністерство у справах сім'ї молоді та спорту України

     
   

Федерація спортивного орієнтування України

     
     

КСО "Оріон"

         
                     
   

Командний чемпіонат України з естафет на довгій дистанції

     
                     
     

Протокол результатів

         
                     
 

Місце проведення: м. Коростишів

       

11 травня 2009 р.

 
                     
   

Довжина дистанції:

5,6…7,6 км; 13…19 кп

   

Ж21Е

   
 

Ст. №

Команда

рік

Квал.

Час

Місце

Заг.

Місце

Викон.

Очки

   

Прізвище ім'я

нар.

 

етапу

на етапі

час

 

розряд

 

1

208

м. Київ - 1

     

2:25:05

       
   

Слута Ольга

86

МС

35:50

1

35:50

 

МС

 
   

Мельник Яна

84

МСМК

56:02

1

1:31:52

І

МС

126

   

Пітірімова Олена

90

МС

53:13

4

2:25:05

 

МС

 

2

202

Вінницька

     

2:28:09

       
   

Палашевська Марина

90

МС

39:43

5

39:43

 

кмс

 
   

Мазур Ольга

88

МС

58:27

3

1:38:10

ІІ

кмс

111

   

Стругальова Олена

87

МС

49:59

2

2:28:09

 

кмс

 

3

213

Харків - 1

     

2:30:32

       
   

Степанова Марина

86

кмс

39:50

6

39:50

 

кмс

 
   

Сиворонова Ольга

77

МС

58:25

2

1:38:15

ІІІ

кмс

99

   

Данилова Анастасія

87

МС

52:17

3

2:30:32

 

кмс

 

4

214

Херсонська

     

2:33:18

       
   

Федорова Олена

92

кмс

37:39

2

37:39

 

кмс

 
   

Плохенко Вікторія

83

МС

59:20

4

1:36:59

4

кмс

90

   

Іванець Євгенія

81

МС

56:19

5

2:33:18

 

кмс

 

5

211

Сумська-1

     

2:36:06

       
   

Яцина Альона

92

 

43:35

10

43:35

 

кмс

 
   

Рибачук Світлана

85

 

1:03:40

6

1:47:15

5

кмс

81

   

Рєзниченко Ольга

87

 

48:51

1

2:36:06

 

кмс

 

6

215

Ів.-Франк.

     

2:46:42

       
   

Бойко Марія

94

 

50:28

13

50:28

 

кмс

 
   

Поліщук Марія

94

 

59:24

5

1:49:52

6

кмс

72

   

Тригуб’як Ярослава

85

 

56:50

6

2:46:42

 

кмс

 

7

200

Дніпропетр.1

     

2:53:14

       
   

Дрютова Ірина

89

 

40:34

8

40:34

 

кмс

 
   

Тяпкіна Калерія

66

 

1:06:57

8

1:47:31

7

кмс

63

   

Кузнєцова Тетяна

90

 

1:05:43

10

2:53:14

 

кмс

 

8

206

Луганська-1

     

2:57:56

       
   

Зінченко Людмила

87

 

40:28

7

40:28

 

кмс

 
   

Шунякова Тетяна

87

 

1:12:37

11

1:53:05

8

кмс

54

   

Костіна Олена

72

 

1:04:51

9

2:57:56

 

кмс

 

9

207

м. Київ - 1

     

3:02:04

       
   

Петренко Галина

79

 

37:57

3

37:57

 

кмс

 
   

Пархоменко Олександра

89

 

1:12:00

10

1:49:57

9

кмс

45

   

Шульженко Віра

89

 

1:12:07

11

3:02:04

 

кмс

 

10

201

Дніпропетр.1

     

3:02:11

       
   

Огієнко Світлана

72

 

43:52

11

43:52

 

кмс

 
   

Томаш Дарія

76

 

1:04:57

7

1:48:49

10

кмс

36

   

Пасічна Ольга

85

 

1:13:22

12

3:02:11

 

кмс

 

11

212

Сумська-2

     

3:13:06

       
   

Карпенко Дар'я

92

 

50:30

14

50:30

 

І

 
   

Фінадоріна Дар’я

78

 

1:22:36

14

2:13:06

11

І

27

   

Калініченко Ганна

87

 

1:00:00

7

3:13:06

 

І

 

12

210

Одеська-1

     

3:32:08

       
   

Богомягкова Христина

91

 

40:52

9

40:52

     
   

Фролова Марина

90

 

1:15:01

12

1:55:53

12

 

18

   

Явдощук Тетяна

70

 

1:36:15

14

3:32:08

     

13

205

Київська-1

     

3:52:34

       
   

Тимощук Вікторія

93

 

47:33

12

47:33

     
   

Бикадорова Людмила

91

 

1:26:12

15

2:13:45

13

 

9

   

Макодзеба Марія

86

 

1:38:49

15

3:52:34

     

14

203

Вінницька

     

дискв.

       
   

Яременко Людмила

74

 

1:15:11

15

1:15:11

     
   

Соколовська Марія

94

 

1:18:52

13

2:34:03

     
   

Марчук Наталя

88

 

знята

         

15

204

Волинська

     

дискв.

       
   

Войтович Іра

86

 

39:31

4

39:31

     
   

Демянчук Олена

78

 

знята

         
   

Гуцаленко Тетяна

57

 

1:14:23

13

       

16

216

Харків - 1

     

дискв.

       
   

Чехунова Марина

82

 

знята

         
   

Біда Тетяна

82

 

1:07:16

9

       
   

Щипка Любов

89

 

1:04:13

8

       
                     
   

Клас дистанції:

МС

             
   

Ранг змагань

1090

балів

           
   

кмс

1,26

3:02:48

           
   

І

1,41

3:24:34

           
   

ІІ

1,66

4:00:50

           
                     
 

Суддя міжнародної категорії

     

Петров В. Ж. (м. Київ)

 
                     
 

Суддя міжнародної категорії

     

Прокопчук В. В. (м. Чернівці)

                     
 

Суддя національної категорії

     

Іваненко В. В. (м. Чернівці)

 
                     
   

Довжина дистанції:

5,6…9,6 км; 17…25 кп

   

Ч21Е

   
 

Ст. №

Команда

рік

Квал.

Час

Місце

Заг.

Місце

Викон.

Очки

   

Прізвище ім'я

нар.

 

етапу

на етапі

час

 

розряд

 

1

115

Харків - 1

     

2:27:02

       
   

Федотов Роман

74

МСМК

36:03

1

36:03

 

МС

 
   

Панченко Артем

88

кмс

57:15

4

1:33:18

І

МС

126

   

Старов Олександр

87

МС

53:44

2

2:27:02

 

МС

 

2

114

Сумська-1

     

2:30:09

       
   

Головко Володимир

87

кмс

43:31

11

43:31

 

кмс

 
   

Щербаков Максим

88

кмс

52:58

1

1:36:29

ІІ

кмс

111

   

Кандибей Євген

84

МС

53:40

1

2:30:09

 

кмс

 

3

104

Вінницька

     

2:33:14

       
   

Палашевський Андрій

90

кмс

40:08

3

40:08

 

кмс

 
   

Шматалюк В'ячеслав

87

кмс

57:13

3

1:37:21

ІІІ

кмс

99

   

Марчук Олександр

86

МС

55:53

3

2:33:14

 

кмс

 

4

120

Ів.-Франк.

     

2:35:53

       
   

Козачинський Олександ

88

кмс

39:32

2

39:32

 

кмс

 
   

Борис Андрій

80

МС

57:29

5

1:37:01

4

кмс

90

   

Фодчук Микола

90

МС

58:52

5

2:35:53

 

кмс

 

5

107

м. Київ - 1

     

2:38:06

       
   

Ткаченко Василь

71

 

41:04

7

41:04

 

кмс

 
   

Штельмах Максим

78

 

55:13

2

1:36:17

5

кмс

81

   

Фесенко Андрій

82

 

1:01:49

8

2:38:06

 

кмс

 

6

105

Закарп.

     

2:38:58

       
   

Більце Андрій

91

 

40:41

5

40:41

 

кмс

 
   

Фечо Георгій

87

 

1:00:46

9

1:41:27

6

кмс

72

   

Мухідінов Вячеслав

76

 

57:31

4

2:38:58

 

кмс

 

7

102

Дніпропетр.1

     

2:50:26

       
   

Косицін Дмитро

86

 

40:25

4

40:25

 

кмс

 
   

Фесенко Євген

90

 

1:06:23

13

1:46:48

7

кмс

63

   

Ласкаржевський Владис

ла 82

1:03:38

10

2:50:26

 

кмс

 

8

117

Харків - 2

     

2:52:44

       
   

Долгих Роман

88

 

41:00

6

41:00

 

кмс

 
   

Остапюк Тарас

87

 

1:07:00

14

1:48:00

8

кмс

54

   

Уфімцев Олексій

83

 

1:04:44

12

2:52:44

 

кмс

 

9

113

Полтавська-1

     

2:54:05

       
   

Ніколаєнко Руслан

88

 

47:05

15

47:05

 

кмс

 
   

Петкевич Сергій

83

 

57:58

6

1:45:03

9

кмс

45

   

Коноваленко Юрій

85

 

1:09:02

15

2:54:05

 

кмс

 

10

108

м. Київ - 1

     

2:55:26

       
   

Пархоменко В'ячеслав

59

 

44:14

12

44:14

 

кмс

 
   

Трухан Ігор

62

 

1:03:53

11

1:48:07

10

кмс

36

   

Рибаков Олександр

40

 

1:07:19

14

2:55:26

 

кмс

 

11

101

АР Крим-1

     

2:56:13

       
   

Грінишин Олексій

89

 

52:08

21

52:08

 

кмс

 
   

Шешуков Олександр

78

 

1:03:28

10

1:55:36

11

кмс

27

   

Асмолов Олексій

89

 

1:00:37

7

2:56:13

 

кмс

 

12

116

Харків - 1

     

2:56:55

       
   

Санькін Олександр

77

 

49:04

18

49:04

 

кмс

 
   

Плахотнік Дмитро

87

 

1:08:57

17

1:58:01

12

кмс

18

   

Ігнатьєв Олексій

77

 

58:54

6

2:56:55

 

кмс

 

13

109

м. Київ - 2

     

3:08:32

       
   

Олешко Сергій

85

 

45:12

13

45:12

 

І

 
   

Купрієц Антон

85

 

1:08:52

16

1:54:04

13

І

9

   

Чумак Дмитро

81

 

1:14:28

17

3:08:32

 

І

 

14

119

Чернівецька

     

3:15:02

       
   

Чобан Олександр

   

50:52

19

50:52

 

І

 
   

Савенков Олександр

86

 

1:17:20

20

2:08:12

14

І

 
   

Тумак Юрій

85

 

1:06:50

13

3:15:02

 

І

 

15

110

м. Київ - 2

     

3:15:40

       
   

Хоменко Іван

83

 

48:50

17

48:50

 

І

 
   

Заїка Сергій

85

 

1:04:49

12

1:53:39

15

І

 
   

Коваль Денис

93

 

1:22:01

19

3:15:40

 

І

 

16

122

Кишинев

     

3:18:59

       
   

Улькін Ігор

64

 

51:02

20

51:02

 

І

 
   

Череску Павел

63

 

1:14:51

18

2:05:53

п/к

І

 
   

Дудко Юрій

68

 

1:13:06

16

3:18:59

 

І

 

17

111

м. Київ - 4

     

3:23:57

       
   

Білошицький Андрій

84

 

42:06

8

42:06

 

ІІ

 
   

Білошицький Сергій

91

 

1:16:47

19

1:58:53

16

ІІ

 
   

Білошицький Віктор

89

 

1:25:04

20

3:23:57

 

ІІ

 

18

103

Дніпропетр.1

     

Дискв.

       
   

Кузнєцов Юрій

68

 

43:29

10

43:29

     
   

Рудаков Володимир

59

 

mp

         
   

Лаукерт Андрій

71

 

1:02:06

9

       

19

106

Київська-1

     

Дискв.

       
   

Стрижак Артем

86

 

знятий

         
   

Яременко Євгенія

88

 

1:08:46

15

       
   

Шеремет Олександр

84

 

1:04:26

11

       

20

112

м. Київ - 5

     

Дискв.

       
   

Мазур Михайло

82

 

знятий

         
   

Сквирський Олексій

85

 

1:19:05

21

       
   

Мелашенко Дмитро

78

 

1:32:29

21

       

21

121

Fancy

     

Дискв.

       
   

Балабанов Павел

83

 

42:15

9

42:15

     
   

Балабанов Пётр

78

 

58:23

7

1:40:38

     
   

Балабанова Ірина

79

 

знятий

         

22

118

Харків - 2

     

Дискв.

       
   

Роскоп Сергій

88

 

47:55

16

47:55

     
   

Бєлоусов Віталій

83

 

1:58:50

22

2:46:45

     
   

Юрик Олександр

75

 

знятий

         
                     
   

Клас дистанції:

МС

             
   

Ранг змагань

810

балів

           
   

кмс

1,23

3:00:51

           
   

І

1,38

3:22:54

           
   

ІІ

1,62

3:58:12

           
                     
 

Суддя міжнародної категорії

     

Петров В. Ж. (м. Київ)

 
                     
 

Суддя міжнародної категорії

     

Прокопчук В. В. (м. Чернівці)

                     
 

Суддя національної категорії

     

Іваненко В. В. (м. Чернівці)

 
                     
                     
                   
                   
     

КСО "Оріон"

         
                     
                   
                     
     

Протокол результатів

         
                     
 

Місце проведення: м. Коростишів

       

11 травня 2009 р.

 
                     
   

Довжина дистанції:

2,4 км; 9 кп

     

Ж12

   
 

Ст. №

Команда

рік

Квал.

Час

Місце

Заг.

Місце

Викон.

Очки

   

Прізвище ім'я

нар.

 

етапу

на етапі

час

 

розряд

 

1

274

Полтавська-3

     

2:38:21

       
   

Кухта Аліна

97

ІІ юн

27:03

1

27:03

     
   

Симоненко Каріна

97

ІІ юн

39:41

1

1:06:44

І

 

66

   

Матвєєва Анна

98

ІІІ юн

1:31:37

1

2:38:21

     

2

273

Одеська-2 п/к

     

Дискв.

       
   

Яцута Аня

98

ІІ юн

55:19

2

55:19

     
   

Гриб Олександр

01

ІІ юн

1:03:03

2

1:58:22

     
   

Смольский Володимир

79

ІІ

зійшов

         
                     
   

Довжина дистанції:

3,1 км; 12 кп

     

Ж14

   
 

Ст. №

Команда

рік

Квал.

Час

Місце

Заг.

Місце

Викон.

Очки

   

Прізвище ім'я

нар.

 

етапу

на етапі

час

 

розряд

 

1

270

Сумська-1

     

1:34:20

       
   

Шубіна Валерія

95

ІІ

34:15

1

34:15

 

І юн

 
   

Москаленко Дар'я

96

ІІ

31:33

1

1:05:48

І

І юн

66

   

Постельняк Олена

96

ІІ

28:32

1

1:34:20

 

І юн

 

2

268

Полтавська-2

     

1:44:49

       
   

Корнієнко Дар'я

95

ІІ

35:17

2

35:17

 

ІІ юн

 
   

Малих Яна

95

ІІІ

34:37

2

1:09:54

ІІ

ІІ юн

51

   

Полуботько Світлана

95

ІІ

34:55

2

1:44:49

 

ІІ юн

 

3

267

м. Київ - 3

     

2:08:19

       
   

Волкова Валя

97

ІІ юн

48:30

4

48:30

 

ІІІ юн

 
   

Гудим Анна

95

І юн

41:59

3

1:30:29

ІІІ

ІІІ юн

39

   

Летичевська Віроніка

96

ІІ юн

37:50

3

2:08:19

 

ІІІ юн

 

4

271

Сумська-2

     

2:38:13

       
   

Гапонюк Анна

96

ІІІ юн

47:03

3

47:03

     
   

Назаренко Дар'я

96

ІІІ юн

43:20

4

1:30:23

4

 

30

   

Тисячник Катерина

96

ІІ юн

1:07:50

4

2:38:13

     

5

269

Полтавська-2

     

3:10:59

       
   

Щербова Альбіна

95

ІІІ юн

55:16

5

55:16

     
   

Захарченко Марія

96

ІІ юн

52:42

5

1:47:58

5

 

21

   

Некрасова Настя

98

б/р

1:23:01

5

3:10:59

     
                     
   

Клас дистанції:

юнацькі розряди

         
   

Ранг змагань

22,6

балів

           
   

І юн

1,08

1:41:53

           
   

ІІ юн

1,29

2:01:41

           
   

ІІІ юн

1,58

2:29:03

           
                     
   

Довжина дистанції:

3,5 км; 11 кп

     

Ж16

   
 

Ст. №

Команда

рік

Квал.

Час

Місце

Заг.

Місце

Викон.

Очки

   

Прізвище ім'я

нар.

 

етапу

на етапі

час

 

розряд

 

1

264

Полтавська-1

     

1:38:18

       
   

Матяш Ірина

94

ІІ

31:27

2

31:27

 

І

 
   

Колеснікова Анастасія

94

ІІ

34:34

3

1:06:01

І

І

96

   

Гайдук Ольга

93

ІІ

32:17

1

1:38:18

 

І

 

2

263

м. Київ - 1

     

1:42:46

       
   

Ботік Анна

94

І

38:41

7

38:41

 

І

 
   

Руднєва Віка

95

І юн

30:36

1

1:09:17

ІІ

І

81

   

Фокіна Таїсія

94

І

33:29

2

1:42:46

 

І

 

3

261

Львівська

     

1:55:29

       
   

Штик Соломія

94

І

34:37

5

34:37

 

ІІ

 
   

Матвіїв Ірина

94

ІІ

41:54

5

1:16:31

ІІІ

ІІ

69

   

Давиденко Тетяна

94

ІІ юн

38:58

4

1:55:29

 

ІІ

 

4

266

Харків - 3

     

1:58:04

       
   

Рудик Інна

93

І

34:35

4

34:35

 

ІІ

 
   

Перепелиця Марія

96

ІІ

42:37

6

1:17:12

4

ІІ

60

   

Зубенко Катерина

93

І

40:52

5

1:58:04

 

ІІ

 

5

260

АР Крим-1

     

1:58:24

       
   

Філонова Марина

94

 

38:40

6

38:40

 

ІІ

 
   

Юрченко Ліда

94

 

30:40

2

1:09:20

5

ІІ

51

   

Хохлова Тетяна

96

 

49:04

7

1:58:24

 

ІІ

 

6

259

Чернівецька

     

2:09:19

       
   

Тарице Анна-Марія

96

 

44:18

8

44:18

 

ІІІ

 
   

Затинайченко Ксенія

94

 

41:40

4

1:25:58

6

ІІІ

42

   

Цуркан Інна

93

 

43:21

6

2:09:19

 

ІІІ

 
 

262

Луганська-2

     

дискв.

       
   

Нестерова Катерина

94

 

32:50

3

32:50

     
   

Левченко Катерина

94

 

43:41

7

1:16:31

     
   

Буланова Анна

93

 

знята

         
 

265

Харків - 2

     

дискв.

       
   

Федосєєва Ганна

93

 

29:54

1

29:54

     
   

Долженко Анастасія

93

 

знята

         
   

Андросович Ганна

93

 

38:49

3

       
                     
   

Клас дистанції:

масові розряди

           
   

Ранг змагань

69

балів

           
   

І

1,05

1:43:13

           
   

ІІ

1,23

2:00:55

           
   

ІІІ

1,46

2:23:31

           
                     
   

Довжина дистанції:

4,1 км; 12 кп

     

Ж18

   
 

Ст. №

Команда

рік

Квал.

Час

Місце

Заг.

Місце

Викон.

Очки

   

Прізвище ім'я

нар.

 

етапу

на етапі

час

 

розряд

 

1

255

Луганська-1

     

1:46:52

       
   

Вакуленко Анна

93

І

32:15

2

32:15

 

кмс

 
   

Сухарєвска Вікторія

94

І

30:33

1

1:02:48

І

кмс

96

   

Сухарєвска Олена

92

І

44:04

4

1:46:52

 

кмс

 

2

257

Харків - 1

     

1:50:17

       
   

Благодарна Інна

91

кмс

32:07

1

32:07

 

кмс

 
   

Орлова Вікторія

92

І

44:01

3

1:16:08

ІІ

кмс

81

   

Суздалова Марина

91

кмс

34:09

1

1:50:17

 

кмс

 

3

258

Черкаська

     

1:54:00

       
   

Фесенко Віталіна

91

кмс

37:37

3

37:37

 

І

 
   

Фесенко Аліна

93

І

39:24

2

1:17:01

ІІІ

І

69

   

Москаленко Віталіна

93

І

36:59

2

1:54:00

 

І

 

4

256

Полтавська-1

     

2:16:23

       
   

Сорокіна Надія

92

кмс

52:22

4

52:22

 

ІІ

 
   

Сацька Олександра

92

кмс

46:14

4

1:38:36

4

ІІ

60

   

Сердюк Євгенія

92

кмс

37:47

3

2:16:23

 

ІІ

 
                     
   

Клас дистанції:

кмс

             
   

Ранг змагань

240

балів

           
   

кмс

1,05

1:52:13

           
   

І

1,20

2:08:14

           
   

ІІ

1,38

2:27:29

           
                     
   

Довжина дистанції:

6,0 км; 15 кп

     

Ж20

   
 

Ст. №

Команда

рік

Квал.

Час

Місце

Заг.

Місце

Викон.

Очки

   

Прізвище ім'я

нар.

 

етапу

на етапі

час

 

розряд

 

1

248

Дніпропетр.1

     

2:23:13

       
   

Калиновська Анастасія

89

кмс

47:27

1

47:27

 

кмс

 
   

Ткачук Тетяна

91

кмс

48:24

1

1:35:51

І

кмс

96

   

Кравчук Юлія

94

кмс

47:22

1

2:23:13

 

кмс

 

2

250

Харків - 1

     

3:00:46

       
   

Панченко Лілія

90

кмс

55:33

3

55:33

 

ІІ

 
   

Снисар Інна

92

ІІ

1:06:52

3

2:02:25

ІІ

ІІ

81

   

Тютюнник Ольга

89

кмс

58:21

3

3:00:46

 

ІІ

 

3

249

Дніпропетр.1

     

3:08:23

       
   

Петрухіна Яна

90

кмс

1:12:47

4

1:12:47

 

ІІ

 
   

Кузнєцова Ніна

95

І

59:05

2

2:11:52

ІІІ

ІІ

69

   

Коток Наталія

95

І

56:31

2

3:08:23

 

ІІ

 

4

247

Луганська-1

     

дискв.

       
   

Котова Наталя

90

 

53:25

2

53:25

     
   

Данько Ія

90

 

знята

         
   

Пушкина Анастасія

92

 

1:02:54

4

       
                     
   

Клас дистанції:

кмс

             
   

Ранг змагань

203

балів

           
   

кмс

1,05

2:30:23

           
   

І

1,20

2:51:52

           
   

ІІ

1,38

3:17:38

           
   

ІІІ

1,66

3:57:44

           
                     
   

Довжина дистанції:

3,9 км; 13 кп

     

Ж21А

   
 

Ст. №

Команда

рік

Квал.

Час

Місце

Заг.

Місце

Викон.

Очки

   

Прізвище ім'я

нар.

 

етапу

на етапі

час

 

розряд

 

1

226

Сумська-2

     

2:03:35

       
   

Зикова Лілія

70

кмс

42:27

3

42:27

 

кмс

 
   

Симаніна Анна

88

І

38:00

1

1:20:27

І

кмс

66

   

Троян Анна

88

І

43:08

3

2:03:35

 

кмс

 

2

222

Львівська

     

2:21:44

       
   

Літвінова Анастасія

88

кмс

1:00:04

6

1:00:04

 

І

 
   

Зозуля Оксана

93

І

39:47

2

1:39:51

ІІ

І

51

   

Клочан Світлана

88

кмс

41:53

2

2:21:44

 

І

 

3

227

Хмельницька

     

2:23:08

       
   

Лиса Олеся

84

І

56:20

5

56:20

 

І

 
   

Гаврилюк Наталія

86

кмс

46:49

4

1:43:09

ІІІ

І

39

   

Колісецька Вікторія

69

кмс

39:59

1

2:23:08

 

І

 

4

221

АР Крим-1

     

2:24:12

       
   

Тімошева Надія

88

кмс

32:46

1

32:46

 

І

 
   

Асмолова Ірина

65

І

53:29

5

1:26:15

4

І

30

   

Тагінцева Катерина

91

ІІ

57:57

4

2:24:12

 

І

 

5

224

Миколаївська п/к

     

Дискв.

       
   

Турок Марія

91

 

33:00

2

33:00

     
   

Колеснікова Ольга

69

 

1:28:34

6

2:01:34

п/к

   
   

Гриб Наталія

73

 

знята

         

6

225

Полтавська-1

     

Дискв.

       
   

Рєзнік Вікторія

86

 

54:43

4

54:43

     
   

Пуха Оксана

87

 

43:26

3

1:38:09

     
   

Бовт Юлія

94

 

знята

         
                     
   

Клас дистанції:

кмс

             
   

Ранг змагань

233

балів

           
   

кмс

1,05

2:09:46

           
   

І

1,20

2:28:18

           
   

ІІ

1,38

2:50:33

           
   

ІІІ

1,66

3:25:09

           
                     
   

Довжина дистанції:

3,8 км; 13 кп

     

Ж110

   
 

Ст. №

Команда

рік

Квал.

Час

Місце

Заг.

Місце

Викон.

Очки

   

Прізвище ім'я

нар.

 

етапу

на етапі

час

 

розряд

 

1

235

Сумська-1

     

2:10:39

       
   

Дрозд Олена

70

 

37:40

2

37:40

     
   

Слута Людмила

63

 

39:15

1

1:16:55

І

 

66

   

Панченко Валентина

60

 

53:44

3

2:10:39

     

2

233

м. Київ - 3

     

2:13:56

       
   

Телесань Наталія

64

 

37:18

1

37:18

     
   

Ускова Світлана

71

 

45:03

2

1:22:21

ІІ

 

51

   

Наровлянська Марина

73

 

51:35

2

2:13:56

     

3

236

Харків - 2

     

2:22:00

       
   

Суркова Олена

67

 

47:01

5

47:01

     
   

Прядкіна Тетяна

77

 

45:04

3

1:32:05

ІІІ

 

39

   

Павлюченко Ірина

65

 

49:55

1

2:22:00

     

4

234

Одеська-2

     

2:55:51

       
   

Голокоз Оксана

67

 

42:40

3

42:40

     
   

Стоян Людмила

63

 

57:12

4

1:39:52

4

 

30

   

Мельнiкова Тетяна

72

 

1:15:59

5

2:55:51

     

5

232

Дніпропетр.-3 п/к

     

3:06:04

       
   

Янчицька Міла

97

 

1:01:36

6

1:01:36

     
   

Худицька Наталія

57

 

1:06:53

5

2:08:29

п/к

   
   

Сатирь Валентина

54

 

57:35

4

3:06:04

     

6

231

Дніпропетр.-2

     

Дискв.

       
   

Кулікова Ольга

87

 

43:21

4

43:21

     
   

Андросова Томіла

63

 

знята

         
   

Ломанович Наталія

   

знята

         
                     
   

Довжина дистанції:

3,6 км; 13 кп

     

Ж135

   
 

Ст. №

Команда

рік

Квал.

Час

Місце

Заг.

Місце

Викон.

Очки

   

Прізвище ім'я

нар.

 

етапу

на етапі

час

 

розряд

 

1

238

м. Київ - 3

     

1:46:44

       
   

Петрова Ніна

60

 

34:22

3

34:22

     
   

Бакута Аліна

59

 

33:37

1

1:07:59

І

 

66

   

Рудич Людмила

63

 

38:45

3

1:46:44

     

2

239

м. Київ - 4

     

1:48:19

       
   

Гавриленко Лідія

55

 

31:13

1

31:13

     
   

Дьяченко Ірина

58

 

44:56

3

1:16:09

ІІ

 

51

   

Баглик Олена

67

 

32:10

1

1:48:19

     

3

240

Одеська-1 п/к

     

2:36:03

       
   

Маріморіч Наталія

49

 

51:32

4

51:32

     
   

Власюк Євгенія

58

 

36:44

2

1:28:16

п/к

   
   

Петренко Марина

84

 

1:07:47

4

2:36:03

     
 

237

Запорізька

     

Дискв.

       
   

Рясна Любов

50

 

34:16

2

34:16

     
   

Храпун Ірина

60

 

знята

         
   

Овчаренко Оксана

68

 

33:03

2

       
                     
   

Довжина дистанції:

2,5 км; 11 кп

     

Ж160

   
 

Ст. №

Команда

рік

Квал.

Час

Місце

Заг.

Місце

Викон.

Очки

   

Прізвище ім'я

нар.

 

етапу

на етапі

час

 

розряд

 

1

246

м. Київ - 1

     

1:19:12

       
   

Пархоменко Тетяна

58

 

22:14

1

22:14

     
   

Горбунова Тетяна

49

 

29:54

1

52:08

І

 

66

   

Залесова Наталія

59

 

27:04

1

1:19:12

     

2

243

Дніпропетр.-2

     

1:58:02

       
   

Зенкевич Лариса

62

 

28:17

2

28:17

     
   

Авраменко Людмила

48

 

46:24

3

1:14:41

ІІ

 

51

   

Корякова-Савойська Валерія

49

 

43:21

4

1:58:02

     

3

242

Дніпропетр.-2

     

2:05:06

       
   

Горєлова Галина

59

 

30:53

4

30:53

     
   

Черкасова Галина

   

54:27

5

1:25:20

ІІІ

 

39

   

Цодікова Варвара

41

 

39:46

3

2:05:06

     

4

244

Дніпропетр.-3 п/к

     

2:05:37

       
   

Байбуз Тамара

51

 

42:38

5

42:38

     
   

Карпенко Надія

52

 

48:09

4

1:30:47

п/к

   
   

Мамонтова Віра

52

 

34:50

2

2:05:37

     

5

245

Запорізька

     

Дискв.

       
   

Марченко Ніадія

48

 

28:30

3

28:30

     
   

Бухтіярова Людмила

42

 

41:03

2

1:09:33

     
   

Іванова Тамара

58

 

знята

         
                     
   

Довжина дистанції:

2,4 км; 9 кп

     

Ч12

   
 

Ст. №

Команда

рік

Квал.

Час

Місце

Заг.

Місце

Викон.

Очки

   

Прізвище ім'я

нар.

 

етапу

на етапі

час

 

розряд

 

1

167

Луганська-2

     

1:05:38

       
   

Пилипенко Богдан

97

ІІ юн

19:13

1

19:13

 

І юн

 
   

Леоньтьев Владислав

97

ІІ юн

23:00

2

42:13

І

І юн

66

   

Овчинникова Олена

97

ІІ юн

23:25

4

1:05:38

 

І юн

 

2

174

Миколаївська

     

1:12:20

       
   

Волков Дмитро

98

І юн

24:27

2

24:27

 

ІІ юн

 
   

Ісаєва Євгенія

98

І юн

22:42

1

47:09

ІІ

ІІ юн

51

   

Вирва Олексій

97

І юн

25:11

6

1:12:20

 

ІІ юн

 

3

168

Полтавська-2

     

1:14:11

       
   

Пицун Іван

97

ІІ юн

24:48

3

24:48

 

ІІ юн

 
   

Партола Владислав

97

ІІ юн

30:05

7

54:53

ІІІ

ІІ юн

39

   

Тур Андрій

97

І юн

19:18

1

1:14:11

 

ІІ юн

 

4

171

Львівська

     

1:14:57

       
   

Маліновський Руслан

98

ІІІ юн

26:43

4

26:43

 

ІІ юн

 
   

Грудецький Євген

97

ІІІ юн

24:00

3

50:43

4

ІІ юн

30

   

Вишневський Ігор

97

ІІІ юн

24:14

5

1:14:57

 

ІІ юн

 

5

172

м. Київ - 3 п/к

     

1:27:02

       
   

Шелудько Валерій

99

 

40:17

7

40:17

 

ІІІ юн

 
   

Климчук Анна

97

 

25:29

5

1:05:46

п/к

ІІІ юн

 
   

Котляр Поліна

99

 

21:16

2

1:27:02

 

ІІІ юн

 

6

170

Київська-2 п/к

     

1:28:22

       
   

Тряпіцин Анатолій

97

 

40:18

8

40:18

 

ІІІ юн

 
   

Могуренко Віктор

97

 

24:55

4

1:05:13

п/к

ІІІ юн

 
   

Зазека Олександр

86

 

23:09

3

1:28:22

 

ІІІ юн

 

7

173

м. Київ - 4 п/к

     

1:37:48

       
   

Білошицький Володимир

98

 

35:23

6

35:23

 

ІІІ юн

 
   

Марченко Євген

95

 

27:56

6

1:03:19

п/к

ІІІ юн

 
   

Прокопенко Олександр

98

 

34:29

7

1:37:48

 

ІІІ юн

 

8

169

Одеська-2

     

1:57:31

       
   

Кириченко Олексій

99

 

35:13

5

35:13

     
   

Осташенко Владислав

97

 

37:39

8

1:12:52

5

 

21

   

Флорінський Владислав

97

 

44:39

8

1:57:31

     
                     
   

Клас дистанції:

юнацькі розряди

         
   

Ранг змагань

17,9

балів

           
   

І юн

1,05

1:08:55

           
   

ІІ юн

1,26

1:22:42

           
   

ІІІ юн

1,54

1:41:05

           
                     
   

Довжина дистанції:

3,1 км; 10 кп

     

Ч14

   
 

Ст. №

Команда

рік

Квал.

Час

Місце

Заг.

Місце

Викон.

Очки

   

Прізвище ім'я

нар.

 

етапу

на етапі

час

 

розряд

 

1

152

Миколаївська

     

1:10:02

       
   

Кочін Олександр

96

І юн

23:02

5

23:02

 

І

 
   

Андросова Тетяна

97

І юн

22:51

1

45:53

І

І

66

   

Андросов Сергій

95

І юн

24:09

3

1:10:02

 

І

 

2

150

Луганська-1

     

1:15:34

       
   

Земляний Вячеслав

95

І юн

21:48

3

21:48

 

І юн

 
   

Мельніков Микита

96

І юн

24:36

3

46:24

ІІ

І юн

51

   

Рябчук Костя

96

І юн

29:10

6

1:15:34

 

І юн

 

3

147

Київська-1

     

1:16:13

       
   

Козицький Жан

96

І юн

27:18

12

27:18

 

І юн

 
   

Бубнов Антон

95

І юн

29:32

7

56:50

ІІІ

І юн

39

   

Гичко Віталій

95

І

19:23

1

1:16:13

 

І юн

 

4

154

Одеська-1

     

1:17:04

       
   

Федькайло Євген

96

ІІ

21:47

1

21:47

 

ІІ юн

 
   

Герт Анастасія

96

ІІ

24:12

2

45:59

4

ІІ юн

30

   

Задоров Павло

98

І юн

31:05

11

1:17:04

 

ІІ юн

 

5

157

Полтавська-2

     

1:18:39

       
   

Тур Олег

96

 

21:53

4

21:53

 

ІІ юн

 
   

Улітько Руслан

96

 

25:35

4

47:28

5

ІІ юн

21

   

Кочерга Владислав

96

 

31:11

12

1:18:39

 

ІІ юн

 

6

149

Львівська

     

1:19:32

       
   

Астахов Роман

96

 

26:12

10

26:12

 

ІІ юн

 
   

Бернацький Володя

96

 

29:50

8

56:02

6

ІІ юн

12

   

Шпік Володимир

95

 

23:30

2

1:19:32

 

ІІ юн

 

7

161

Хмельницька

     

1:21:49

       
   

Дідишин Роман

95

 

23:36

6

23:36

 

ІІ юн

 
   

Феденко Павло

96

 

28:12

6

51:48

7

ІІ юн

3

   

Пукас Віталій

95

 

30:01

9

1:21:49

 

ІІ юн

 

8

145

Волинська

     

1:24:07

       
   

Кульбик Дмитро

96

 

28:19

13

28:19

 

ІІ юн

 
   

Петришин Віталій

96

 

26:24

5

54:43

8

ІІ юн

 
   

Тирак Орест

95

 

29:24

7

1:24:07

 

ІІ юн

 

9

146

Закарп.

     

1:26:00

       
   

Поздняков Віктор

95

 

25:12

8

25:12

 

ІІ юн

 
   

Лешко Артур

96

 

35:24

10

1:00:36

9

ІІ юн

 
   

Басов Назар

95

 

25:24

5

1:26:00

 

ІІ юн

 

10

151

Луганська-2

     

1:26:07

       
   

Мінчук Антон

95

 

21:47

1

21:47

 

ІІ юн

 
   

Суворов Едуард

96

 

33:56

9

55:43

10

ІІ юн

 
   

Кримцева Аліна

95

 

30:24

10

1:26:07

 

ІІ юн

 

11

159

Сумська-1

     

1:42:58

       
   

Сидоренко Артем

95

 

27:01

11

27:01

 

ІІІ юн

 
   

Винниченко Михайло

96

 

51:45

17

1:18:46

11

ІІІ юн

 
   

Кочура Віктор

95

 

24:12

4

1:42:58

 

ІІІ юн

 

12

158

Полтавська-2

     

1:45:00

       
   

Падалка Дмитро

95

 

31:15

15

31:15

 

ІІІ юн

 
   

Сірий Євген

95

 

38:43

13

1:09:58

12

ІІІ юн

 
   

Долгов Артем

96

 

35:02

13

1:45:00

 

ІІІ юн

 

13

162

Чернівецька

     

1:47:57

       
   

Храпко Віталій

96

 

25:40

9

25:40

 

ІІІ юн

 
   

Карамишев Віталій

97

 

37:04

11

1:02:44

13

ІІІ юн

 
   

Ленюк Олег

99

 

45:13

16

1:47:57

 

ІІІ юн

 

14

148

Київська-2

     

1:54:41

       
   

Діденко Денис

95

 

35:19

16

35:19

     
   

Огороднійчук Дмитро

96

 

44:20

15

1:19:39

14

   
   

Сікалюк Олександр

96

 

35:02

13

1:54:41

     

15

153

Миколаївська

     

1:58:17

       
   

Герасимов Андрій

96

 

45:46

17

45:46

     
   

Кіфа Андрій

95

 

42:41

14

1:28:27

15

   
   

Котомов Олександр

96

 

29:50

8

1:58:17

     

16

156

Одеська-2 п/к

     

2:07:08

       
   

Мельников Олександр

93

 

24:18

7

24:18

     
   

Кульков Валерій

95

 

1:04:48

18

1:29:06

п/к

   
   

Гриб Наталія

73

 

38:02

15

2:07:08

     

17

155

Одеська-2

     

2:48:33

       
   

Рєка Максим

96

 

1:07:27

18

1:07:27

     
   

Богусевич Євген

96

 

37:26

12

1:44:53

16

   
   

Явдощук Василь

95

 

1:03:40

17

2:48:33

     
 

160

Сумська-2

     

Дискв.

       
   

Качан Владислав

96

 

31:07

14

31:07

     
   

Шевченко Максим

98

 

47:22

16

1:18:29

     
   

Вдовиченко Дмитро

96

 

знятий

         
                     
   

Клас дистанції:

юнацькі розряди

         
   

Ранг змагань

43

балів

           
   

І

1,00

1:05:38

           
   

ІІ

1,17

1:16:47

           
   

ІІІ

1,38

1:30:34

           
   

ІІІ юн

1,70

1:51:35

           
                     
   

Довжина дистанції:

4,4 км; 11 кп

     

Ч16

   
 

Ст. №

Команда

рік

Квал.

Час

Місце

Заг.

Місце

Викон.

Очки

   

Прізвище ім'я

нар.

 

етапу

на етапі

час

 

розряд

 

1

182

Київська-1

     

1:27:49

       
   

Сокольський Микита

93

кмс

30:29

2

30:29

 

кмс

 
   

Бишевець Олексій

93

ксм

30:18

2

1:00:47

І

кмс

96

   

Сологуб Михайло

93

І

27:02

1

1:27:49

 

кмс

 

2

186

Полтавська-1

     

1:42:13

       
   

Льон Олександр

94

І

33:16

5

33:16

 

І

 
   

Рогатньов Олександр

94

І

34:26

4

1:07:42

ІІ

І

81

   

Симоненко Сергій

95

ІІ

34:31

3

1:42:13

 

І

 

3

183

Київська-1

     

1:46:15

       
   

Усков Олексій

93

кмс

41:25

8

41:25

 

ІІ

 
   

Дорошенко Євген

93

кмс

34:24

3

1:15:49

ІІІ

ІІ

69

   

Краснов Олександр

93

кмс

30:26

2

1:46:15

 

ІІ

 

4

179

Вінницька

     

1:48:50

       
   

Бездітний Володимир

93

І

28:46

1

28:46

 

ІІ

 
   

Марчук Андрій

93

І

38:53

6

1:07:39

4

ІІ

60

   

Годонюк Микола

94

І

41:11

8

1:48:50

 

ІІ

 

5

178

АР Крим-1

     

1:53:52

       
   

Асмолов Олександр

95

 

32:19

3

32:19

 

ІІ

 
   

Вареник Андрій

94

 

45:13

9

1:17:32

5

ІІ

51

   

Хасанов Артем

93

 

36:20

4

1:53:52

 

ІІ

 

6

184

Львівська

     

1:54:30

       
   

Багрій Олег

93

 

43:52

9

43:52

 

ІІ

 
   

Хопта Роман

93

 

30:14

1

1:14:06

6

ІІ

42

   

Васько Павло

93

 

40:24

7

1:54:30

 

ІІ

 

7

185

м. Київ - 3 п/к

     

1:54:34

       
   

Потопальський Вадим

94

 

32:55

4

32:55

 

ІІ

 
   

Коріновський Олексій

94

 

42:56

8

1:15:51

п/к

ІІ

 
   

Сіненко Володимир

92

 

38:43

5

1:54:34

 

ІІ

 

8

176

Сумська-2

     

1:58:00

       
   

Костенецький Костянти

н 94

 

39:07

7

39:07

 

ІІ

 
   

Коробов Артем

93

 

39:11

7

1:18:18

7

ІІ

33

   

Клець Олексій

93

 

39:42

6

1:58:00

 

ІІ

 

9

187

Полтавська-2

     

2:16:59

       
   

Кобяк Олександр

93

 

33:18

6

33:18

     
   

Кухта Владислав

93

 

54:10

11

1:27:28

6

 

24

   

Ставицький Олександр

93

 

49:31

9

2:16:59

     

10

180

Вінницька

     

2:45:29

       
   

Козел Дмитро

96

 

44:41

10

44:41

     
   

Нагорнюк Сергій

96

 

50:14

10

1:34:55

8

 

15

   

Захарова Поліна

94

 

1:10:34

10

2:45:29

     

11

177

Харків - 3

     

дискв.

       
   

Рязанов Дмитро

95

 

1:13:57

12

1:13:57

     
   

Меленченко Микола

97

 

1:29:21

12

2:43:18

     
   

Андріенко Яна

93

 

знятий

         

12

181

Закарп.

     

дискв.

       
   

Касьянов Олександр

94

 

45:30

11

45:30

     
   

Соханич Андрій

94

 

36:18

5

1:21:48

     
                     
                     
   

Клас дистанції:

кмс

             
   

Ранг змагань

183

балів

           
   

кмс

1,02

1:29:34

           
   

І

1,17

1:42:45

           
   

ІІ

1,35

1:58:33

           
   

ІІІ

1,62

2:22:16

           
   

ІІІ юн

1,99

2:54:45

           
                     
   

Довжина дистанції:

5,9 км; 17 кп

     

Ч18

   
 

Ст. №

Команда

рік

Квал.

Час

Місце

Заг.

Місце

Викон.

Очки

   

Прізвище ім'я

нар.

 

етапу

на етапі

час

 

розряд

 

1

281

Харків - 1

     

2:18:08

       
   

Кізійов Сергій

92

І

51:24

2

51:24

 

кмс

 
   

Костін Валентин

91

кмс

46:00

2

1:37:24

І

кмс

96

   

Половинко Андрій

94

кмс

40:44

2

2:18:08

 

кмс

 

2

276

АР Крим-1

     

2:21:41

       
   

Варенік Антон

92

кмс

47:44

1

47:44

 

кмс

 
   

Усік Кирил

92

кмс

44:16

1

1:32:00

ІІ

кмс

81

   

Селезньов Володимир

93

кмс

49:41

3

2:21:41

 

кмс

 

3

277

Луганська-1

     

2:30:39

       
   

Досужій Денис

93

І

1:02:15

7

1:02:15

 

І

 
   

Бежелуков Дмитро

91

І

48:09

3

1:50:24

ІІІ

І

69

   

Ковальов Сергій

92

кмс

40:15

1

2:30:39

 

І

 

4

278

Одеська-1

     

2:50:31

       
   

Герт Віктор

92

кмс

55:03

4

55:03

 

ІІ

 
   

Кириченко Антон

92

кмс

57:56

4

1:52:59

4

ІІ

60

   

Сударєв Олексій

94

І

57:32

4

2:50:31

 

ІІ

 

5

280

Сумська-1

     

2:54:08

       
   

Панченко Анатолій

91

 

53:40

3

53:40

 

ІІ

 
   

Ковтуненко Анатолій

92

 

58:01

5

1:51:41

5

ІІ

51

   

Плохута Богдан

92

 

1:02:27

5

2:54:08

 

ІІ

 

6

275

Харків - 3

     

3:08:58

       
   

Яременко Олександр

94

 

55:35

5

55:35

 

ІІ

 
   

Петров Антон

92

 

1:06:53

7

2:02:28

6

ІІ

42

   

Рудик Віктор

91

 

1:06:30

6

3:08:58

 

ІІ

 
 

279

Одеська-2

     

Дискв.

       
   

Голокоз Віталій

92

 

58:19

6

58:19

     
   

Добрянський Андрій

94

 

1:04:35

6

2:02:54

     
   

Цапкіна Софія

92

 

знятий

         
                     
   

Клас дистанції:

кмс

             
   

Ранг змагань

280

балів

           
   

кмс

1,08

2:29:11

           
   

І

1,23

2:49:54

           
   

ІІ

1,42

3:16:09

           
   

ІІІ

1,70

3:54:50

           
   

ІІІ юн

2,09

4:48:42

           
                     
   

Довжина дистанції:

6,4 км; 16 кп

     

Ч20

   
 

Ст. №

Команда

рік

Квал.

Час

Місце

Заг.

Місце

Викон.

Очки

   

Прізвище ім'я

нар.

 

етапу

на етапі

час

 

розряд

 

1

285

Львівська

     

2:06:44

       
   

Пажух Ярослав

90

кмс

41:28

1

41:28

 

кмс

 
   

Дудич Андрій

92

кмс

43:28

2

1:24:56

І

кмс

96

   

Бевзюк Олександр

90

кмс

41:48

1

2:06:44

 

кмс

 

2

287

Черкаська

     

2:12:48

       
   

Биченко Богдан

90

І

41:51

2

41:51

 

кмс

 
   

Слотін Артем

91

І

43:23

1

1:25:14

ІІ

кмс

81

   

Луценко Микола

90

І

47:34

3

2:12:48

 

кмс

 

3

286

Полтавська-1

     

2:28:46

       
   

Ярема Юрій

92

кмс

49:33

4

49:33

 

І

 
   

Остапенко Павло

90

кмс

54:10

4

1:43:43

ІІІ

І

69

   

Семенюта Сергій

90

кмс

45:03

2

2:28:46

 

І

 

4

282

Харків - 2

     

2:31:56

       
   

Калашник Іван

92

І

50:50

6

50:50

 

І

 
   

Дяченко Вадим

92

ІІ

49:21

3

1:40:11

4

І

60

   

Антонов Олег

89

І

51:45

5

2:31:56

 

І

 

5

283

Дніпропетр.1

     

2:45:10

       
   

Ключников Дмитро

94

 

49:53

5

49:53

 

ІІ

 
   

Безручко Максим

93

 

1:06:32

6

1:56:25

5

ІІ

51

   

Кириченко Владислв

90

 

48:45

4

2:45:10

 

ІІ

 

6

288

Чернівецька

     

2:58:37

       
   

Слобажанінов Павло

90

 

47:26

3

47:26

 

ІІІ

 
   

Баранюк Максим

   

1:09:04

7

1:56:30

6

ІІІ

42

   

Храпко Іван

93

 

1:02:07

6

2:58:37

 

ІІІ

 

7

284

Київська-1

     

3:01:45

       
   

Новицький Юрій

93

 

56:10

7

56:10

 

ІІІ

 
   

Клевець Сергій

90

 

1:01:13

5

1:57:23

7

ІІІ

33

   

Романенко Ілля

90

 

1:04:22

7

3:01:45

 

ІІІ

 
                     
   

Клас дистанції:

кмс

             
   

Ранг змагань

233

балів

           
   

кмс

1,05

2:13:04

           
   

І

1,20

2:32:05

           
   

ІІ

1,38

2:54:54

           
   

ІІІ

1,66

3:30:23

           
                     
   

Довжина дистанції:

5,3 км; 17 кп

     

Ч21А

   
 

Ст. №

Команда

рік

Квал.

Час

Місце

Заг.

Місце

Викон.

Очки

   

Прізвище ім'я

нар.

 

етапу

на етапі

час

 

розряд

 

1

128

Волинська

     

2:22:29

       
   

Мельник Тарас

93

І

44:56

2

44:56

 

кмс

 
   

Вітюк Віктор

93

І

50:26

6

1:35:22

І

кмс

66

   

Мельник Віктор

71

кмс

47:07

4

2:22:29

 

кмс

 

2

138

Хмельницька

     

2:23:50

       
   

Довгань Олександр

78

кмс

49:27

5

49:27

 

кмс

 
   

Довгань Сергій

80

кмс

49:05

3

1:38:32

ІІ

кмс

51

   

Починок Дмитро

83

кмс

45:18

3

2:23:50

 

кмс

 

3

134

Миколаївська

     

2:28:56

       
   

Свідницька Леся

79

кмс

1:04:08

12

1:04:08

 

кмс

 
   

Колєгов Максим

94

ІІ

49:34

4

1:53:42

ІІІ

кмс

39

   

Волков Олександр

76

кмс

35:14

1

2:28:56

 

кмс

 

4

131

м. Київ - 4

     

2:30:12

       
   

Єфіменко Олександр

79

кмс

59:14

8

59:14

 

кмс

 
   

Дмитрук Олександр

81

І

39:18

1

1:38:32

4

кмс

30

   

Чудновський Максим

91

І

51:40

8

2:30:12

 

кмс

 

5

132

м. Київ - 5

     

2:33:20

       
   

Лаврик Олег

65

 

44:21

1

44:21

 

кмс

 
   

Нашивочников Олексій

70

 

59:35

11

1:43:56

5

кмс

21

   

Мордвін Антон

87

 

49:24

5

2:33:20

 

кмс

 

6

135

Полтавська-2

     

2:39:17

       
   

Береговий Валерій

68

 

47:33

3

47:33

 

І

 
   

Гаврюк Олександр

83

 

57:38

9

1:45:11

6

І

12

   

Цись Віталій

91

 

54:06

9

2:39:17

 

І

 

7

140

Черкаська

     

2:40:21

       
   

Козачинський Дмитро

63

 

1:08:06

13

1:08:06

 

І

 
   

Уфімцева Тетяна

86

 

49:50

5

1:57:56

7

І

3

   

Каленіченко Олексій

77

 

42:25

2

2:40:21

 

І

 

8

142

Ів.-Франк.

     

2:41:15

       
   

Пелехович Валентина

95

 

57:14

7

57:14

 

І

 
   

Гутак Михайло

69

 

53:01

8

1:50:15

8

І

 
   

Ковбасюк Микола

95

 

51:00

7

2:41:15

 

І

 

9

126

Дніпропетр.-2

     

2:42:49

       
   

Русенчик Владислав

95

 

53:45

6

53:45

 

І

 
   

Коток Сергій

67

 

58:36

10

1:52:21

9

І

 
   

Безручко Костянтин

63

 

50:28

6

2:42:49

 

І

 

10

139

Хмельницька

     

3:02:44

       
   

Бойко Руслан

84

 

47:42

4

47:42

 

ІІ

 
   

Комоса Андрій

83

 

1:05:14

12

1:52:56

10

ІІ

 
   

Гаврилюк Юрій

83

 

1:09:48

11

3:02:44

 

ІІ

 

11

129

Запорізька

     

3:14:08

       
   

Соколов Костянтин

88

 

1:01:20

9

1:01:20

 

ІІ

 
   

Мартинов Дмитро

90

 

52:33

7

1:53:53

11

ІІ

 
   

Осауленко Сергій

91

 

1:20:15

12

3:14:08

 

ІІ

 

12

133

м. Київ - 5

     

3:36:59

       
   

Суренян Нвер

94

 

1:10:12

15

1:10:12

 

ІІІ

 
   

Громадський Микола

92

 

1:31:52

15

2:42:04

12

ІІІ

 
   

Ступак Владислав

95

 

54:55

10

3:36:59

 

ІІІ

 

13

141

Черкаська

     

дискв.

       
   

Божко Євген

79

 

1:08:20

14

1:08:20

     
   

Андрющенко Денис

94

 

48:06

2

1:56:26

     
   

Чорний Євген

93

 

знятий

         

14

127

Вінницька

     

дискв.

       
   

Папірник Олег

88

 

1:03:03

11

1:03:03

     
   

Бабкін Кирило

89

 

1:09:43

13

2:12:46

     
   

Росохай Вероніка

90

 

знятий

         

15

136

Полтавська-3

     

дискв.

       
   

Боярський Дмитро

75

 

1:02:09

10

1:02:09

     
   

Липницький Анатолій

61

 

1:29:30

14

2:31:39

     
   

Гончар Ігор

94

 

зійшов

         

16

130

Луганська-2

     

дискв.

       
   

Павленко Віталій

83